Київстар оголосив спецумови для корпоративних клієнтів

28.03.2024

Оператор електронних комунікацій надаватиме до 20% знижки на послуги для бізнесу в пакетній пропозиції з рішеннями Microsoft.

Із 28.03.2024 по 31.05. 2024 нові бізнес-клієнти Київстар зможуть підключити послуги мобільного або фіксованого зв’язку разом з ліцензіями Microsoft 365 та отримати загальну знижку до 20% від початкової ціни на послуги.

Для цього необхідно підключити ліцензії Microsoft 365 і, як мінімум, одну з цих послуг: мобільні тарифи, IP-телефонію або інтернет.

«Ми прагнемо надавати комплексні рішення, які допомагають українському бізнесу. Наша 26-річна експертиза, системні інвестиції в оновлення сервісів і покриття мережі, а також статус офіційного сертифікованого партнера Microsoft дозволяють нам забезпечити єдиний технічний супровід для всіх рішень. Поєднання послуг фіксованого й мобільного зв’язку та хмарних сервісів задовольнятиме потреби компаній на різних етапах розвитку — від невеликого ФОП до великих системних компаній»,коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

Анонсовані умови діятимуть протягом 12 місяців з дати підключення послуг. Фактичний розмір пропозиції буде розраховано, виходячи з обраних для підключення сервісів та індивідуальних потреб клієнта.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на грудень 2023 р. обслуговував близько 24 млн абонентів мобільного зв’язку та більше 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар розвиває в Україні нові телеком-технології та в найближчі три роки планує інвестувати в цей напрямок 600 млн доларів США. Компанія допомагає країні долати виклики воєнного часу і за останні два роки виділила понад 1,8 млрд грн для підтримки ЗСУ, абонентів, місцевих громад, а також на благодійні ініціативи. Єдиний акціонер Київстар – міжнародна Група VEON з головним офісом в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua