Музичний Клуб

Музична підписка!

Послуга «Музичний клуб» - це оновлений веб-орієнтований музичний сервіс від Київстар, який дозволяє Вам слухати та качати на мобільний телефон необмежену кількість пісень. Оновлення каталогу МР3 треків, відтепер відбувається щодня! Заходьте на http://musiclub.com.ua з Вашого комп’ютеру чи телефону та слухайте улюблену музику!

Перший тиждень користування послугою безкоштовно!

Переваги

 • Вільно слухайте та завантажуйте найкращі пісні у необмеженій кількості;
 • Створюйте власну бібліотеку із музики на сайті послуги: зберігайте пісні та артистів в обране та створюйте власні плей-листи;
 • Не сплачуйте за GPRS трафік при користуванні сайтом послуги з мобільного;
 • Широкий асортимент – десятки тисяч найкращих пісень;
 • Музичний каталог поповнюється щодня;
 • При першому підключенні послуги перші 7 днів користування безкоштовні;

Управління та умови користування послугою «Музичний клуб»:

 • Для активації послуги з 28.11.2013 р. надішліть SMS з будь-яким текстом на номер 770. Плата за надсилання SMS-повідомлення не стягується.
 • Для відключення послуги з 28.11.2013 р. надішліть SMS зі словом «Стоп» / «Stop» (регістр літер не важливий) на номер 770.
 • Абонентам які підключали послугу Музична підписка! до 28.11.2013 р. для її відключення потрібно відправити SMS зі словом «Стоп» / «Stop» (регістр літер не важливий) на номер 8220. Плата за надсилання SMS-повідомлення не стягується.
 • Відключити або підключити послугу ви також можете за номером 770 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються) чи зі стаціонарного комп’ютеру, ноутбуку, мобільного телефону або планшету на сайті послуги http://musiclub.com.ua у розділі Профіль.

Увага! Абоненти, які користуються мобільним доступом до мережі Інтернет за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість інтернет-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL» та «Інтернет 3G». Абоненти, які користуються браузерами Opera Mini та Opera Mobile сплачують вартість інтернет-трафіку згідно обраної цими абонентами тарифної моделі.

«Музичний Клуб» надає можливість користуватися послугою без плати за GPRS трафік при використанні наступних точок доступу:

для абонентів мережі Київстар:

Для отримання доступу до завантаження та прослуховування музики вам може бути запропоновано здійснити авторизацію на Інтернет сторінці послуги http://musiclub.com.ua.

Вартість Послуги

 1. Якщо Ви вперше активували Послугу — Вам буде надано 7 днів безкоштовного користування аби оцінити її переваги. Ви можете відмовитись від Послуги у будь-який момент. Якщо Ви прийняли таке рішення, детальну інформацію Ви можете отримати у розділі «Умови управління послугою «Музичний клуб»».
 2. Для абонентів які вперше підключили послугу з 28.11.2013 р.:
  • 2.1. після завершення 7 днів безкоштовного періоду вартість доступу до Послуги складає 4,25 грн на тиждень.
  • 2.2. У випадку, якщо на Вашому особовому рахунку недостатньо коштів для сплати вартості доступу до Послуги на тиждень, Ви сплачуєте вартість Послуги на один день, що складає 0,62 грн .
 3. Для абонентів які вперше підключили послугу до 28.11.2013 р. та існуючих користувачів послуги Музична підписка вартість послуги залишається без змін:
  • 3.1. після завершення 7 днів безкоштовного періоду вартість доступу до Послуги складає 3,20 грн на тиждень.
  • 3.2. У випадку, якщо на Вашому особовому рахунку недостатньо коштів для сплати вартості доступу до Послуги на тиждень, Ви сплачуєте вартість Послуги на один день, що складає 0,45 грн.
 4. У випадку відсутності на Вашому особовому рахунку коштів для сплати вартості Послуги на день, доступ до Послуги призупиняється на цей день.
 5. Якщо система не може справити з Вашого особового рахунку вартість Послуги на день протягом 90 календарних днів — доступ до Послуги припиняється, Послуга деактивується з переліку послуг, що надаються Вам.
 6. При повторній активації послуги спроба нарахування вартості користування послугою за тиждень/день відбудеться наступної ночі.
Усі тарифи наведено в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Умови інформування користувачів

Після активації послуги «Музичний клуб» Ви будете отримувати інформаційні SMS-повідомлення з новинами «Музичного клубу». Текстові повідомлення надходять зі скорочених номерів MusicClub, 770. Плата за отримання текстових повідомлень зі скорочених номерів MusicClub, 770 не стягується.