Ще швидший інтернет із 4G

4G (LTE) до 25 разів спритніший за 3G-інтернет. Якщо у вас ще не 4G, перевірте свій смартфон і SIM, чи підтримують вони інтернет нового покоління.

Що покращує 4G

img-video-call

Відео та аудіозв'язок не перериватиметься

img-social

Instagram і Facebook буде оновлюватися навіть у дорозі

img-photo-upload

Фото завантажуватимуться до 25 разів швидше

Щоб користуватися 4G, ваш смартфон та SIM мають підтримувати технологію LTE

icon-phone

Перевірте смартфон

icon-sim

Перевірте SIM-карту

background-image

Якщо ваша SIM не підтримує 4G, її легко замінити одним зі способів

Номер, тариф, гроші на рахунку та всі підключені послуги — зберігаються.

icon-ks

Завітайте в магазин Київстар

Наші співробітники безкоштовно і лише за декілька хвилин замінять вам SIM та допоможуть перенести контакти.

icon-box

Замовте доставку на пошту

Можна придбати у нас Smart SIM із доставкою на Нову Пошту і самостійно замінити SIM-карту за декілька простих кроків.

icon-store

Завітайте в магазин партнерів

Замінити SIM можна також в одному з 3000 магазинів наших партнерів, серед яких Цитрус, Алло, Жжук, Гудок, Мобілочка тощо.

Мапа покриття

Зараз ми не можемо показувати мапу з міркувань безпеки. Але ЗСУ робить все, щоб ми якнайшвидше її відновили.

Найчастіше запитують

4G (LTE) — мобільний інтернет четвертого покоління, наступник 3G та 2G. Це стандарт мобільної ультрашвидкої передачі даних для ваших пристроїв — смартфонів, планшетів або модемів. 4G-мережа забезпечує швидкість завантаження даних до 700 Мбіт/с та передавання — до 90 Мбіт/с.

Переваги 4G (LTE) перед 3G передусім у більш високій швидкості передачі даних, новому поколінні SIM-карт, у більш стабільному з’єднанні та у більш високій ємності мережі.

В 4G-смартфонах зазвичай використовуються батареї більш високої ємності та більш низький рівень енергоспоживання, тому час користування 4G-інтернетом майже не зміниться.

4G-інтернет тарифікується як звичайний мобільний інтернет за умовами вашого тарифного плану. Наші безлім тарифи дозволять вам насолоджуватися всіма перевагами 4G.

Ви можете користуватися 4G-інтернетом за наявності 4G-покриття та якщо ваша SIM-карта і телефон підтримують 4G (LTE). Наші безлім тарифи дозволять вам насолоджуватися всіма перевагами 4G.

Ви напевне помічали, що в місцях масового скупчення людей (на стадіонах, концертах тощо) спостерігались проблеми з мережею — наприклад, ви намагались відправити відео або фото через месенджер, але воно не завантажувалося. Завдяки використанню найсучасніших технологічних рішень, така ситуація в 4G (LTE) практично неможлива.

Як правило, якщо ваш смартфон підтримує 4G (LTE), підключення відбувається автоматично. Якщо цього не відбулося, активуйте режим 4G (LTE) в налаштуваннях мобільного пристрою.

USIM-картка — це «сімка» нового покоління, яка підтримує технологію LTE. Крім цього, USIM-карти дуже добре захищені від клонування і злому, а також підключення до «піратської» мережі, за рахунок використання сучасного і більш складного (захищеного) алгоритму аутентифікації SIM-карти в мережі.

Так, необхідно в налаштуваннях мережі вибрати опцію 3G/4G (LTE) або 2G/3G/4G (LTE). Детальніша інструкція про те як налаштувати 4G у вашому пристрої за посиланням

На характеристику LTE Cat (Категорія LTE). LTE Cat — це максимальна швидкість завантаження та передавання даних, яку підтримує смартфон. Наприклад, iPhone 6 підтримує LTE Cat.4, тому швидкість завантаження може складати усього до 150 Мбіт/с, передавання — до 50 Мбіт/с, а Samsung A8 — LTE Cat.11, це значить, що теоретично максимальна швидкість завантаження складе 800 Мбіт/с, передавання — 75 Мбіт/с. Також зверніть увагу, що характеристики однієї тієї ж моделі смартфона в різних країнах та регіонах може відрізнятися. Точну інформацію ви можете отримати в службі підтримки виробника вашого смартфона або в інструкції до нього.

Якщо ваш телефон не підтримує 4G (LTE), ви можете обрати новенький 4G-смартфон в інтернет-магазині Київстар

Ви можете подивитися на цій сторінці, чи є 4G у вашому місті. Також усі нові населені пункти, в яких ми запускаємо мережу, одразу з’являтимуться на карті.

Ми підготували для вас детальну інструкцію. Ви можете ознайомитися з нею на цій сторінці

Деякі смартфони через специфічні налаштування в операційній системі виробника та особливості реєстрації у мережі 4G можуть генерувати дата-трафік, навіть якщо ця послуга відключена у мобільному телефоні. Щоб мінімізувати неочікувані списання з балансу, пропонуємо тарифи з достатнім обсягом включеного трафіку. Якщо ви не плануєте користуватись послугою мобільного інтернету і хочете відключити його у смартфоні, оберіть в налаштуваннях мережу 3G/2G.