Оновлені умови деяких тарифів передплати

10.07.2024

З 18 липня 2024 року оновлюються умови деяких тарифів передплати.

Тепер для LOVE UA Світло, LOVE UA Пісня та LOVE UA Сила буде доступна нова Суперсила Соцмережі та месенджери — нетарифікований доступ до Instagram, Telegram, Viber та інших сервісів для спілкування. Послуга Соцмережі та месенджери без обмежень, яка раніше була частиною тарифів, не надаватиметься.

Нагадаємо, що Суперсила — це додаткова послуга в тарифі, яку можна самостійно обирати та змінювати за номером 500 або у Мій Київстар.

Також у цих тарифах оновлюється перелік країн, на номери яких можна використовувати тарифні хвилини: Узбекистан, Ізраїль і Китай змінюються на Бельгію, Норвегію та Швецію.

  • Хвилини за умовами тарифу можна використати для дзвінків на інші мережі України, а також на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, США, Канади, Індії, Іспанії, Молдови, Румунії, Бельгії, Норвегії, Швеції
  • Дзвінки на номери Узбекистану, Ізраїлю, Китаю тарифікуються за стандартними умовами
  • Ви можете розширити перелік країн із послугою Світ чекає

З 19 липня 2024 року для LOVE UA Світло, LOVE UA Пісня та LOVE UA Сила будуть уніфіковані умови послуги Роумінг як вдома. Якщо залишок на рахунку недостатній для оплати тарифу, ви зможете отримати пакет інтернету 500 МБ за 20 грн у день користування. Після вичерпання МБ до кінця доби інтернет не тарифікується та надається зі швидкістю до 0,8 Мбіт/с. Якщо на рахунку менше ніж 20 грн — вартість 0,10 грн/МБ. Інші умови послуги Роумінг як вдома не змінюються.

Нові користувачі зможуть підключити тариф LOVE UA На максимум до 17 липня 2024 року включно, надалі він закривається для підключення.