Допомога постраждалим

Спільно з абонентами компанія Київстар допомагаємо постраждалим від війни українцям.

hero-dopomoga-postrazhdalym

Благодійні ініціативи

З лютого 2022 року Київстар реалізує низку благодійних ініціатив для підтримки країни, закликаючи абонентів долучатися до допомоги та донатити з мобільного.

Безпечні сервіси для донатів через SMS

Для залучення наших абонентів до благодійних ініціатив компанія створила безпечні сервіси. Наприклад, спеціальні короткі номери для донатів через SMS, що спрямовують абонентів до перевірених українських і міжнародних фондів. Середня вартість таких повідомлень лише 10-20 гривень, що разом складають вже мільйони реальної допомоги країні.

Суперсила Допомога ЗСУ

Влітку 2022 року команда Київстар розробила унікальну Суперсилу Допомога ЗСУ у тарифах передоплати. Підключивши її, до 50 грн від кожної оплати тарифу автоматично йдуть на рахунок фонду Повернись живим. Завдяки цьому клієнти Київстар системно підтримують українських захисників та саперів, просто користуючись мобільним зв’язком.

Допомога лікарням

Допомога літнім людям та постраждалим від війни

Допомога постраждалим школам

Допомога лікарням

У перший місяць повномасштабної війни Київстар перерахував БФ «Твоя опора» 5 млн грн для підтримки українських лікарів, які боронять країну на власному фронті. На ці кошти було закуплено необхідні препарати та вироби медичного призначення для 12 лікарень у 8 областях України та двох інтернатів. Решта грошей пішли на реабілітацію трьох підопічних фонду, які були вимушені евакуюватися через військові дії.

Також, мобільний оператор перерахував 3,347 млн грн до МБФ «Українська біржа благодійності» на забезпечення необхідним обладнанням лікарень в Києві, Запоріжжі та Львові.

Крім цього, для підтримки лікарень Київстар спільно з партнерами провів навесні 2 телемарафони Save Ukraine — #StopWar для збору коштів на закупки медичного обладнання в заклади охорони здоров’я, що надають допомогу пораненим та постраждалим під час війни, а також на задоволення продовольчих потреб та облаштування місць розміщення біженців.

Допомога літнім людям та постраждалим від війни

Київстар упродовж останніх чотирьох років системно підтримує людей старшого віку. У 2022 році напрям цифрової освіти пенсіонерів змінився на гуманітарну підтримку самотніх людей похилого віку. Наразі геріатричні пансіонати країни перебувають на межі гуманітарної катастрофи, тож мобільний оператор навесні 2022-го перерахував благодійному фонду «Let`s help» 5 млн грн. Гроші були використані на гуманітарні потреби 40 геріатричних пансіонатів та центрів надання соціальної допомоги. Крім цього, на благодійні кошти заклади забезпечені електрогенераторами та паливом для них на випадки перебоїв з електропостачанням. Співробітники компанії своєю чергою напередодні Великодня та Нового року долучилися до благодійних зборів для літніх людей та зібрали 377 050 грн.

Одним з напрямків допомоги від Київстар є підтримка переселенців та постраждалих від війни. В травні 2022 року Київстар перерахував 5 млн грн до МБФ “Карітас України” на гуманітарні потреби малозабезпечених родин та сімей з дітьми, які є вимушено переселеними особами. Крім цього, Київстар разом із «Карітас України» пропонують допомогу тим, хто постраждав під час війни та втратив свій мобільний телефон. У всіх фірмових магазинах компанії абоненти мобільного оператора можуть передати смартфони, якими вони не користуються, разом із зарядним пристроєм. «Карітас України» подбає, щоб вони потрапили до вимушених переселенців, які потребують допомоги.

Крім того, з 24 лютого Київстар надав безоплатних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 578 млн грн, забезпечуючи зв'язок для клієнтів мобільного та фіксованого зв’язку в Україні й за кордоном. Компанія забезпечує інтернетом бомбосховища по всій країні (наразі таких понад 1460) та понад 1184 модульних містечок для вимушених переселенців. Також, оператор в перші місяці повномасштабного вторгнення нараховував бонуси на мобільний зв’язок лікарям у гарячих точках на фронті.

Допомога постраждалим школам

Національний мобільний оператор інвестував понад 7 млн грн та виділив 5000 сім-карт формату e-sim з тарифом пільгового доступу до мобільного інтернету на рік для учнів шкіл, частково або повністю зруйнованих внаслідок бойових дій. Допомогу вже отримали навчальні заклади в Київській, Чернігівській, Харківській та Миколаївській областях.

В рамках проєкту учні 20 шкіл, отримали планшети Apple iPad із сім-картками Київстар. За умов тарифу протягом року щомісяця нараховується пакет послуг з 20 Гб мобільного інтернету, щоб діти могли навчатися онлайн. Цього обʼєму послуг вистачить на місяць активного користування додатками для навчання та щоденного відвідування онлайн уроків. Тарифний пакет був створений спеціально для ініціативи.