Деталізований рахунок щомісяця

Скориставшись послугою «Деталізований рахунок щомісяця», ви маєте можливість щомісяця отримувати поштою в друкованому вигляді відомість, яка відображає повну інформацію про всі платні дзвінки по вашому номеру за календарний місяць, а саме: дату дзвінка, час, його тривалість, вартість і номер, з якого/на який був зроблений той або інший дзвінок.

Ця відомість буде відправлятися вам поштою разом із щомісячним рахунком-фактурою.

Підключення послуги

Щоб замовити послугу «Деталізований рахунок щомісяця», вам необхідно звернутися в центр обслуговування абонентів і подати заяву на підключення послуги. Абоненти, зареєстровані в системі "Мій Київстар", можуть підключити цю послугу самостійно (розділ «Послуги й акції»).

Якщо на вашому особовому рахунку зареєстровано кілька абонентських номерів, можна замовити надання послуги як по всіх номерах, так і вибірково (наприклад, тільки для одного абонентського номера).

Послуга «Деталізований рахунок щомісяця» надається тільки за підсумками місяця.

Абонент має можливість отримати послугу у центрі обслуговування абонентів одноразово, за бажаний період, що не перевищує один календарний місяць.

Тарифи

Плата за підключення послуги відсутня.

Абонентська плата за користування послугою становить 15,00 грн* з урахуванням ПДВ і без урахування збору в пенсійний фонд.

* Якщо послуга підключена для декількох абонентських номерів, які зареєстровані на Вашому особовому рахунку, абонентська плата за користування даною послугою стягується з Вашого рахунку по кожному абонентському номеру, по якому вона підключена.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.