close

Обрати: регіон район

Відео на ходу

Відео на ходу

Дивіться улюблені фільми, серіали
та ТВ-канали з включених сервісів без
тарифікації трафіку в 3G-мережі.

Обрати тариф
Доступні сервіси
 • Домашнє ТБ від Київстар
 • Megogo
 • Divan.TV
 • Ми підключаємо більше
  сервісів постійно.

Завантажуйте офіційні додатки та насолоджуйтесь переглядом

Домашнє ТБ від Київстар

Дивіться українські та світові телеканали або фільми у бібліотеці від світових кіностудій. Користувачі послуги «Домашнє ТБ» від Київстар отримують додатково необмежений обсяг мегабайтів для перегляду відео у додатку.

 • App Store
 • Google Play
Megogo

Один з найбільших у світі легальних кінотеатрів. Величезна колекція фільмів, серіалів і мультфільмів – доступна моментально, без плати за підписку та без тарифікації трафіку. Ексклюзивно для абонентів, які обрали Відео на ходу™, MEGOGO надає 2 тижні промо-перегляду 89 телеканалів та можливість дивитись кіно без реклами. Після оплати першої абонплати за тарифним планом Київстар ви отримаєте промо-код (протягом двох тижнів).

 • App Store
 • Google Play
Divan.TV

Телебачення, фільми і радіо в одному додатку – доступні для вас будь-коли та будь-де. Частина телеканалів і відео надається без підписки та плати за трафік.

 • App Store
 • Google Play
Вільна музика Знання без меж

Більше про Відео на ходу™

 • Що таке Відео на ходу™?

  Відео на ходу™ дозволяє стрімити будь-яке відео та телеканали, які ви забажаєте, із включених сервісів на мобільний пристрій без тарифікації трафіку в 3G-мережі. Перелік сервісів збільшується постійно, тож слідкуйте за оновленнями!

 • Що таке стрімінг?

  Стрімінг відео та аудіо (Streaming) – це спосіб прослуховування музики та перегляду відео в інтернеті, в режимі реального часу без попереднього завантаження файлів на ваш мобільний пристрій. Раніше для перегляду відео або прослуховування музики потрібно було завжди завантажувати файли в комп'ютер або телефон. Зараз, з появою нових технологій, ви можете слухати і дивитися будь-що миттєво – так, ніби музика або фільм вже збережені на вашому смартфоні. Завдяки надійному і швидкому 3G від Київстар, ви не відчуєте різницю між прослуховування музики або переглядом відео, які збережені на телефоні, та стрімінгом музики чи відео. Більше не потрібно заздалегідь шукати, вибирати і завантажувати файли на телефон, планшет або плеєр. Будь-яка пісня та будь-який відеоролик або фільм доступні будь-коли – усюди, де є інтернет.

 • Як дізнатись, чи є Відео на ходу™ в моєму тарифному плані?

  Відео на ходу™ призначене для активних користувачів супершвидкого інтернету 3G, і вже включене в кожний тарифний план з переліку:

  Передплата. Київстар Онлайн Екстра, Київстар Онлайн Екстра. Регіон 1, Київстар Онлайн Екстра. Регіон 2.

  Контракт. Все за 125, Все за 160, Все за 175, Все за 300, Все для VIP та Все для VIP Екстра.

  Київстар Все разом. Київстар Все разом -50%, Київстар Все разом 319, Київстар Все разом 289, Київстар Все разом 259, Київстар Все разом 254, Київстар Все разом 234, Київстар Все разом 214.

  Бізнес. 3G Бізнес 120, 3G Бізнес с 180, 3G Бізнес 300, 3G Бізнес VIP, 3G Бізнес VIP Екстра, 3G Бізнес VIP Преміум

  Якщо ви не впевнені яким тарифним планом наразі користуєтесь, ви можете знайти інформацію на головній сторінці в системі Мій Київстар.

  Задля коректної роботи Відео на ходу™ перезавантажте телефон одразу після активації тарифного плану.

 • Як підключити Відео на ходу™?

  Відео на ходу™ не потрібно окремо активувати, якщо ви вже підключені до одного з нових тарифів Київстар.

  Передплата. Послуга підключається автоматично протягом 15 хвилин, якщо ви оплатили 100% вартості тарифного плану за поточний місяць. Повторне підключення послуги також відбувається протягом 15 хвилин, якщо ви оплатили повну вартість тарифу. Якщо ви перейшли з іншого тарифного плану на новий, послуга відключається протягом доби.

  Контракт. Послуга надається за стандартом при підключенні тарифного плану впродовж доби.

 • Чи обов’язково користуватись мобільними додатками відеосервісів?

  Так. Якщо ви дивитиметесь фільми або ТВ-канали через веб-браузер на своєму телефоні, трафік буде тарифікуватись. Те ж саме стосується відео з додатків, які не включені до пакета Відео на ходу™. Впевніться, що дивитесь відео через офіційний додаток одного з сервісів Відео на ходу™.

 • Чи буде відео стрімінг обмежено до швидкостей 2G, коли я використаю всі тарифні мегабайти?

   

  Так. Відео на ходу™ дозволяє вам стрімити будь-яку музику без впливу на обсяг мегабайтів супершвидкого 3G-інтернету. Коли пакетні мегабайти закінчаться, увесь трафік може бути обмежено до швидкості 2G. При підключенні додаткових пакетів мегабайтів, Відео на ходу™ буде знову надаватись на 3G-швидкості та не буде тарифікуватись.

 • А як щодо відео, що зберігається у моїх хмарах?

  Відео на ходу™ не має опції завантаження або прослуховування з хмарних сервісів, тільки офіційні стрімінгові відеосервіси. Звісно, якщо на вашому смартфоні вже збережено відео з хмар, ви можете переглядати його офлайн, не переймаючись щодо трафіку.

 • Якщо я дивитимусь відео в соцмережах, трафік тарифікуватиметься?

   

  Пропозиція Відео на ходу™ поширюється також і на стрімінг відео, яке знаходиться на серверах соціальних мереж. Звертаємо вашу увагу, що сторонній контент з інших сайтів може візуально не відрізнятись від контенту на серверах соціальних мереж. Такий трафік зі сторонніх джерел буде тарифікуватись.

 • Якщо в мобільному додатку є інший контент, наприклад, посилання на трейлери, трафік також не тарифікується?

  Пропозиція поширюється лише на відеострімінг. Інші типи контенту, зокрема технічний трафік, рекламні лічильники або будь-який інший контент сторонніх ресурсів, будуть тарифікуватись.

 • Чи тарифікується трафік, якщо я використовую інший смартфон як мобільну точку доступу?

  Так. Якщо ви дивитесь відео через мобільний інтернет іншого смартфона (mobile hotspot / tethering), трафік не стосуватиметься Відео на ходу™ і буде тарифікуватись.

 • Чи зможу я користуватись Відео на ходу™ в роумінгу?

  Відео на ходу™ працює лише в мережі Київстар. Коли ви подорожуєте поза межами України, для вас діють умови користування роумінговими послугами.

Допомогти?