Оптичний інтернет у ваш дім (GPON)

Користуйтеся перевагами оптичного Домашнього Інтернету на швидкості до 1 Гбіт/с. Він доступний у таких містах: Новий Розділ, Жмеринка, Дунаївці (Хмельницька обл.), Монастирище (Черкаська обл.), Умань, Чортків та Самбір. І ми продовжуємо розбудовувати мережу.

gpon-hero

Які переваги оптичного Домашнього Інтернету

img-blackout

Енергонезалежність — інтернет працює навіть тоді, коли в будинку немає електрики

img-speed

Швидкість — надає швидкість до 1 Гбіт/с, щоб ви могли користуватися інтернетом на декількох пристроях для роботи та навчання

img-weather

Надійність — оптична мережа менш сприятлива до зовнішніх факторів, інших радіочастот та погодних умов

Спробуйте оптичний Домашній Інтернет у таких тарифах

Домашній Інтернет до 1 Гбіт від 150 грн/міс
tariffs-fttb
Для абонентів Київстар: Домашній Інтернет + Мобільний звʼязок + Київстар ТБ від 330 грн/міс
tariffs-fmc

Яке обладнання потрібне

Щоб підключити Домашній Інтернет через оптоволокно, потрібен ONU термінал. Це невеликий пристрій, призначений для приймання-передачі трафіку по оптоволокну та підключення до нього вашого роутера або комп’ютера.

icon-terminal

У мене немає ONU терміналу

icon-terminal

У мене є ONU термінал

У мене немає ONU терміналу

При замовлені послуги Домашній Інтернет скажіть оператору, що вам потрібне підключення з ONU терміналом. Абоненти, що підключать послугу Домашній Інтернет до 30.09.2024, отримають ONU термінал без оплати.

img-onu

У мене є ONU термінал

При замовлені послуги Домашній Інтернет скажіть оператору, що маєте власний ONU термінал. Тоді ми спробуємо підключити оптичний інтернет відразу на нього.

Як підключити

 • 1

  Виберіть тариф і перевірте, чи є покриття у вашому будинку

 • 2

  Залиште заявку на підключення

  Підключення за 2-3 дні — безкоштовне. Якщо потрібно терміново — залишите заявку до 15:00 і майстер прийде у той же день і все налаштує. Це коштує 100 грн.

 • 3

  Очікуйте на дзвінок

  Наші спеціалісти зв'яжуться з вами та узгодять зручну дату та час візиту майстра.

 • 4

  Готово!

  Як тільки майстер налаштує все, ви зможете користуватися інтернетом навіть без світла. Не забудьте підключити павербанк до роутера.

Переваги підключення від Київстар

img-wallet

Безкоштовне підключення

Вам не потрібно доплачувати за виїзд майстра за графіком та прокладання кабелю, підключення Домашнього Інтернету безкоштовне

img-week-of-trust

Інтернет працює, коли забули поповнитися

Якщо раптом пропустили день оплати, можна замовити доступ до інтернету ще на 7 днів з послугою Тиждень довіри без додаткової плати

Найчастіше запитують

Оптичний Домашній Інтернет (GPON) від Київстар

Оптичний Домашній Інтернет (GPON) від Київстар — це сучасна технологія передачі даних, що забезпечує якісний та безперебійний зв’язок навіть під час відключень електроенергії, а також високу швидкість до 1 Гбіт/с.

Ви можете підключити GPON у своїй квартирі або приватному будинку безкоштовно та без додаткового обладнання.

Що таке оптичний Домашній Інтернет

Оптичне волокно — це кабель з кварцевого скла, вкритий оболонкою. Кабель та оболонка мають різні коефіцієнти заломлення світла. Це дозволяє передавати інформацію за допомогою світлових хвиль на швидкості 1 Гбіт/с та вище.

Щоб підключити Домашній Інтернет через оптоволокно, вам потрібен ONU термінал — невеликий пристрій, який допомагає отримувати трафік та передавати дані назад.

Якщо у вас немає ONU терміналу — скажіть про це оператору, коли будете робити заявку на підключення, і ми привеземо наш. Якщо він у вас є, ми спробуємо підключити оптоволокно до вашого ONU терміналу.

Які переваги використання оптичного Домашнього Інтернету

Швидкість, стабільність та надійність — оптичний інтернет від Київстар працює навіть тоді, коли світло в будинку відключено, і дозволяє користуватися кількома ґаджетами одночасно. А саме:

Передача даних до 1 Гбіт/с. Це в 10 разів вище за швидкість інтернету з мідним підключенням. Під’єднуйте кілька пристроїв одночасно, дивіться фільми та завантажуйте інформацію. Висока надійність. Світлові сигнали від одного волокна не впливають на роботу інших волокон в кабелі, не залежать від радіоперешкод та погодних умов. Оптичний інтернет без світла. Просто заживіть ONU термінал або роутер, тобто підключіть один з цих пристроїв до павербанку чи зарядної станції.

Як підключити оптичний інтернет від Київстар

Щоб провести GPON у ваш будинок, виберіть тариф та залиште заявку. Очікуйте на дзвінок оператора, який уточнить дані та узгодить дату візиту майстра.

Залишилися питання?

Якщо ви хочете більше дізнатися про оптичний інтернет, зателефонуйте в наш контакт-центр. Номери телефонів ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні по Україні.