Коли ми стикаємося з великою справою сам на сам, ми можемо відчути свою безпорадність. Особливо якщо ця справа стосується життя та здоров’я людей. Тільки разом, роблячи маленькі добрі справи, ми спроможні змінити себе та світ навколо на краще.

Разом із Sharity стати провідником змін стає легше: достатньо ділитися важливою інформацією або брати участь фінансово, бути корисним завдяки своїм навичкам або просто позитивним емоціям.

Ділимося добрими справами. Долучайтеся!

Ольга Кудіненко

Ольга Кудіненко

Допомога БФ «Таблеточки»

У нашій державі онкохворі діти та відділення лікарень, де вони проходять лікування, потребують постійної фінансової підтримки. Для проведення інтенсивної хіміотерапії таким діткам медичним закладам необхідно мати сучасне й високоточне обладнання. Без такого устаткування ефективне лікування дитини ставиться під загрозу.

Відтак компанія Kyivstar та благодійний фонд “Крила надії” за підтримки благодійного фонду “Таблеточки” у січні 2018 року придбали і встановили імунохімічний гемоаналізатор ARCHITECT i1000sr Proсessing module, вартістю 3 047 895 гривень для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. Це обладнання необхідне для вимірювання рівня хіміопрепаратів у крові. У разі перевищення норми дитина може померти.

Для безперебійної роботи обладнання щомісяця потрібні реагенти. Річна потреба яких коштує 460 000 гривень.

Ми просимо усіх небайдужих допомогти онкохворим дітям зі Львова та Західної України! Долучайтеся до збору коштів на реагенти.

Детальнішу інформацію щодо збору коштів та інших проектів благодійного фонду «Таблеточки» ви зможете знайти на сайті: http://tabletochki.org/. Контакти БФ «Таблеточки»: e-mail: info@tabletochki.org, тел. 067-464-87-74

Марія Єфросініна

Марія Єфросініна

Допомога БФ «Твоя опора»

Ситуація з дитячою кардіологією в Україні катастрофічна. 30% хворих малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на страшний діагноз, з них 51,67% немовлят (згідно статистичних даних Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова), які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. Це діти, яким протягом перших 28 днів життя не був встановлений діагноз. Благодійний фонд «Твоя опора» організував програму «Доторкнись до серця» — аби допомогти діткам з критичними вродженими вадами серця. Адже для того, щоб провести операцію на серці однієї дитини, потрібно мінімум 40 тисяч гривень. Часто ця сума є непосильною для звичайної родини. Тим більше, якщо операція потрібна терміново. Саме тому компанія Київстар підтримала цю ініціативу фонду, перерахувала 800 000 грн на допомогу діткам із серцево-судинними захворюваннями, і на ці кошти вже проводяться операції! Але порятунку потребують ще багато маленьких пацієнтів інституту ім. М. М. Амосова.

Долучайтеся до програми «Доторкнись до серця», допоможіть благодійному фонду «Твоя опора» рятувати життя маленьких українців.

Детальнішу інформацію щодо збору коштів та інших проектів благодійного фонду «Твоя опора» ви зможете знайти на сайті: tvoya-opora.org. Контакти БФ «Твоя опора»: e-mail: vt@tvoya-opora.com.ua, тел. 044-221-11-63, 094-821-11-63

Сім'я

Послуга Пошук дітей

Пошук дітей – це інформаційна розсилка від Київстар, мета якої – допомогти Національній поліції України у розшуку зниклих дітей. На запит Національної поліції Київстар буде надсилати SMS-повідомлення абонентам, які могли бути свідками зникнення і можуть повідомити правоохоронним органам інформацію, що могла б допомогти відшукати дитину.

Звертаємо вашу увагу, що згідно із Законами України «Про захист персональних даних» та «Про телекомунікації» , Київстар не передає дані щодо місцезнаходження своїх абонентів та інші персональні й абонентські дані третім особам. Усі операції з відбору номерів мобільних телефонів здійснюють інтелектуальні автоматичні IT-системи, дотримуючись всіх вимог щодо повної конфіденційності процесів моніторингу й інформації про абонентів.