Наділіть свій тариф Суперсилою

Суперсилу можна вибрати раз і користуватися скільки потрібно або замовляти іншу хоч кожні 4 тижні.

Підключити
NO_DATA
NO_DATA
Що таке Суперсила?

Суперсила — це послуга на вибір, яка доступна в тарифах нової лінійки без жодних доплат.

Активуйте, користуйтеся, змінюйте!

Допомога ЗСУ

Платіть за тариф як завжди — до 50 грн з кожної оплати переказуватимуться у фонд Повернись живим.

Якщо тариф частково було оплачено бонусами, внесок може змінитися — ми надішлемо SMS з точною сумую, коли гроші надійдуть у благодійний фонд.

Домашній Інтернет

Домашній Інтернет до 100 Мбіт/с.

Користуйтеся без додаткової плати, якщо в будинку проведено інтернет від Київстар.

Київстар ТБ

Сотні каналів і тисячі фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Можна дивитися будь-де та будь-коли на п'яти пристроях — телевізорі, планшеті, смартфоні чи ноутбуці. Гарячі новинки кіно, прямі трансляції та контент з відеобібліотеки: вибирайте, що вам до смаку! А на смартфоні дивіться без плати за трафік.

5 ГБ

Додаткові гігабайти мобільного інтернету.

100 хвилин на інші мережі по Україні

Кожні 4 тижні додаткові хвилини на інші мобільні та міські номери України.

300 хвилин по Україні

Додаткові хвилини на Київстар, а також на інші мобільні та міські номери України.

100 хвилин на інші мережі та за кордон

Додаткові хвилини на інші мобільні по Україні та на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Узбекистану, Ізраїлю, США, Канади, Китаю, Індії, Іспанії, Молдови та Румунії.

50 хвилин за кордон

Додаткові хвилини для дзвінків на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Узбекистану, Ізраїлю, США, Канади, Китаю, Румунії, Індії та Словаччини.

Відео на ходу

YouTube1+1 videoAmazon VideoNetflixApple TVMegogoКиївстар ТБ

Ми не знімаємо гігабайти, коли ви користуєтеся додатками YouTube, Kyivstar TV, Netflix, MEGOGO, Disney+, Apple TV, Amazon Prime Video, 1+1 video. Завантаження, роздача інтернету, оновлення, підписка, покупки в додатках та перегляд реклами тарифікуються окремо.

100 SMS по Україні

100 SMS на будь-які номери по Україні.

SIM для планшета

Ще одна SIM-карта для планшета або ноутбука. Її можна використати тільки для мобільного інтернету.

Із Суперсилою ви зможете користуватися цією послугою без доплат.

SIM для другого телефона

Друга SIM із тим самим номером для вихідних дзвінків і мобільного інтернету.

Із Суперсилою ви зможете користуватися цією послугою без доплат.

Роумінг

WhatsAppTelegramFacebook MessengerHelsi.meBooking.comAirBnBApple MapsTikets.uaGoogle MapsViberSkyscannerМій Київстар

50 бонусів на спілкування та інтернет для більшості країн світу. Також із Суперсилою не зніматимуться мегабайти у вказаних додатках.

Підключайте у додатку Мій Київстар

google play icon
NO_DATA

Підключайте у вебверсії Мій Київстар

NO_DATA
NO_DATA
power icon

Ще не вибрали новий тариф із Суперсилою?

Вибрати тариф

Найчастіше запитують

‎Максимальна сума, що може бути перерахована до фонду з кожної оплати тарифу — 50 грн. На благодійність може бути перерахована сума тільки, якщо плата знялася з основного рахунку. Бонуси які вам нараховувалися, наприклад, за поповнення або Екстра гроші, неможливо використати на благодійність. Тобто, якщо тариф частково було оплачено бонусами, внесок може зменшитися.

Наприклад, якщо при оплаті тарифу з основного рахунку знялося хоча б 50 грн, на благодійність перерахується максимальна сума — 50 грн.

Якщо з основного рахунку знялося менше 50 грн, на благодійність перерахується саме та сума, яка знялася з вашого основного рахунку.

Будь ласка, зверніть увагу:

 • підключивши цю Суперсилу ви даєте згоду на активацію ряду благодійних внесків з основного рахунку свого номера до фонду Повернись живим.
 • під назвою «Суперсила Допомога ЗСУ» слід розуміти акцію, що надає можливість абоненту отримати знижку на тариф та здійснити благодійну пожертву до фонду «Повернись живим» у розмірі до 50 грн.
 • пропозиція діє з 15.07.2022 до 15.07.2023 (включно).

За Суперсилу не потрібно додатково платити.

Це може статися, якщо ви зміните свій тариф або активуєте іншу Суперсилу.

Так. Ви можете відключити схожу платну послугу та користуватися тільки Суперсилою без додаткових оплат.

Суперсила збережеться, якщо ви зміните тариф на один із тих, в якому ця Суперсила буде доступна. Якщо Суперсила не доступна в новому тарифі, вона відключиться автоматично.

