Відкладене контрактне підключення

Маєте час, але не маєте з собою документів? Ставайте контрактним абонентом зараз, а необхідний пакет документів принесіть потім.

Як скористатися послугою?

Просто завітайте до одного з магазинів Київстар та оформте підключення нового номера або перехід наявного на обслуговування за договором на новий особовий рахунок. Ваш номер буде активований після поповнення рахунку на суму, достатню для сплати першої абонплати.

Як це працює?

  • Ви обираєте тарифний план та отримуєте SIM-карту в найближчому магазині Київстар.
  • Протягом 35 днів, з моменту підключення нового номера або переходу на контракт, ми чекатимемо на вас у будь-якому магазині Київстар – принесіть з собою необхідний пакет документів, щоб ми могли завершити оформлення договору. Не хвилюйтеся, ви отримаєте кілька SMS-нагадувань з переліком документів та датою завершення терміну.
  • Будь ласка, зверніть увагу. Якщо ви не надасте документи — обслуговування номера буде припинено на 31 день з моменту підключення/переходу на контракт, а на 36 день номер буде анульовано.
  • Після блокування всіх послуг по номеру (на 31 день з моменту створення особового рахунку), абоненту надається ще 60 (шістдесят) днів, щоб завершити процедуру оформлення всіх договірних документів про надання послуг мобільного зв'язку. При цьому починаючи з 36 дня відновлення послуг за номером можливо тільки при наявності технічної можливості.

    По закінченню 90 днів, якщо документи так і не були надані, номер анулюється.

Чому це вигідно?

Скориставшись послугою, ви можете стати контрактним абонентом Київстар тоді, коли вам зручно, або коли ви знаходитесь поруч із нашим магазином, але не маєте з собою потрібних документів.

Зверніть увагу! Протягом 30 днів, з моменту підключення/переходу на контракт, ви можете користуватись послугами зв’язку, окрім:

  • дзвінків за кордон;
  • вихідних SMS і MMS;
  • роумінгу;
  • послуг з відстрочкою оплати (кредитні програми: «Кредит довіри», «Відстрочка платежу»);

Також в цей період недоступне замовлення додаткових послуг.

У повному обсязі послуги стануть доступними за вашим номером того ж дня, коли ви надасте необхідний пакет документів у магазині Київстар для закінчення оформлення договору.