Вiльний відеострімінг

Дивіться вільно стільки відео, скільки забажаєте в улюблених сервісах – YouTube (включно з сервісом YouTube Kids), Megogo, 1+1 videо, Київстар ТВ, Disney +, Apple TV, Amazon Prime, Netflix та не витрачайте мегабайти з вашого пакета.

Свобода вашого стрімінгу з ВідеоGo

Насолоджуйтесь безлімітним переглядом ТВ-каналів, кліпів та відео усього за 50 грн на місяць

Офіційний додаток на вашому Android та iOS-девайсі – має бути! Погляньте за чим спостерігає світ – від найгарячіших музичних кліпів до ігрових трендів, розваги, новини та багато іншого. Підписуйтесь на канали, які любите ви та діліться з друзями.

На смартфоні чи планшеті – завжди з YouTube.

Один із найбільших у світі легальних кінотеатрів, який легко поміститься на вашому смартфоні. Вражаюча колекція фільмів, серіалів і мультфільмів – без плати за підписку та без реклами.

Обмінюйтесь відео в реальному часі зі своїми підписниками та друзями з Facebook. Творчі інструменти цього додатку допоможуть зробити ваше відео ще більш захоплюючим, а ваших друзів – радіснішими.

Live – найкращий спосіб спостерігати за справжніми емоціями ваших співрозмовників.

Дивіться не лише українські та світові телеканали, а й користуйтеся відеобібліотекою від світових кіностудій. Музика, спорт, пізнавальні програми і мультфільми – обирайте те, що подобається вам.

З сервісом 1+1 video ви отримуєте необмежений доступ до захоплюючих фільмів, найпопулярніших ТВ-шоу, улюблених серіалів та мультфільмів без тарифікації трафіка. Ви самі вирішуєте, що далі!

Дивіться онлайн-телебачення — 1+1 video.

Не абонент Київстар? Приєднуйтеся до нас!

Виберіть тариф, що підходить саме вам. Отримайте більше переваг завдяки
включеним до тарифу сервісам.

Вибрати

Більше про ВідеоGo

Що таке ВідеоGo?

З ВідеоGo ви можете дивитися будь-яке відео та ТВ-канали через додатки YouTube (включно з сервісом YouTube Kids), Megogo, 1+1 videо, Київстар ТВ, Disney +, Apple TV, Amazon Prime, Netflix не витрачаючи гігабайти.

Що таке стрімінг?

Стрімінг відео та аудіо (Streaming) – це спосіб прослуховування музики та перегляду відео в інтернеті, в режимі реального часу без попереднього завантаження файлів на ваш мобільний пристрій. Раніше для перегляду відео або прослуховування музики потрібно було завжди завантажувати файли в комп'ютер або телефон. Зараз, з появою нових технологій, ви можете слухати і дивитися будь-що миттєво – так, ніби музика або фільм вже збережені на вашому смартфоні. Завдяки надійному і швидкому мобільному інтернету від Київстар, ви не відчуєте різницю між прослуховування музики або переглядом відео, які збережені на телефоні, та стрімінгом музики чи відео. Більше не потрібно заздалегідь шукати, вибирати і завантажувати файли на телефон, планшет або плеєр. Будь-яка пісня та будь-який відеоролик або фільм доступні будь-коли – усюди, де є інтернет.

Скільки коштує ВідеоGo?

Вартість інтернет-пакета ВідеоGo складає 50 грн/міс.

Щоб підключити, треба мати на рахунку суму для першого платежу за послугу.

Яким чином знімається плата за пакет ВідеоGo?

  • Плата за користування пакетом знімається з вашого рахунку в повному обсязі при підключенні пакета. Пакет підключається впродовж доби після замовлення.
  • У подальшому зняття плати за пакет у абонентів передплаченого зв'язку відбуватиметься автоматично того ж дня (з 00:00 до 03:00) кожного місяця, коли був підключений пакет, у контрактних абонентів – 1-го числа кожного місяця.
  • Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для зняття чергової плати за пакет, доступ до інтернету з цього моменту оплачується згідно з вашим тарифом. Кожної наступної доби відбувається автоматична перевірка вашого рахунку. Щойно коштів буде достатньо для оплати пакета, відбудеться автоматичне зняття плати за пакет. При цьому термін дії пакета встановлюється до дати планового нарахування плати за пакет. У контрактних абонентів обсяг пакета нараховується 1-го числа кожного місяця, термін дії пакета – до кінця того календарного місяця, в який його було нараховано.

Як підключити ВідеоGo?

Підключити ВідеоGo можуть абоненти передплати із тарифами: ТВІЙ Старт, ТВІЙ Вибір, ТВІЙ Оптимум, Смачний, Київстар Комфорт 2018, Київстар Дзвінки 2018, Київстар Дзвінки 2019, Київстар завжди онлайн 2019, Київстар Онлайн 2019, Київстар Онлайн+ 2019, ВСЕ РАЗОМ Оптимум, ВСЕ РАЗОМ Оптимум + ТБ, Київстар Все разом Базовий, Київстар Все разом Лайт, Київстар Все разом Профіт, Все разом Базовий + ТВ, Все разом Вигідний + ТВ.

Контрактні абоненти з тарифами LOVE UA. Контракт, Простий, Smart, ВАШ Вибір, ВАШ Регіон, Київстар 4G Simple, Київстар 4G Simple+.

Також послуга доступна для біснес-абонентів із тарифами LOVE UA. Бізнес, Простий, Smart, ВАШ Вибір, ВАШ Регіон.

Абоненти з тарифами, що мають безлімітний інтернет, послугу підключити не можуть.

Щоб підключити ВідеоGo, надішліть запит *898*1#.

Чи буде відеострімінг обмежено до швидкостей 2G, коли я використаю всі тарифні мегабайти?

Так. ВідеоGo дозволяє вам стрімити будь-яку музику не витрачаючи мегабайти. Коли пакетні мегабайти закінчаться, увесь трафік може бути обмежено у швидкості.

Якщо я дивитимусь відео в соцмережах, трафік тарифікуватиметься?

Пропозиція ВідеоGo поширюється також і на стрімінг відео, яке знаходиться на серверах соціальних мереж. Звертаємо вашу увагу, що сторонній контент з інших сайтів може візуально не відрізнятись від контенту на серверах соціальних мереж. Такий трафік зі сторонніх джерел буде тарифікуватись.

Якщо в мобільному додатку є інший контент, наприклад, посилання на трейлери, трафік також не тарифікується?

Пропозиція поширюється лише на відеострімінг. Інші типи контенту, зокрема технічний трафік, рекламні лічильники або будь-який інший контент сторонніх ресурсів, будуть тарифікуватись.

Чи зможу я користуватись ВідеоGo в роумінгу?

ВідеоGo працює лише в мережі Київстар. Коли ви подорожуєте поза межами України, для вас діють умови користування роумінговими послугами.

Як відключити ВідеоGo?

Щоб відключити ВідеоGo, скористайтесь коротким запитом *898*3#. Невикористані мегабайти анулюється.