Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

Вільний смартфон

2.5
абонплата грн/день
Iнтернет
100 МБ
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні
0,60 грн/хв
SMS на українські номери
50 SMS за 1 грн
Дзвінки на міські номери
1,75 грн/хв

Умови користування тарифом

 • До першого поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем діє тариф 0,50 грн/хв на дзвінки абонентам Київстар, а при виході в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ по 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.
 • Після поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем розпочинається нарахування щоденної абонплати та надання необмеженних дзвінків у мережі Київстар та 100 МБ. У подальшому нарахування абонплати відбувається щодня з 00:00 до 03:00 (без подальших обов’язкових регулярних поповнень).
 • Якщо у момент зняття чергової щоденної абонплати на рахунку недостатньо коштів, плата не знімається. Абонплату буде знято автоматично після поповнення рахунку будь-яким способом, в тому числі й за допомогою послуги «Переказ коштів». До цього моменту ви можете користуватися пакетом нетарифікованих хвилин для безлімітних дзвінків в мережі Київстар (протягом календарної доби з 00:00 до 23:59). Вартість цього пакета 2 грн, сума знімається за фактом здійснення вихідного дзвінка.
 • За умовами тарифного плану, ви можете скористатись пакетом з 50 SMS на одну добу вартістю 1 грн. Пакет підключається в момент надсилання першого SMS. Коли всі повідомлення з цього пакета закінчаться, ви зможете отримати ще 95 пакетів по 10 SMS на добу. Вартість кожного пакета – 1 грн. Пакетні SMS можна надсилати абонентам усіх українських мобільних операторів. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#.
 • Якщо ви вичерпали 100 МБ, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послугу - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 4 додаткових пакета по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакета підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом.
 • Після того, як вичерпаються всі тарифні та додаткові мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів – *252#

Перевірити умови вашого тарифного плану – 477*1.

Умови тарифного плану з підключенною опцією «-20%»

Умови тарифного плану з підключеною опцією «-33%»

Додаткова інформація

 • Програма подяки «Київстар Клуб» не поширюється на абонентів, що обслуговуються за умовами тарифного плану «Вільний смартфон». Після переходу на цей тарифний план бонусні кошти, що були нараховані раніше за програмою подяки, будуть анульовані. Також анулюються бонусні кошти, які були нараховані за умовами інших тарифних планів, послуг і акцій (за виключенням бонусних коштів, нарахованих за умовами послуг «Екстра гроші» та «Домашній Інтернет»). Разом із підключенням тарифного плану «Вільний смартфон» надається послуга «Ді-Джингл». Послуга надається на акційний період — 32 дні. Впродовж них послуга не тарифікується. За бажанням, можна подовжити користування послугою на загальних умовах, про що буде повідомлено вхідним дзвінком з номеру 465 за сім днів до завершення акційного періоду.
 • Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.
 • Цей тариф призначений та може бути застосований лише для зареєстрованих абонентів та абонентів, що обслуговуються знеособлено.
 • Мінімальний строк дії тарифного плану «Вільний смартфон» — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.
 • Тарифний план діє по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі.
 • Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 01.10.2016 р.
Детальніше Згорнути