close
Обрати: регіон район
Відео на ходу

Відео на ходу

Дивіться улюблені фільми, серіали
та ТВ-канали з включених сервісів без
тарифікації трафіку.

Обрати тариф
Доступні сервіси
 • YouTube
 • Kyivstar Go TV
 • 1+1 video
 • Megogo
 • Divan.TV
 • Домашнє ТБ від Київстар
 • Ми підключаємо більше
  сервісів постійно.

Завантажуйте офіційні додатки та насолоджуйтесь переглядом

YouTube

Завантажуйте офіційний додаток на ваш Android або iOS-девайс! Підписуйтесь на улюблені канали та діліться з друзями. На смартфоні або планшеті – завжди з YouTube.

 • App Store
 • Google Play
Kyivstar Go TV

Завантажуйте додаток та отримуйте необмежений доступ не тільки до найбільшої колекції фільмів, мультфільмів і серіалів, але й каналів. Насолоджуйтесь переглядом з Kyivstar Go TV.

 • App Store
 • Google Play
1+1 video

З сервісом 1+1 video ви отримуєте необмежений доступ до захоплюючих фільмів, найпопулярніших ТВ-шоу, улюблених серіалів та мультфільмів без тарифікації трафіка. Ви самі вирішуєте, що далі!

Дивіться онлайн-телебачення — 1+1 video.

Megogo

Один з найбільших у світі легальних кінотеатрів. Величезна колекція фільмів, серіалів і мультфільмів – доступна моментально, без плати за підписку та без тарифікації трафіку. Ексклюзивно для абонентів, які обрали Відео на ходу™, MEGOGO надає 2 тижні промо-перегляду 89 телеканалів та можливість дивитись кіно без реклами. Після оплати першої абонплати за тарифним планом Київстар ви отримаєте промо-код (протягом двох тижнів).

 • App Store
 • Google Play
Divan.TV

Телебачення, фільми і радіо в одному додатку – доступні для вас будь-коли та будь-де. Частина телеканалів і відео надається без підписки та плати за трафік.

 • App Store
 • Google Play
Домашнє ТБ від Київстар

Дивіться українські та світові телеканали або фільми у бібліотеці від світових кіностудій. Користувачі послуги «Домашнє ТБ» від Київстар отримують додатково необмежений обсяг мегабайтів для перегляду відео у додатку.

 • App Store
 • Google Play
Вільна музика Знання без меж

Більше про Відео на ходу™

 • Що таке Відео на ходу™?

  Відео на ходу™ дозволяє стрімити будь-яке відео та телеканали, які ви забажаєте, із включених сервісів на мобільний пристрій без тарифікації трафіку в 3G-мережі. Перелік сервісів збільшується постійно, тож слідкуйте за оновленнями!

 • Що таке стрімінг?

  Стрімінг відео та аудіо (Streaming) – це спосіб прослуховування музики та перегляду відео в інтернеті, в режимі реального часу без попереднього завантаження файлів на ваш мобільний пристрій. Раніше для перегляду відео або прослуховування музики потрібно було завжди завантажувати файли в комп'ютер або телефон. Зараз, з появою нових технологій, ви можете слухати і дивитися будь-що миттєво – так, ніби музика або фільм вже збережені на вашому смартфоні. Завдяки надійному і швидкому 3G від Київстар, ви не відчуєте різницю між прослуховування музики або переглядом відео, які збережені на телефоні, та стрімінгом музики чи відео. Більше не потрібно заздалегідь шукати, вибирати і завантажувати файли на телефон, планшет або плеєр. Будь-яка пісня та будь-який відеоролик або фільм доступні будь-коли – усюди, де є інтернет.

 • Як дізнатись, чи є Відео на ходу™ в моєму тарифному плані?

  Відео на ходу™ призначене для активних користувачів супершвидкого інтернету, і вже включене в кожний тарифний план з переліку:

  Передплата. Безлім Відео, Безлім Відео 2017, Безлім Відео+ 2017, Київстар Онлайн Екстра, Київстар Онлайн Екстра. Регіон 1, Київстар Онлайн Екстра. Регіон 2.

  Контракт. Все за 125, Все за 160, Все за 175, Все за 250+, Все за 300, Все за 450+, Все для VIP та Все для VIP Екстра, Абсолютний Необмежений.

