Відновлення PUK-коду

Що робити, якщо SIM-карта заблокувалася?

PIN та PUK-коди вашої SIM-карти вказано на кардхолдері стартового пакету.

PUK-код використовується для розблокування PIN-коду, якщо останній було невірно введено тричі. В свою чергу, для введення PUK-коду надається 10 спроб, після чого SIM-карта блокується остаточно і для подальшого користування послугами зв’язку її необхідно відновити.

Не можете знайти кардхолдер?

Ви можете відновити PUK-код в один із наступних способів:

 • В системі самообслуговування «Мій Київстар» за умови наявності постійного пароля для авторизації;
 • Самостійно за допомогою голосового меню IVR

   

  • за номером 466 (з будь-якого номера мережі Київстар) або 0 800 300 466 (з міських та мобільних номерів по Україні), за умови підключеної послуги «Персональний пароль» на номері, по якому відновлюється PUK-код;
  • за номером 922*3 (з будь-якого номера мережі Київстар) або 0 800 300 466 (з міських та мобільних номерів по Україні), за умови наявності серійного номера SIM-карти (ICC), який міститься її на зворотній стороні*;

   

 • Звернувшись в один з Магазинів Київстар;
 • Звернувшись в інформаційно-довідкову службу за номером 466 (з будь-якого номера мережі Київстар) або 0 800 300 466 (з міських та мобільних номерів по Україні).

* Цей спосіб доступний виключно для абонентів передплаченого зв’язку.

Зверніть увагу!

Перед візитом в Магазин Київстар або дзвінком в інформаційно-довідкову службу підготуйте, будь ласка, інформацію, яка дозволить нам впевнитися в тому, що ви є власником номера:

 • Серійний номер SIM-карти (ICC), який міститься на її зворотній стороні;
 • Якщо серійний номер SIM-карти надати неможливо, підготуйте, наступну інформацію: 3 номера, на які ви частіш за все телефонуєте, приблизну дату здійснення таких дзвінків та залишок коштів на вашому рахунку.

Звертаємо особливу увагу абонентів, які пов’язали свій номер з банківською карткою! PUK-код та серійний номер (ICC) вашої SIM-картки є конфіденційною інформацією. Будь ласка, не повідомляйте її стороннім особам.

Тарифи й оплата

Відновлення PUK-коду є безкоштовним для всіх абонентів мережі Київстар.