Деталізований рахунок щомісяця

Скориставшись послугою «Деталізований рахунок щомісяця», ви маєте можливість щомісяця отримувати поштою в друкованому вигляді відомість, яка відображає повну інформацію про всі платні дзвінки по вашому номеру за календарний місяць, а саме: дату дзвінка, час, його тривалість, вартість і номер, з якого/на який був зроблений той або інший дзвінок.

Ця відомість буде відправлятися вам поштою разом із щомісячним рахунком-фактурою.

Підключення послуги

Щоб замовити послугу «Деталізований рахунок щомісяця», вам необхідно звернутися в центр обслуговування абонентів і подати заяву на підключення послуги. Абоненти, зареєстровані в системі "Мій Київстар", можуть підключити цю послугу самостійно (розділ «Послуги й акції»).

Якщо на вашому особовому рахунку зареєстровано кілька абонентських номерів, можна замовити надання послуги як по всіх номерах, так і вибірково (наприклад, тільки для одного абонентського номера).

Послуга «Деталізований рахунок щомісяця» надається тільки за підсумками місяця.

Абонент має можливість отримати послугу у центрі обслуговування абонентів одноразово, за бажаний період, що не перевищує один календарний місяць.

Тарифи

Плата за підключення послуги відсутня.

Тарифний планВартість за кожен номер, грн/міс
Безлім, Безлім+, Безлім Extra+, Безлім Silver, Київстар 4G Extra, Київстар 4G Extra+, Gate, Київстар 4G, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G 50 Спеціальний, Київстар 4G 75 Спеціальний, Київстар 4G 125, Київстар 4G 175, Київстар 4G 275, Київстар 4G Premium15,00
Безлім Gold, Безлім Platinum, Абсолютний Необмежений, Все за 500, Все за 800, Все для VIP, Все для VIP Екстра, 3G Бізнес VIP 2016, 3G Бізнес VIP Екстра, 3G Бізнес VIP Преміум, Бізнес Офіс VIP/Бізнес Офіс Premium, Київстар 4G Business, Київстар 4G Business VIP0,00
Решта тарифних планів15,94

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.