  Київстар Все разом. Київстар Все разом -50%, Київстар Все разом -50%. Регіон 1, Київстар Все разом -50%. Регіон 2, Київстар Все разом -50%. Регіон 3, Київстар Все разом. Смарт 2017, Київстар Все разом. Смарт. Регіон, Київстар Все разом. Смарт.

  Бізнес. 3G Бізнес 120 2016, 3G Бізнес 180 2016, 3G Бізнес 300 2016, 3G Бізнес VIP 2016, 3G Бізнес VIP Екстра, 3G Бізнес VIP Преміум

  Якщо ви не впевнені яким тарифним планом наразі користуєтесь, ви можете знайти інформацію на головній сторінці в системі Мій Київстар.

  Задля коректної роботи Відео на ходу™ перезавантажте телефон одразу після активації тарифного плану.

  Зверніть увагу! Додаток YouTube тарифікується в перерахованих вище тарифних планах, окрім «Безлім Відео 2017», «Безлім Відео+ 2017», «Безлім Відео», «Київстар Все разом. Смарт 2017», «Київстар Все разом. Смарт. Регіон», «Київстар Все разом. Смарт», «Київстар 4G 125», «Київстар 4G 175», «Київстар 4G 275».

  Інші сервіси діють для всіх перерахованих тарифів.

 • Я хочу переглядати відео на YouTube без тарифікації трафіку. Який тариф мені обрати?

  Київстар пропонує вигідне рішення для абонентів, які активно користуються додатком YouTube та іншими відео-сервісами, такими як Megogo.net та Divan.TV. Відтепер ви можете переглядати відео в додатках цих сервісів, не витрачаючи тарифні мегабайти.

  Додаток YouTube вже включений в такі тарифні плани:

  • «Безлім Відео» та «Безлім Відео+».

  В перелічених вище тарифних планах трафік на додаток YouTube не тарифікується.

  Якщо ви бажаєте перейти на тариф «Безлім Відео» або «Безлім Відео+», зателефонуйте 477*1 або скористайтесь системою «Мій Київстар».

 • Як підключити Відео на ходу™?

  Відео на ходу™ не потрібно окремо активувати, якщо ви вже підключені до одного з нових тарифів Київстар.

  Передплата.Послуга підключається автоматично протягом 15 хвилин, якщо ви оплатили абонентську плату за тарифом за місяць. Якщо ви перейшли на тариф, для якого не надається сервіс «Відео на ходу™», послуга відключається протягом доби.

  Контракт.Послуга підключається протягом доби після переходу на новий тарифний план.

 • Чи обов’язково користуватись мобільними додатками відеосервісів?

  Так. Якщо ви дивитиметесь фільми або ТВ-канали через веб-браузер на своєму телефоні, трафік буде тарифікуватись. Те ж саме стосується відео з додатків, які не включені до пакета Відео на ходу™. Впевніться, що дивитесь відео через офіційний додаток одного з сервісів Відео на ходу™.

 • А як щодо відео, що зберігається у моїх хмарах?

  Відео на ходу™ не має опції завантаження або прослуховування з хмарних сервісів, тільки офіційні стрімінгові відеосервіси. Звісно, якщо на вашому смартфоні вже збережено відео з хмар, ви можете переглядати його офлайн, не переймаючись щодо трафіку.

 • Якщо я дивитимусь відео в соцмережах, трафік тарифікуватиметься?

   

  Пропозиція Відео на ходу™ поширюється також і на стрімінг відео, яке знаходиться на серверах соціальних мереж. Звертаємо вашу увагу, що сторонній контент з інших сайтів може візуально не відрізнятись від контенту на серверах соціальних мереж. Такий трафік зі сторонніх джерел буде тарифікуватись.

 • Якщо в мобільному додатку є інший контент, наприклад, посилання на трейлери, трафік також не тарифікується?

  Пропозиція поширюється лише на відеострімінг. Інші типи контенту, зокрема технічний трафік, рекламні лічильники або будь-який інший контент сторонніх ресурсів, будуть тарифікуватись.

 • Чи тарифікується трафік, якщо я використовую інший смартфон як мобільну точку доступу?

  Так. Якщо ви дивитесь відео через мобільний інтернет іншого смартфона (mobile hotspot / tethering), трафік не стосуватиметься Відео на ходу™ і буде тарифікуватись.

 • Чи зможу я користуватись Відео на ходу™ в роумінгу?

  Відео на ходу™ працює лише в мережі Київстар. Коли ви подорожуєте поза межами України, для вас діють умови користування роумінговими послугами.

Згорнути
Бізнесу
Допомогти?