Музичний Клуб

Музична підписка!

Послуга «Музичний клуб» — музичний сервіс від Київстар, який дозволяє завантажувати пісні на мобільний телефон. Каталог оновлюється щодня. Заходьте на http://musiclub.com.ua з вашого комп’ютера чи телефона та слухайте улюблену музику!

 Перший тиждень користування послугою безкоштовно!

 Переваги

 • Вільно слухайте та завантажуйте найкращі пісні;
 • Створюйте власну бібліотеку із музики на сайті послуги: зберігайте пісні та артистів в обране та створюйте власні плей-листи;
 • Не сплачуйте за GPRS трафік при користуванні сайтом послуги з мобільного;
 • Широкий асортимент – десятки тисяч найкращих пісень;
 • Музичний каталог поповнюється щодня;
 • При першому підключенні послуги перші 7 днів користування безкоштовні;

 

 

 Управління та умови користування послугою «Музичний клуб»:

 • Завантажувати можна до 10 треків на добу.
 • Опція завантаження недоступна користувачам iOS.
 • Для активації послуги надішліть SMS з будь-яким текстом на номер 770. Відправка SMS не оплачується.
 • Для відключення послуги надішліть SMS зі словом СТОП на номер 770. Регістр слова не має значення. Можливі варіанти «стоп», «СТОП», «stop», «STOP».
 • Відключити або підключити послугу ви також можете за номером 770 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються) чи на сайті послуги http://musiclub.com.ua у розділі Профіль.

«Музичний Клуб» надає можливість користуватися послугою без плати за мобільний трафік.

Для отримання доступу до завантаження та прослуховування музики вам може бути запропоновано здійснити авторизацію на Інтернет сторінці послуги http://musiclub.com.ua.

Увага! Абоненти, які користуються мобільним доступом до мережі інтернет за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість інтернет-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL» та «Інтернет 3G». Абоненти, які користуються браузерами Opera Mini та Opera Mobile сплачують вартість інтернет-трафіку згідно обраної цими абонентами тарифної моделі.

 Вартість Послуги

 1. При першій активації ви отримаєте 7 днів нетарифікованого користування, аби оцінити переваги «Музичного клубу». Після завершення цього періоду послуга коштуватиме:​​
   
  • 0,62 грн в день для контрактних абонентів;
  • 4,25 грн в тиждень для абонентів передплаченого зв'язку. Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для оплати вартості доступу до послуги за тиждень, буде знята плата за послугу на один день — 0,62 грн.
    
 2. Якщо ж суми на рахунку недостатньо і для сплати за день, доступ до неї на цей день призупиняється.
 3. Якщо ви не оплачуєте послугу протягом 90 календарних днів, вона деактивується.
 4. Якщо ви активуєте «Клуб знайомств» не вперше (раніше відключали послугу або її було автоматично відключено через брак коштів), повторна активація сервісу – безкоштовно.

 

Усі тарифи наведено в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.
 

 Умови інформування користувачів

Після активації послуги «Музичний клуб» Ви будете отримувати інформаційні SMS-повідомлення з новинами «Музичного клубу». Текстові повідомлення надходять зі скорочених номерів MusicClub, 770. Плата за отримання текстових повідомлень зі скорочених номерів MusicClub, 770 не стягується.