Залиште заявку в нашому найближчому магазині чи за номером 460.

Із Cуперсилою Домашній Інтернет ваш мобільний тариф зміниться на ВСЕ РАЗОМ Оптимум 2022 (250 грн/місяць) або ВСЕ РАЗОМ Максимум 2022 (350 грн/місяць). Це залежить від того, який у вас поточний тариф — ТВІЙ Оптимум (250 грн/4 тижні) або ТВІЙ Максимум (350 грн/4 тижні). Водночас кількість хвилин, мобільного інтернету тощо — залишаться без змін.

Які ще будуть переваги:

 • Акційна абонплата 200 грн перші 3 місяці
 • Домашній Інтернет включено без доплат
 • Плата за тариф 1-го числа щомісяця
 • Ще одна Суперсила на вибір в тарифі ВСЕ РАЗОМ Максимум 2022

Будь ласка, зверніть увагу. Щойно новий тариф підключиться, з рахунку зніметься плата за нього та ви отримаєте новий обсяг гігабайтів, хвилин та SMS.

Якщо у вашому будинку є покриття Домашнього Інтернету від Київстар, залиште заявку в магазині або за номером 460. Ми відправимо до вас майстра та він все підключить.

Із Cуперсилою Домашній Інтернет ваш мобільний тариф зміниться на ВСЕ РАЗОМ Оптимум 2022 (250 грн/місяць) або ВСЕ РАЗОМ Максимум 2022 (350 грн/місяць). Це залежить від того, який у вас поточний тариф — ТВІЙ Оптимум (250 грн/4 тижні) або ТВІЙ Максимум (350 грн/4 тижні). Водночас кількість хвилин, мобільного інтернету тощо — залишаться без змін.

Які будуть переваги:

 • Акційна абонплата 200 грн перші 3 місяці
 • Домашній Інтернет включено без доплат
 • Плата за тариф 1-го числа щомісяця
 • Ще одна Суперсила на вибір в тарифі ВСЕ РАЗОМ Максимум 2022

Суперсила працює скрізь, де є роумінг від Київстар. 1 бонус = 1 грн

Спеціальний тариф діє для країн 1 та 2 тарифних зон на інтернет, усі вхідні дзвінки, SMS, а також на вихідні дзвінки до країни перебування та в Україну

Тарифи для першої зони: Дзвінки — 1 грн/хв, інтернет — 0,10 грн/МБ, SMS — 1 грн/шт.

Австрія, Азербайджан, Албанія, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Велика Британія, Вірменія, Гренландія, Греція, Грузія (крім Абхазії та Південної Осетії), Данія, Єгипет, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія (включаючи Канарські о-ви та Гібралтар, о. Ібіца), Італія (включаючи Сан-Марино та Ватикан), Йорданія, Казахстан, Канада, Кіпр (крім Північного Кіпру), Киргизстан, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Палестина, Північна Македонія, Польща, Португалія (включаючи Азорські о-ви та о.Мадейра), Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, США (включаючи Гавайські острови та Віргінські острови), Таджикистан, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фарерські острови, Фінляндія (включаючи Аландські острови), Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Шрі-Ланка, Естонія, Японія.

Тарифи для другої зони: Дзвінки — 2 грн/хв, інтернет — 0,20 грн/МБ, SMS — 2 грн/шт.

Австралія, Алжир, Ангілья, Андорра, Антигуа і Барбуда, Аргентина, Аруба, Афганістан, Бангладеш, Барбадос, Бахрейн, Бермудські острови, Бразилія, В'єтнам, Гаїті, Гаяна, Гваделупа, Гватемала, Гонконг, Гренада, Демократична Республіка Конго, Домініка, Домініканська Республіка, Еквадор, Індія, Індонезія (включно з Балі), Ірак, Кабо-Верде, Кайманові острови, Камбоджа, Катар, Кенія, Китай, Колумбія, Коста-Рика, Кот-д'Івуар, Кувейт, Ліберія, Маврикій, Мадагаскар, Мальдіви, Малі, Малайзія, Макао, Марокко, Мартиніка (включаючи Сен-Бартелемі, Сен-Мартен), Мексика, Монголія, М'янма, Непал, Нігерія, Нікарагуа, Нова Зеландія, Об'єднані Арабські Емірати, Оман, острови Теркс і Кайкос, Панама, Пакистан, Парагвай, Папуа-Нова Гвінея, Перу, Південна Корея, Південно-Африканська Республіка (ПАР), Пуерто-Рико, Сальвадор, Самоа, Саудівська Аравія, Сент-Вінсент та Гренадини, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сінгапур, Судан, Тайвань, Таїланд, Танзанія (включаючи о. Занзібар), Тонга, Тринідад та Тобаго, Туніс, Уругвай, Фіджі, Філіппіни, Французька Гвіана, Чилі, Ямайка.

У інших країнах, а також на інші напрямки діють стандартні тарифи від 50 грн за хвилину розмови, 8 грн — 1 SMS, 6 грн — 50 КБ.