Коли ми стикаємося з великою справою сам на сам, ми можемо відчути свою безпорадність. Особливо якщо ця справа стосується життя та здоров’я людей. Тільки разом, роблячи маленькі добрі справи, ми спроможні змінити себе та світ навколо на краще.

Разом із Sharity стати провідником змін стає легше: достатньо ділитися важливою інформацією або брати участь фінансово, бути корисним завдяки своїм навичкам або просто позитивним емоціям.

Ділимося добрими справами. Долучайтеся!

Ольга Кудіненко

Ольга Кудіненко

Допомога БФ «Таблеточки»

Дитяча онкологія є однією з найвисокотехнологічніших галузей медицини. Виявити рак на ранніх стадіях надзвичайно важко, і для правильного діагностування та ефективного лікування конче треба мати сучасне й високоточне обладнання. Без нього безсилі навіть найкращі фахівці. Тому ми прилучилися до купівлі приладу для визначення рівня метотрексату в онкохворих дітей і реагентів для нього та перерахували 1 000 000 грн. Загалом з необхідних 3 645 895 грн уже зібрано 2 000 000 грн! Та ще треба 1 645 895 грн. Прилучайтеся! Допоможіть благодійному фонду «Таблеточки» рятувати життя маленьких українців.

Детальнішу інформацію щодо збору коштів та інших проектів благодійного фонду «Таблеточки» ви зможете знайти на сайті: tabletochki.org. Контакти БФ «Таблеточки»: info@tabletochki.org, тел. 067-464-87-74