Суперсила Допомога ЗСУ

Підключайте та користуйтеся тарифами LOVE UA На максимум, LOVE UA Без меж або іншим тарифами передплати та до 50 грн від його оплати перераховуватимуться до фонду компетентної допомоги армії Повернись живим.

dopomoga-img-min

19 666 308

гривень зібрано за увесь час

На гуманітарні потреби ЗСУ завдяки абонентам із Суперсилою Допомога ЗСУ

104409

абонентів підключили

Суперсилу Допомога ЗСУ та долучилися до наших зборів

У яких тарифах є Суперсила Допомога ЗСУ

LOVE UA На максимум

175грн/4 тижні
 • 15 ГБ мобільний інтернет
 • 2 500 МБ мобільний інтернет у роумінгу і 27 країнах
 • Безлім дзвінки на Київстар
 • 150 хв двінки на інші мобільні, міські та за кордон
 • 40 додатків без плати за трафік
 • Суперсила на вибір без доплат

LOVE UA Без меж

275грн/4 тижн
 • Безлім мобільний інтернет
 • 4 000 МБ мобільний інтернет у роумінгу і 27 країнах
 • Безлім дзвінки на Київстар
 • 275 хв двінки на інші мобільні, міські та за кордон
 • Суперсила на вибір без доплат

Абоненти із Суперсилою долучилися до проєктів

#ДорогиПеремоги

#ДорогиПеремоги — спільна ініціатива Київстар, фонду Повернись живим та Океану Ельзи для збору коштів на пікапи для українських захисників. Завдяки внеску компанії та спільній допомозі абонентів й партнерів вдалося зібрати 14 818 845 грн на гуманітарні потреби ЗСУ й придбати 15 нових пікапів.

#ДоброПереможе

#ДоброПереможе — благодійний проєкт до 25-ї річниці Київстар, який пройшов спільно з фондом Повернись живим. Завдяки внеску Київстар та його абонентів вдалося зібрати 38 016 874 грн та придбати 38 пікапів військовим.

Найчастіше запитують

Суперсила також є в тарифах ТВІЙ Вибір, Смачний, ТВІЙ Безлім, ТВІЙ Оптимум, ТВІЙ Максимум, LOVE UA, LOVE UA Безлім, ВСЕ РАЗОМ LOVE UA та ВСЕ РАЗОМ LOVE UA + ТБ.

‎Максимальна сума, що може бути перерахована до фонду з кожної оплати тарифу — 50 грн. На благодійність може бути перерахована сума тільки, якщо плата знялася з основного рахунку. Бонуси які вам нараховувалися, наприклад, за поповнення або Екстра гроші, неможливо використати на благодійність. Тобто, якщо тариф частково було оплачено бонусами, внесок може зменшитися.

Наприклад, якщо при оплаті тарифу з основного рахунку знялося хоча б 50 грн, на благодійність перерахується максимальна сума — 50 грн.

Якщо з основного рахунку знялося менше 50 грн, на благодійність перерахується саме та сума, яка знялася з вашого основного рахунку.

Всі залучені кошти будуть перераховані в благодійний фонд компетентної допомоги армії Повернись живим на нові та надійні пікапи для захисників. Фонд вже понад 8 років забезпечує військових сучасною технікою, а також проводить спеціальні тренінги, які допомагають захищати Україну.

Поки що ні. Але згодом ця Суперсила з'явиться. Переглянути всі доступні Суперсили до вашого тарифу можна у додатку Мій Київстар.