м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Оновлення тарифних планів для корпоративних абонентів: більше послуг — більше можливостей для ведення бізнесу

   20.01.2020

   Київстар представляє низку змін щодо умов обслуговування та наповнення тарифних планів для бізнес-абонентів.

   Так, Київстар розширює можливості для ведення бізнесу корпоративним абонентам і представляє нові тарифні плани лінійки Smart. З 1 лютого 2020 року деякі абоненти корпоративної форми обслуговування автоматично і безкоштовно переводяться на актуальні тарифи для бізнесу з найкращим наповненням.

   Зокрема, бізнес-абоненти отримують:

   • більше хвилин для дзвінків на інші мережі, які можна використовувати також для дзвінків за кордон на найпопулярніші напрямки;
   • безлімітний доступ до інтернету;
   • безкоштовне підключення сервісу SIM для планшета з необмеженим доступом до інтернету.

    

   У більшості тарифних планів включено користування без додаткових оплат сервісом Mobile ID та програмним забезпеченням Microsoft Office 365, віртуальної мобільної АТС й багато іншим.

   Умови тарифних планів «Київстар 4G Simple», «Київстар 4G Simple +», «Київстар Команда», «Київстар 4G» для бізнес-абонентів припинять свою дію. Умови деяких індивідуальних тарифних планів зміняться також з 1 лютого 2020 року, а бізнес-абонентам буде запропоновано обрати одну з діючих комерційних пропозицій з кращим наповненням.

   Нагадуємо, що з актуальними умовами тарифних планів на 1 лютого 2020 року, а саме Київстар 4G Extra, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Business, Київстар 4G Business Vip та інших, абоненти можуть ознайомитися на сторінці кожного тарифу.

   Також з 1 лютого 2020 року у зв'язку з запуском нових та оптимальних за наповненням тарифних пропозицій дія тарифних планів для обміну даними між пристроями «IoT 10», «IoT 12», «IoT 25», «IoT 30», «IoT 45», «IoT 80», «IoT 150», «IoT 350» припиняється. Переведення користувачів на нові тарифні плани IoT відбудеться автоматично і безкоштовно. З новими актуальними тарифами IoT/M2M можна ознайомитися на сайті в розділі Тарифи для бізнесу.

   З 1 лютого 2020 року відправка SMS за кордон стає доступнішою, вступають в силу єдині для всіх абонентів умови використання SMS на міжнародні напрямки. При відправці SMS-повідомлення на міжнародні номери абонент отримує пакет з 10 SMS за 10 грн в день користування послугою. Вартість відправки кожного подальшого SMS складає 3 грн.

   Абоненти або їх координатори, яких стосуються зміни, будуть проінформовані на сайті мобільного оператора, в SMS або електронним листом не менше ніж за 7 днів до вступу змін в силу. Абоненти матимуть можливість ознайомитися із запропонованим пакетом послуг в новому тарифі і, якщо він їм не підійде, самостійно обрати будь-який актуальний тариф і перейти на нові умови обслуговування. Тільки тим абонентам, які не зроблять свій вибір самостійно до зазначеного в SMS-повідомленні дня, буде запропоновано тарифний план з урахуванням профілю використання послуг, щоб нові умови відповідали потребам абонентів.

   Детальну інформацію абоненти можуть отримати у персонального менеджера або координатора, а також за телефоном 466 (для абонентів Київстар) або 0-800-300-466 (для абонентів інших мобільних операторів і стаціонарних мереж України). Дзвінки не тарифікуються.