Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

Вільна мережа. Регіон 2

0.75
абонплата грн/день
Iнтернет
20 МБ за 3 грн
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні
0,35 грн/хв
SMS на українські номери
50 SMS за 1 грн
SMS на номери інших країн
2,20 грн/шт
MMS на українські номери
1,00 грн/шт
MMS на номери інших країн
5,00 грн/шт
Дзвінки на міські номери
1,75 грн/хв

Умови користування тарифом

 • До разового поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем діє тариф 0,50 грн/хв на дзвінки абонентам Київстар.
 • Після поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем розпочинається нарахування щоденної абонплати та надання необмеженних дзвінків у мережі «Київстар». У подальшому нарахування абонплати відбувається щодня з 00:00 до 03:00 (без подальших обов’язкових регулярних поповнень).
 • Якщо у момент стягнення чергової щоденної абонплати на рахунку недостатньо коштів, плата не справляється. Абонплату буде знято автоматично після поповнення рахунку будь-яким способом, в тому числі й за допомогою послуги «Переказ коштів».
 • Надіславши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS впродовж дня, продовжуйте надсилати їх ще в разі необхідності, сплачуючи 1,00 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи лише з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість становитиме 0,50 грн. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#.
 • Після використання пакета 20 МБ впродовж дня, автоматично надається наступний пакет 20 МБ вартістю 3,00 грн. Користуючись доступом до мережі в Інтернет впродовж дня можливо отримати не більше 10-ти таких пакетів, після їх повного використання доступ до мережі Інтернет не оплачується. Для перевірки кількості використаних Мб з поточного пакета наберіть *112#.

Умови тарифного плану з підключеною опцією «-20%» або «-33%»

Одночасно із підключенням опції «-20%» або «-33%» стягується відповідна плата:

 • Опція «-20%» - 4,00 грн на тиждень;
 • Опція «-33%» - 15,00 грн на місяць.

У подальшому стягнення щотижневої або щомісячної абонплати відбувається в той саме календарний день тижня (опція «-20%») або саме того числа місяця (опція «-33%») коли було підключено відповідну опцію, у період з 00:00 до 03:00. Одночасно з цим надаються необмежені дзвінки у мережі «Київстар».

Керування опціями:

 ВідключенняСтатус послугиЗамовлення позачергового нарахування абонплати після поповнення рахунку
Опція «-20%» на тиждень*237*2#*237*3#*237*4#
Опція «-33%» на місяць*238*2#*238*3#*238*4#

Також, керувати опцією можна за номером 477*1 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються).

Якщо у момент стягнення чергової щотижневої (опція «-20%») або щомісячної (опція «-33%») плати на рахунку недостатньо коштів - протягом дня ви можете користуватися безлімітними дзвінками в мережі Київстар усього за 2 грн. Щоденна абонплата буде зніматися автоматично з 00:00 до 03:00 при наявності достатньої суми на рахунку.

Про нарахування щоденного обсягу нетарифікованих хвилин ви отримаєте SMS-повідомлення.

 • Якщо протягом дня, в якому була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щотижневої (опція «-20%») або щомісячної (опція «-33%») абонплати - вона буде знята автоматично найближчої ночі з 00:00 до 03:00. При цьому дата наступного планового нарахування абонплати зміщується.
 • Якщо протягом дня, в якому не була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щотижневої (опція «-20%») або щомісячної (опція «-33%») абонплати – ви можете замовити її позачергове нарахування. При цьому дата наступного планового нарахування абонплати зміщується.

Тарифний план діє на території таких областей та районів:

Волинська: Ківерцівський, Луцький;

Дніпропетровська: Межівський, Павлоградський (включаючи м. Павлоград, м. Тернівка), Петропавлівський (включаючи м. Першотравенськ), Покровський, Юр’ївський;

Донецька: Усі;

Миколаївська: Усі;

Запорізька: Усі;

Закарпатська: Берегівський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський, Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м. Чоп);

Івано-Франківська: Галицький, Городенківський, Долинський, Калуський, Коломийський, Рогатинський, Снятинський, Тисменицький (включаючи м. Івано-Франківськ), Тлумацький;

Кіровоградська: Усі;

Львівська: Бродівський, Сколівський, Стрийський (включаючи м. Моршин), Турківський;

Луганська: Усі;

Одеська: Ананьївський, Балтський, Березівський, Білгород-Дністровський (включаючи м. Білгород-Дністровький), Біляївський (включаючи м. Теплодар), Великомихайлівський, Іванівський, Кодимський, Котовський (включаючи м. Котовськ), Комінтернівський (м. Южне), Красноокнянський, Любашівський, Миколаївський (включаючи смт. Миколаївка), Овідіопольський (включаючи м. Іллічівськ, м. Одеса), Роздільнянський, Савранський, Фрунзівський, Ширяївський;

Полтавська: Усі;

Рівненська: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;

Сумська: Усі;

Харківська: Усі;

Чернівецька: Усі;

Чернігівська: Усі;

Херсонська: Усі;

Черкаська: Кам’янський, Смілянський, Черкаський, Чигиринський.

Зверніть увагу!

Тарифікація послуг під час перебування за межами вказаних територій не змінюється, якщо Ви не здійсните або не приймете жодного дзвінка. Також, тарифи є незмінними протягом однієї доби після вихідного чи вхідного дзвінка на новому місці перебування поза межами домашнього регіону. Починаючи з 3-го дня тарифікація зміниться таким чином:

 • Якщо опція «-20%» або «-33%» не була замовлена, щоденна плата складатиме 1,75 грн у межах домашньої зони та за її межами.
 • Якщо підключена опція «-20%» або «-33%», плата за необмежені дзвінки в мережі «Київстар» (за межами вказаних територій) складатиме 2,00 грн на день та стягуватиметься тільки в день здійснення вихідних дзвінків абонентам Київстар.

Зверніть увагу, що при підключених опціях «-20%» або «-33%» щотижнева, або щомісячна абонплата за них продовжує зніматися за межами вказаних територій.

Щоб щоденна абонплата знову нараховувалась у стандартному розмірі, а дія опції «-20%» або «-33%» була поновлена, повернувшись до вказаних територій, необхідно здійснити або прийняти дзвінок.

У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі «Київстар» у деяких випадках можлива некоректна тарифікація дзвінків на відстані до 10 км від адміністративних меж вказаних територій.

Додаткова інформація

Програма подяки «Київстар Клуб» не поширюється на абонентів, що обслуговуються за умовами тарифного плану «Вільна мережа. Регіон 2». Після переходу на цей тарифний план бонусні кошти, що були нараховані раніше за програмою подяки, будуть анульовані. Також анулюються бонусні кошти, які були нараховані за умовами інших тарифних планів, послуг і акцій (за виключенням бонусних коштів, нарахованих за умовами послуг «Екстра гроші» та «Домашній Інтернет»).

Разом із підключенням тарифного плану «Вільна мережа. Регіон 2» надається послуга «Ді-Джингл». Послуга надається на акційний період — 32 дні. Впродовж них послуга не тарифікується. За бажанням, можна подовжити користування послугою на загальних умовах, про що буде повідомлено вхідним дзвінком з номеру 465 за сім днів до завершення акційного періоду.

Тарифікація дзвінків здійснюється у першу секунду кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

Цей тарифний план призначений та може бути застосований виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Вільна мережа. Регіон 2» —30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 01.10.2016 р.

Детальніше Згорнути