Як працюють наші партнери

uklon img

Uklon

Онлайн-сервіс виклику авто продовжує працювати у 27 містах України. Ви можете пересуватися містом, а також робити міжміські поїздки. Додатково було запущено проєкт #UklonВолонтер — спільно з волонтерськими організаціями та бізнес-партнерами доставляє пальне, продукти, воду, ліки тим, хто цього потребує в гарячих точках країни.

Дізнатися більше

liki 24 logo

Liki 24

Замовляйте доставку 16000 + препаратів усюди, де працюють Укрпошта та Нова пошта, а також користуйтеся доставкою Liki24 день-у-день в Києві. Потрібна гуманітарна допомога? Шукайте окремий розділ товарів з країн Європи. Зверніть увагу, що ці ліки безкоштовні, але мають обмеження для замовлень. Просимо ставитися з розумінням та відповідальністю.

eldorado img

Eldorado.ua

З початку війни Eldorado.ua ні на мить не зупиняли свою роботу, щоб кожен зміг отримати життєво важливі товари для зв’язку та побуту. Сьогодні працюють магазини, власна адресна доставка у 24 містах та відправка замовлень у працюючі відділення Нової Пошти.

Дізнатися більше

finance

Finance.ua

Фінансовий супермаркет Finance.ua під час війни допоміг понад 3 тисячам українцям закономити 500 тисяч гривень, спонукавши їх не переплачувати при купівлі автострахок в Європі.

Наразі Finance.ua допомагає українцям отримувати зелені картки для виїзду за кордон та продовжувати дію полісу, навіть якщо ви заходитеся за кордоном. Також на Finance.ua кожен може оформити картку Assistance (допомога водію в Європі), поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) та медичну страховку.

glovo img

Glovo

Glovo відновили роботу у 24 містах України. Замовляйте готові страви, товари із супермаркетів та аптек. Актуальну зону доставки можна перевірити у додатку. Glovo також запустили баббл Допоможи Україні, в якому можна зробити пожертву до перевірених благодійних фондів, наприклад, Повернись живим чи оплатити обід для ТрО, медиків та літніх людей у Пригости захисника.

Дізнатися більше

dila

ДІЛА

Медична лабораторія ДІЛА від самого початку війни продовжує піклуватися про здоров’я українців. У більш, ніж 100 відділеннях у 11 областях України, можна отримати послуги з лабораторної діагностики, а лікарі ДІЛА безкоштовно надають консультації стосовно інтерпретації результатів досліджень за номером 0800217887. У ДІЛА діє знижка 10%, якщо замовити та оплатити онлайн дослідження, а 10 грн від кожного замовлення — йде на потреби ЗСУ.

Дізнатися більше

wog icon

WOG

WOG спільно з партнерами запустили ініціативу «Збережи пальне для перемоги». Головна мета — стимулювати водіїв свідомо ставитися до користування власним авто. Адже це також наближує нашу найбільшу спільну перемогу!

Корисні посилання

money icon

Нагальні потреби

Де зняти готівку, на яких АЗС є пальне, які аптеки працюють тощо.

person icon

Власна безпека

Що робити під час сирени, мапа укриттів, де укритися вдома, що робити при обстрілі.

heart icon

Допомога

Якщо бажаєте допомогти або допомога потрібна вам.

info icon

Перевірена інформація

Офіційні джерела та канали в телеграм.

kyivstar logo

Все про наш зв'язок

Що робити, якщо не ловить Київстар, потрібно відновити самостійно номер або які тарифи наразі діють за кордоном.