#ДоброПереможе: Київстар разом з абонентами зібрав кошти на 38 пікапів для ЗСУ

27.02.2023

На честь 25-ї річниці першого дзвінка в мережі Київстар мобільний оператор спільно з фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим» реалізували проєкт #ДоброПереможе. У межах спільної ініціативи Київстар виділив 25 000 000 гривень, а абоненти оператора зібрали ще 13 016 873 гривні на нові авто для ЗСУ. На зібрані кошти фонд вже закупив й передав на фронт 38 надійних пікапів для гуманітарних потреб військових.

«Вже минув рік з початку повномасштабного вторгнення, і ми розуміємо, що нашим військовим як ніколи потрібна підтримка. Тож Київстар продовжує системно допомагати ЗСУ разом з фондом «Повернись живим», який купує десятки нових пікапів. Я радий, що ми надихаємо і наших абонентів долучатися до благодійності. Вже більш ніж 100 тисяч із них підключили Суперсилу «Допомога ЗСУ» та з кожною оплатою рахунку донатять на армію. Не зупиняємось й разом рухаємося назустріч перемозі», – прокоментував результати збору Олександр Комаров, CEO Київстар.

Всім клієнтам, хто долучився до підтримки захисників та захисниць, на знак вдячності оператор нараховував бонусні 25 гігабайтів мобільного інтернету або 250 хвилин для дзвінків на інші мережі. Загалом у листопаді та грудні абоненти Київстар отримали таким чином 7 млн гігабайтів мобільного інтернету та 16 млн хвилин для дзвінків безоплатно.

«Кожен із цих автомобілів врятує не одне життя наших захисників. Вони необхідні, зокрема, для евакуації поранених. Дякуємо кожному, хто долучився до проєкту, і компанії Київстар, звісно — за історію послідовного і плідного партнерства. Торік спільно з нею та Океаном Ельзи ми також зібрали 15 мільйонів гривень на пікапи, які працюють на передовій. І наша співпраця триває», — коментує директор Департаменту розвитку та партнерств Фонду Олег Карпенко.

Долучитися до збору коштів на пікапи клієнти національного мобільного оператора могли завдяки благодійним SMS, безпосередньо на сайті фонду або підключивши Суперсилу «Допомога ЗСУ». Під час оплати свого тарифу абоненти передплати переказують до 50 грн його вартості на потреби ЗСУ у фонд «Повернись живим». Підключити Суперсилу «Допомога ЗСУ» можна й зараз у багатьох тарифах передплати, а дізнатися, як це зробити, можна за посиланням.

Благодійний збір #ДоброПереможе став ще однією активністю бренду для підтримки захисників, які обороняють Україну на передовій та звільняють тимчасово окуповані території країни від російських загарбників. З початку повномасштабного вторгнення Київстар вже перерахував понад 130 млн грн благодійної допомоги на гуманітарні потреби країни, зокрема 45 млн грн надано на гуманітарні потреби військових до фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим».

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Київстар. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. За 2022 рік компанія перерахувала благодійним фондам 130 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 563 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України United__24 по залученню коштів на відбудову України і виділив 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Також компанія власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища і модульні будинки для переселенців. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.