Деталізований рахунок щомісяця

З 01.04.2022 підключення послуги не доступно для контрактних абонентів (фізичних осіб)

Скориставшись послугою «Деталізований рахунок щомісяця», ви маєте можливість щомісяця отримувати поштою в друкованому вигляді відомість, яка відображає повну інформацію про всі платні дзвінки за вашим номером протягом календарного місяця, а саме: дату дзвінка, час, його тривалість, вартість і номер, з якого/на який був зроблений той або інший дзвінок.

Ця відомість буде відправлятися вам поштою разом зі щомісячним рахунком-фактурою.

Підключення послуги

Щоб замовити послугу «Деталізований рахунок щомісяця», вам необхідно звернутися в центр обслуговування абонентів і подати заяву на підключення послуги. Координатори, та абоненти з правом управління послугами в системі Мій Київстар, можуть підключити цю послугу самостійно (розділ «Послуги й акції»).

Якщо на вашому особовому рахунку зареєстровано кілька абонентських номерів, можна замовити надання послуги як за всіма номерами, так і вибірково (наприклад, тільки для одного абонентського номера).

Послуга «Деталізований рахунок щомісяця» надається тільки за підсумками місяця.

Абонент має можливість отримати послугу в центрі обслуговування абонентів одноразово, за бажаний період, що не перевищує один календарний місяць.

Тарифи

Плата за підключення послуги відсутня.

Тарифний планВартість за кожен номер, грн/міс
ВАШ Старт, ВАШ Вибір, ВАШ Оптимум, ВАШ Комфорт, ВАШ Безлім, ВАШ Преміум, ВАШ Преміум +, ВАШ Регіон, LOVE UA. Бізнес, Простий, Smart, Smart+, Smart Max, Smart Max+, Smart Business, Smart Регіон, IoT 12, IoT 17, IoT 25, IoT 45, IoT 70, IoT 125, IoT 250, IoT 50015,00
3G Бізнес VIP Преміум, Бізнес Офіс Premium, Smart Business+, Smart Premium0,00
Решта тарифних планів15,94

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.