Пакет MMS

Послуга «Пакет MMS» дозволяє купувати MMS-повідомлення оптом за більш вигідною ціною та відправляти їх на номери Київстар. Всього за 2 гривні Ви зможете отримати щотижня 10 MMS для яскравого спілкування!

Як це працює

Зверніть увагу! Обмін MMS-повідомленнями доступний тільки в мережі Київстар.

MMS зараховуються на спеціальний бонусний рахунок і витрачаються у міру того, як Ви відсилаєте повідомлення.

Контролювати залишок безкоштовних MMS на Вашому рахунку можна за допомогою USSD-команди: *119#Показати код.

Термін дії нарахованих MMS становить 7 днів з моменту замовлення, після чого автоматично нараховуються нові MMS, і так кожного наступного тижня.

Увага! Якщо Вам не достатньо 10 MMS на тиждень, замовляйте більше! Кількість замовлень не обмежена. Нові пакетні MMS-повідомлення будуть додаватися до ще не використаних, термін дії загального залишку буде продовжуватись ще на 7 днів.

Якщо у день нарахування нових ММS на рахунку не вистачає коштів на їх замовлення, то спроби стягнення плати і нарахування ММS будуть відбуватись кожного наступного дня. Нараховані MMS будуть діяти до наступного планового дня нарахування нових MMS. У випадку невикористання MMS на протязі їх терміну дії, залишок MMS не зберігається.

Послуга надається для тарифних планів Професіонал, SIM для пристроїв, Київстар Онлайн 3G 2018, Київстар 4G Онлайн 2018, Київстар Комфорт 2018, Київстар Завжди Онлайн, Київстар Онлайн, Київстар Онлайн+, Київстар Дзвінки 2019, Київстар Дзвінки 2018.

Як замовити

Замовити або відключити «Пакет MMS» можна:

Скільки це коштує

Вартість «Пакету MMS» — 2 грн на тиждень. Підключення послуги не тарифікується.

Тарифи в гривнях з урахуванням усіх податків. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг без ПДВ.

Послуга «Пакет MMS» дозволяє купувати MMS-повідомлення оптом за більш вигідною ціною та відправляти їх на номери будь-яких мобільних операторів в Україні. Всього за 5,31 гривень ви зможете отримати щомісяця 25 MMS для яскравого спілкування!

Зверніть увагу! Обмін MMS-повідомленнями доступний тільки в мережі Київстар.

MMS зараховуються на спеціальний бонусний рахунок і витрачаються у міру того, як ви відсилаєте повідомлення.

Контролювати залишок безкоштовних MMS на Вашому рахунку можна за допомогою USSD-команди: *116#Показати код.

Нараховані MMS можна використати протягом місяця, після чого автоматично нараховуються нові MMS, і так кожного наступного щомісяця.

Підключення

Замовити або відключити «Пакет MMS» можна:

Послуга надається для тарифних планів Все за 70+, SIM для пристроїв, Безлім, Київстар 4G Extra + 2018, Безлім Silver, Київстар Дзвінки 50, Київстар 4G Extra 2018.

Скільки це коштує

Вартість «Пакету MMS» — 5,31 грн на місяць. Підключення послуги не тарифікується.

Тарифи в гривнях, з урахуванням ПДВ.