Нам тут жити: зміни умов благодійної SMS-підписки за номером 515

16.10.2023

З 20 жовтня 2023 року регулярний благодійний платіж 10 грн для абонентів підписки SMS за номером 515 буде списано після поповнення від 50 грн. Зміни було внесено для зручності користувачів, які підключили також другий благодійний внесок — допомогу проєкту Дитяча надія.

Нам тут жити — це спільна ініціатива компанії Київстар та Фонду компетентної допомоги армії Повернись живим. Наша ціль — зібрати 175 млн грн на забезпечення 146 мобільних груп розмінування у Збройних силах України.

Аби взяти участь у проєкті, абоненти Київстар можуть підключити Суперсилу Допомога ЗСУ, зробити грошовий переказ з банківської карти на сторінці ініціативи або оформити SMS-підписку на регулярний переказ 10 гривень на розмінування країни.

Як підключити SMS-підписку

  • Щоб підключити підписку надішліть SMS на номер 515 з будь-яким текстом або зателефонуйте за номером 477*55

  • Розмір благодійного внеску є фіксованим — 10 гривень, що списуються після поповненні рахунку на суму від 50 гривень

SMS на номер 515 додатково не оплачується. Для відключення надішліть SMS на номер 515 зі словом СТОП.

Кому доступний регулярний платіж?

Усім абонентам, що користуються тарифами передплати та тарифами ВСЕ Разом. Не доступно абонентам з контрактними тарифами та тарифами СуперГіг, SMART SIM, ВСЕ РАЗОМ Сила, ВСЕ РАЗОМ Сезонний. Зверніть увагу: Підключення та відключення регулярно платежу доступне тільки на території України.