Про оновлення лінійки партнерських Суперсил

28.11.2023

Абоненти передплати, контракту та бізнес-клієнти Київстар можуть щомісяця отримувати 50% знижки на доставку посилок із Суперсилою від Укрпошти.

Для того, щоб скористатися пропозицією, підключіть цю Суперсилу в Мій Київстар, у фірмових магазинах чи у голосовому меню за номерами 500, 477, 466, або за кодом *500*33#.

Після цього ми надішлемо вам SMS із унікальним промокодом, який потрібно надати у відділенні Укрпошти під час отримання посилки. Він буде діяти до кінця місяця, а новий промокод буде надсилатися щомісяця в період дії акції.

Скористатись Суперсилою від Укрпошти можна навіть якщо Суперсили не передбачені у вашому тарифі або якщо у вас уже активована максимальна кількість Суперсил.

Участь у акції доступна для усіх тарифних планів, крім Sim для пристроїв, Smart Sim, СуперГіг, Роутер 4G та неголосових тарифів.

Пропозиція діятиме в межах тарифів Укрпошта Стандарт та Укрпошта Експрес з 28 листопада 2023 року до 31 травня 2024 року.

Суперсили у нових тарифах Київстар — додаткові сервіси, які можна вибрати для доповнення основного пакета послуг у тарифі в залежності від потреб кожного абонента. До них увійшли, наприклад, Домашній Інтернет та Київстар ТБ, додаткові 5 Гб мобільного інтернету та 100 хвилин на інші мережі та багато інших.

Дізнатися більше про Суперсилу від Укрпошти