Нам тут жити: абоненти Київстар зможуть долучитися до благодійного збору на розмінування України

07.06.2023

З 7 червня 2023 року абоненти Київстар можуть приєднатися до збору коштів, що будуть направлені на розмінування території України.

Нам тут жити - це спільна ініціатива компанії Київстар та Фонду компетентної допомоги армії Повернись живим.

Мета проекту — зібрати 175 мільйонів гривень на забезпечення транспортом і всім необхідним для розмінування обладнанням та майном 146 інженерно-саперних груп у складі Сил підтримки ЗСУ. Київстар додатково виділяє 20 мільйонів гривень.

Як прийняти участь у проекті?

  1. Підключити Суперсилу Допомога ЗСУ
  2. Зробити грошовий переказ з банківської карти на сторінці ініціативи

Також з 07.06.2023 можливо оформити регулярний переказ коштів у сумі 10 гривень на розмінування країни.

Умови підключення регулярного переказу:

  1. Щоб підключити підписку достатньо відправити SMS на номер 515 з будь-яким текстом.
  2. Розмір благодійного внеску є фіксованим – 10 гривень. Списання буде відбуватись при кожному поповненні рахунку на суму від 40 гривень.
  3. Для відключення необхідно відправити SMS на номер 515 зі словом СТОП.
  4. SMS на номер 515 додатково не оплачується.
  5. Також підписку можна підключити через безкоштовний дзвінок на IVR 477*55.

Кому доступний регулярний платіж?

Усім абонентам, що користуються тарифами передплати та тарифами ВСЕ Разом. Не доступно абонентам з контрактним тарифами та тарифами СуперГіг, SMART SIM, ВСЕ РАЗОМ Сила, ВСЕ РАЗОМ Сезонний. Зверніть увагу: Підключення та відключення регулярно платежу доступне тільки на території України.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2023 року обслуговував 24,3 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього Інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі військового часу. У 2022 році компанія виділила понад 130 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у еквіваленті 577 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України по залученню коштів на відбудову України і перерахував 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net

Довідка про Повернись живим

«Повернись живим» — це фонд компетентної допомоги армії, а також громадська організація, яка займається аналітикою у секторі безпеки та оборони, реалізує проєкти з реабілітації ветеранів через спорт. Працює на зміцнення українського війська з 2014 року. Понад 7 млрд грн. Фонд зібрав на потреби Сил оборони: тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи спостереження та розвідки, засоби зв’язку, живлення й багато іншого. «Повернись живим» є першою благодійною організацією в Україні, яка отримала дозвіл на закупівлю та імпорт товарів військового та подвійного призначення. Зокрема, придбав для війська комплекс ударного БПЛА Bayraktar TB2, 11 спеціальних броньованих автомобілів та 1460 кулеметів калібру 7,62-мм. Інструктори Фонду підготували тисячі висококваліфікованих фахівців — саперів, операторів безпілотних літальних апаратів і піхотного озброєння, снайперів, а також працюють над впровадженням у ЗСУ західних стандартів тактичної медицини.

Додаткова інфорація: https://savelife.in.ua/