Послуга

Відновлення PUK-коду

Не можете знайти PUK-код? Ми допоможемо його відновити.

Навіщо потрібен PUK-код

Коли ви вмикаєте телефон, захищений PIN-кодом, у вас є 3 спроби, щоб правильно ввести PIN. Якщо всі спроби були безуспішні, цей код блокується і вам надається 10 спроб, щоб ввести PUK-код. Знайти PUK можна на кардхолдері вашої SIM (це пластикова картка, яка прикріплена до стартового пакета). Щоб довго не шукати кардхолдер, PUK-код можна відновити в один зі способів нижче.

Як відновити — виберіть зручний спосіб

  • Перейдіть у додаток Мій Київстар та знайдіть PUK-код у розділі Мої номери.
  • Зателефонуйте за номером 466 або 0 800 300 466 і повідомте працівникові наступну інформацію:
  1. ПIБ;
  2. Та два варіанти з цього: адреса реєстрації (місце проживання); серія та/або номер документа, на який відбувалось підключення; три номери, на які ви найчастіше телефонували та останні дати цих дзвінків; залишок на вашому рахунку;
  • Якщо ви маєте серійний номер SIM-карти (ІСС), який знаходиться на її зворотному боці, зателефонуйте 922*3 або 0 800 300 466 або спитайте у Зоряни.
  • Зверніться до найближчого магазину Київстар і повідомте працівникові будь-що з цього: серійний номер SIM-карти (ІСС); персональний пароль; ІПН (ідентифікаційний код).

Важливий нюанс: якщо ви можете отримати одноразовий пароль в SMS, то повідомляти працівникові додаткову інформацію за номером не потрібно.

Скільки це коштує

Плата за відновлення відсутня.

Найчастіше запитують