Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

Вільний смартфон. Регіон 2

1.5
абонплата грн/день
Iнтернет
100 МБ
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні
0,35 грн/хв
SMS на українські номери
50 SMS за 1 грн
SMS на номери інших країн
2,20 грн/шт
MMS на українські номери
1,00 грн/шт
MMS на номери інших країн
5,00 грн/шт
Дзвінки на міські номери
1,75 грн/хв

Умови користування тарифом

Після того, як вичерпаються всі тарифні та додаткові мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів – *252#.

  • До першого поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем діє тариф 0,50 грн/хв на дзвінки абонентам Київстар при виході в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ по 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.
  • Після поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем розпочинається нарахування щоденної абонплати та надання необмеженних дзвінків у мережі Київстар та 100 МБ Інтернету. У подальшому нарахування абонплати відбувається щодня з 00:00 до 03:00 (без подальших обов’язкових регулярних поповнень).
  • Якщо у момент стягнення чергової щоденної абонплати на рахунку недостатньо коштів, плата не справляється. Абонплату буде знято автоматично після поповнення рахунку будь-яким способом, в тому числі й за допомогою послуги «Переказ коштів».
  • Надіславши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS впродовж дня, продовжуйте надсилати їх ще в разі необхідності, сплачуючи 1,00 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи лише з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість становитиме 1,00 грн. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#
  • Якщо ви вичерпали 100 МБ, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послугу - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і Вам будуть надані 4 додаткових пакета по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом.

Умови тарифного плану з підключенною опцією «-20%»

Умови тарифного плану з підключеною опцією «-33%»

Додаткова інформація:

  • Тарифікація дзвінків здійснюється у першу секунду кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.
  • Для доступу в інтернет на вашому основному або бонусному рахунку має бути сума не менша за 0,01 грн.
  • Мінімальний строк дії тарифного плану «Вільний смартфон. Регіон 2» — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  • Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 01.10.2016 р.
Детальніше Згорнути