Вiльний відеострімінг

Дивіться вільно стільки відео, скільки забажаєте в улюблених сервісах – YouTube, Facebook LIVE, Megogo, Divan.TV, Домашнє ТБ, 1+1 video та не витрачайте мегабайти з вашого пакета.

Свобода вашого стрімінгу з ВідеоGo + 2000 МБ

Насолоджуйтесь безлімітним переглядом ТВ-каналів, кліпів та відео усього за 50 грн на місяць

Офіційний додаток на вашому Android та iOS-девайсі – має бути! Погляньте за чим спостерігає світ – від найгарячіших музичних кліпів до ігрових трендів, розваги, новини та багато іншого. Підписуйтесь на канали, які любите ви та діліться з друзями.

На смартфоні чи планшеті – завжди з YouTube.

Один із найбільших у світі легальних кінотеатрів, який легко поміститься на вашому смартфоні. Вражаюча колекція фільмів, серіалів і мультфільмів – без плати за підписку та без реклами.

Обмінюйтесь відео в реальному часі зі своїми підписниками та друзями з Facebook. Творчі інструменти цього додатку допоможуть зробити ваше відео ще більш захоплюючим, а ваших друзів – радіснішими.

Live – найкращий спосіб спостерігати за справжніми емоціями ваших співрозмовників.

Дивіться не лише українські та світові телеканали, а й користуйтеся відеобібліотекою від світових кіностудій. Музика, спорт, пізнавальні програми і мультфільми – обирайте те, що подобається вам.

Усі ваші улюблені канали в Divan.TV. Фільми, мультфільми та серіали у телебаченні майбутнього. Ви самі обираєте, коли і де дивитися.

З сервісом 1+1 video ви отримуєте необмежений доступ до захоплюючих фільмів, найпопулярніших ТВ-шоу, улюблених серіалів та мультфільмів без тарифікації трафіка. Ви самі вирішуєте, що далі!

Дивіться онлайн-телебачення — 1+1 video.

 • 1
  Багато сервісiв

  Ми включили всі найпопулярніші сервіси відеострімінгу

 • 2
  Безліміт

  Доступ до безлімітного відеострімінгу пакета ВідеоGo + 2000 МБ

 • 3
  + 2000 МБ

  Додаткові мегабайти мобільного інтернету у вашому смартфоні

Не абонент Київстар? Приєднуйтесь до нас!

Оберіть тариф, що підходить саме вам. Отримайте більше переваг завдяки
включеним в тариф сервісам.

Обрати тариф

Більше про ВідеоGo + 2000 МБ

Що таке ВідеоGo + 2000 МБ?

ВідеоGo + 2000 МБ дозволяє стрімити будь-яке відео та телеканали, які ви забажаєте, із включених сервісів (YouTube, Facebook Live, Megogo, Divan.TV, 1+1 video та Домашнє ТБ) на мобільний пристрій без тарифікації трафіку. Перелік сервісів збільшується постійно, тож слідкуйте за оновленнями!

Що таке стрімінг?

Стрімінг відео та аудіо (Streaming) – це спосіб прослуховування музики та перегляду відео в інтернеті, в режимі реального часу без попереднього завантаження файлів на ваш мобільний пристрій. Раніше для перегляду відео або прослуховування музики потрібно було завжди завантажувати файли в комп'ютер або телефон. Зараз, з появою нових технологій, ви можете слухати і дивитися будь-що миттєво – так, ніби музика або фільм вже збережені на вашому смартфоні. Завдяки надійному і швидкому мобільному інтернету від Київстар, ви не відчуєте різницю між прослуховування музики або переглядом відео, які збережені на телефоні, та стрімінгом музики чи відео. Більше не потрібно заздалегідь шукати, вибирати і завантажувати файли на телефон, планшет або плеєр. Будь-яка пісня та будь-який відеоролик або фільм доступні будь-коли – усюди, де є інтернет.

Скільки коштує ВідеоGo + 2000 МБ?

Вартість інтернет-пакета ВідеоGo + 2000 МБ складає 50 грн/міс.

Яким чином знімається плата за пакет ВідеоGo + 2000 МБ?

 • Абонентна плата за користування пакетом знімається з вашого рахунку в повному обсязі при підключенні пакета. Пакет підключається впродовж доби після замовлення.
 • У подальшому зняття абонентної плати у абонентів передплаченого зв'язку відбуватиметься автоматично того ж дня (з 00:00 до 03:00) кожного місяця, коли був підключений пакет, у контрактних абонентів – 1-го числа кожного місяця.
 • Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для зняття чергової абонплати за пакет, доступ до інтернету з цього моменту оплачується згідно з вашим тарифним планом. Кожної наступної доби відбувається автоматична перевірка вашого рахунку. Щойно коштів буде достатньо для оплати пакета, відбудеться автоматичне зняття абонентної плати. При цьому термін дії пакета встановлюється до дати планового нарахування абонплати. У контрактних абонентів обсяг пакета нараховується 1-го числа кожного місяця, термін дії пакета – до кінця того календарного місяця, в який його було нараховано.

Як підключити ВідеоGo + 2000 МБ?

Послуга ВідеоGo + 2000 МБ доступна абонентам з тарифами: SIM для пристроїв, Світ на зв’язку, Київстар Комфорт, Київстар Комфорт 2018, Київстар Онлайн 2018, Київстар 4G Онлайн 2018, Київстар Дзвінки 2018, Київстар Дзвінки 2019, Київстар завжди онлайн 2019, Київстар Онлайн 2019, Київстар Онлайн+ 2019, Київстар Все разом. Старт, Київстар Все разом Економ, Київстар Все разом Базовий, Київстар Все разом Лайт, Київстар Все разом Профіт.

Послуга не доступна контрактним абонентам з тарифами, що мають безлімітний інтернет.

Для бизнес-абонентів послуга доступна лише для тарифів: «Простий», «Smart», «Бізнес Преміум 300», «Бізнес Преміум 600».

Щоб підключити пакет, скористайтесь коротким запитом *898*1#.

Чи буде відеострімінг обмежено до швидкостей 2G, коли я використаю всі тарифні мегабайти?

Так. ВідеоGo + 2000 МБ дозволяє вам стрімити будь-яку музику не витрачаючи мегабайти. Коли пакетні мегабайти закінчаться, увесь трафік може бути обмежено у швидкості.

Якщо я дивитимусь відео в соцмережах, трафік тарифікуватиметься?

Пропозиція ВідеоGo + 2000 МБ поширюється також і на стрімінг відео, яке знаходиться на серверах соціальних мереж. Звертаємо вашу увагу, що сторонній контент з інших сайтів може візуально не відрізнятись від контенту на серверах соціальних мереж. Такий трафік зі сторонніх джерел буде тарифікуватись.

Якщо в мобільному додатку є інший контент, наприклад, посилання на трейлери, трафік також не тарифікується?

Пропозиція поширюється лише на відеострімінг. Інші типи контенту, зокрема технічний трафік, рекламні лічильники або будь-який інший контент сторонніх ресурсів, будуть тарифікуватись.

Чи зможу я користуватись ВідеоGo + 2000 МБ в роумінгу?

ВідеоGo + 2000 МБ працює лише в мережі Київстар. Коли ви подорожуєте поза межами України, для вас діють умови користування роумінговими послугами.

Як відключити ВідеоGo + 2000 МБ?

Щоб відключити ВідеоGo + 2000 МБ, скористайтесь коротким запитом *898*3#. Невикористані мегабайти анулюється.