Музичний клуб

Музична підписка!

Послуга «Музичний клуб» — музичний сервіс від Київстар, який дозволяє завантажувати пісні на мобільний телефон. Каталог оновлюється щодня. Заходьте на musiclub.com.ua з вашого комп’ютера чи телефона та слухайте улюблену музику!

 Перший тиждень користування послугою безкоштовно!

 Переваги

 • Вільно слухайте та завантажуйте найкращі пісні;
 • створюйте власну бібліотеку із музики на сайті послуги: зберігайте пісні та артистів в обране та створюйте власні плей-листи;
 • не сплачуйте за інтернет-трафік при користуванні сайтом послуги з мобільного;
 • широкий асортимент – десятки тисяч найкращих пісень;
 • музичний каталог поповнюється щодня;
 • при першому підключенні послуги перші 7 днів користування безкоштовні;

 

 

 Управління та умови користування послугою «Музичний клуб»:

 • Завантажувати можна до 10 треків на добу.
 • Опція завантаження недоступна користувачам iOS.
 • Для активації послуги надішліть SMS з будь-яким текстом на номер 770. Відправка SMS не оплачується.
 • Для відключення послуги надішліть SMS зі словом СТОП на номер 770. Регістр слова не має значення. Можливі варіанти «стоп», «СТОП», «stop», «STOP». Відправка SMS не тарифікується.
 • Відключити або підключити послугу ви також можете за номером 770 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються), на сайті послуги musiclub.com.ua чи в додатку Music Club у розділі Профіль.

«Музичний Клуб» надає можливість користуватися послугою без плати за мобільний трафік.

Для отримання доступу до завантаження та прослуховування музики вам може бути запропоновано здійснити авторизацію на сторінці послуги musiclub.com.ua.

Увага! Абоненти, які користуються мобільним доступом до мережі інтернет за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість інтернет-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL». Абоненти, які користуються браузерами Opera Mini та Opera Mobile сплачують вартість інтернет-трафіку згідно обраної цими абонентами тарифної моделі.

 Вартість послуги

 1. При першій активації ви отримаєте 7 днів нетарифікованого користування, аби оцінити переваги «Музичного клубу». Після завершення цього періоду послуга коштуватиме:​​
   
  • 1,00 грн на день для контрактних абонентів;
  • 7,00 грн на тиждень для абонентів передплаченого зв'язку. Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для оплати вартості доступу до послуги за тиждень, буде знята плата за послугу на один день — 1,00 грн.
    
 2. Якщо ж суми на рахунку недостатньо і для сплати за день, доступ до неї на цей день призупиняється.
 3. Якщо ви не оплачуєте послугу протягом 90 календарних днів, вона автоматично деактивується.
 4. Якщо ви активуєте «Музичний клуб» не вперше (раніше відключали послугу або її було автоматично відключено через брак коштів), повторна активація сервісу безкоштовна. Період безкоштовного користування не надається.

 

Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.
 

 Умови інформування користувачів

Після активації послуги «Музичний клуб» ви будете отримувати інформаційні SMS-повідомлення з новинами «Музичного клубу». Текстові повідомлення надходять зі скорочених номерів MusicClub, 770. Плата за отримання текстових повідомлень зі скорочених номерів MusicClub, 770 не знімається.