Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

Вільний смартфон. Регіон 2

1.5
абонплата грн/день
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Iнтернет
100 МБ
Дзвінки на інші мобільні
0,35 грн/хв
SMS на українські номери
50 SMS за 1 грн
SMS на номери інших країн
2,20 грн/шт
MMS на українські номери
1,00 грн/шт
MMS на номери інших країн
5,00 грн/шт
Дзвінки на міські номери
1,75 грн/хв

Умови користування тарифом

Після того, як вичерпаються всі тарифні та додаткові мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів – *252#.

 • До першого поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем діє тариф 0,50 грн/хв на дзвінки абонентам Київстар при виході в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ по 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.
 • Після поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем розпочинається нарахування щоденної абонплати та надання необмеженних дзвінків у мережі Київстар та 100 МБ Інтернету. У подальшому нарахування абонплати відбувається щодня з 00:00 до 03:00 (без подальших обов’язкових регулярних поповнень).
 • Якщо у момент стягнення чергової щоденної абонплати на рахунку недостатньо коштів, плата не справляється. Абонплату буде знято автоматично після поповнення рахунку будь-яким способом, в тому числі й за допомогою послуги «Переказ коштів».
 • Надіславши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS впродовж дня, продовжуйте надсилати їх ще в разі необхідності, сплачуючи 1,00 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи лише з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість становитиме 1,00 грн. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#
 • Якщо ви вичерпали 100 МБ, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послугу - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і Вам будуть надані 4 додаткових пакета по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом.

Умови тарифного плану з підключенною опцією «-20%»

Умови тарифного плану з підключенною опцією «-33%»

Тарифний план діє на території таких областей та районів:

Волинська: Ківерцівський, Луцький;

Дніпропетровська: Межівський, Павлоградський (включаючи м. Павлоград, м. Тернівка), Петропавлівський (включаючи м. Першотравенськ), Покровський, Юр’ївський;

Донецька: Усі;

Луганська: Усі;

Запорізька: Усі;

Закарпатська: Берегівський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський, Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м. Чоп);

Івано-Франківська: Галицький, Городенківський, Долинський, Калуський, Коломийський, Рогатинський, Снятинський, Тисменицький (включаючи м. Івано-Франківськ), Тлумацький;

Кіровоградська: Усі;

Львівська: Бродівський, Сколівський, Стрийський (включаючи м. Моршин), Турківський;

Одеська: Ананьївський, Балтський, Березівський, Білгород-Дністровський (включаючи м. Білгород-Дністровький), Біляївський (включаючи м. Теплодар), Великомихайлівський, Іванівський, Кодимський, Котовський (включаючи м. Котовськ), Комінтернівський (м. Южне), Красноокнянський, Любашівський, Миколаївський (включаючи смт. Миколаївка), Овідіопольський (включаючи м. Іллічівськ, м. Одеса), Роздільнянський, Савранський, Фрунзівський, Ширяївський;

Полтавська: Усі;

Рівненська: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;

Миколаївска: Усі;

Сумська: Усі;

Харківська: Усі;

Чернівецька: Усі;

Чернігівська: Усі;

Херсонська: Усі;

Черкаська: Кам’янський, Смілянський, Черкаський, Чигиринський.

Починаючи з 2-го дня тарифікація зміниться таким чином:

 • Якщо опція «-20%» або «-33%» не була замовлена, щоденна абонплата становитиме 2,50 грн.
 • Якщо підключена опція «-20%» або «-33%» - плата за необмежені дзвінки в мережі Київстар (за межами вказаних територій) складатиме 2 грн на день та стягуватиметься тільки в день здійснення вихідних дзвінків абонентам Київстар.
 • Вартість хвилини переадресованого дзвінка сплачується по тарифу, який діє за межами домашнього регіону.
 • При доступі в інтернет надаватимуться 5 пакетів по 100 МБ вартістю 5 грн кожний. Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби

Зверніть увагу, що при підключеній опції «-20%» або «-33%» щотижнева та щомісячна абонплата продовжує зніматися за межами вказаних територій.

Щоб щоденна плата знову нараховувалась у стандартному розмірі, а дія опції «-20%» або «-33%» була поновлена, повернувшись до вказаних територій, необхідно здійснити або прийняти дзвінок.

У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі Київстар у деяких випадках можлива некоректна тарифікація дзвінків на відстані до 10 км від адміністративних меж вказаних територій.

Додаткова інформація:

 • Тарифікація дзвінків здійснюється посекундно. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.
 • Для доступу в інтернет на вашому основному або бонусному рахунку має бути сума не менша за 0,01 грн.
 • Мінімальний строк дії тарифного плану «Вільний смартфон. Регіон 2» — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.
 • Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 01.10.2016 р.
Детальніше Згорнути