VoLTE — нова технологія передачі голосу

Voice over LTE (VoLTE) дозволяє телефонувати через 4G (LTE) замість традиційної голосової мережі 2G/3G.

NO_DATA

VoLTE забезпечує чіткіше та природніше звучання голосу, якщо обидва учасники дзвінка використовують телефони з підтримкою VoLTE: сертифіковані та підключені до мережі 4G (LTE) від Київстар.

Переваги VoLTE

NO_DATA

Інтернет продовжує працювати під час виклику

Ви можете телефонувати та користуватися інтернетом одночасно — завдяки єдиній мережі.

NO_DATA

Це як HD-якість, тільки у світі звуку

Голос вашого співрозмовника звучатиме чіткіше та якісніше, також завдяки покращенням на технологічному рівні.

NO_DATA

Швидке з’єднання

Без довгої тиші, завдяки тому, що дзвінки VoLTE обслуговуються в тій самій мережі, що й інтернет, і не потрібно перемикатися між 4G та 3G.

NO_DATA

Не потрібно доплачувати

Розмови з використанням VoLTE тарифікуються як звичайні дзвінки за умовами вашого тарифу. Мегабайти мобільного інтернету також не будуть зніматися.

Перевірте, чи підтримує ваш смартфон VoLTE

Введіть бренд та модель свого пристрою, на якому хочете користуватися технологією

NO_DATA

Як користуватися

 • Технологія має бути підключена оператором для вашого номера.
 • Ваша SIM-карта має підтримувати 4G (перевірити можна за запитом *245*4#), а ви маєте бути користувачем 4G і під час дзвінку перебувати у зоні покриття 4G.
 • На телефоні має бути активовано технологію VoLTE та встановлено останні оновлення програмного забезпечення.
 • Ваш смартфон має підтримувати технологію VoLTE та входити у список моделей, для яких технологія доступна у мережі Київстар.

Найчастіше запитують

Для користувачів Huawei, Samsung, Xiaomi та Apple з IOS 15 технологія стане активною автоматично. Вам не треба додатково налаштовувати свій смартфон.

Якщо технологія не активувалася автоматично:

 • Apple: в налаштуваннях, в розділі Стільникові дані, виберіть карту Київстар, в пункті Голос і дані — активуйте VoLTE. Якщо ви використовуєте Apple з IOS до 14 версії включно, коли ви увімкнете VoLTE, може з'явитися повідомлення: «Увімкнення VoLTE в мережі, що не була сертифікована оператором зв'язку для VoLTE, може вплинути на час роботи батареї, дзвінки, повідомлення та стільникові дані». Послуга VoLTE при цьому працюватиме.
 • Android: в налаштуваннях, в розділі стільникові мережі переконайтеся, що для SIM-карти активовані «‎виклики VoLTE»‎

Так, VoLTE працюватиме. Але для того, щоб отримати максимальну якість звуку, і ви, і ваш співрозмовник маєте використовувати технологію водночас.

Може бути кілька причин:

 • Київстар ще не підключив технологію для вашого номера. Коли ваш номер буде підключено до VoLTE, вам надійде SMS.
 • Ви знаходитесь поза зоною покриття 4G.
 • На вашому телефоні не активовано технологію VoLTE. Зробити це можна у налаштуваннях.
 • Ви придбали телефон за кордоном або модель випущена не для загального ринку.
 • Вам потрібно оновити програмне забезпечення телефона до новішої версії.

Спершу вимкніть Wi-Fi на своєму мобільному телефоні.

 • Apple: окремих позначок VoLTE в режимі очікування немає. Ви побачите LTE у рядку стану (угорі екрана) під час використання VoLTE.
 • Samsung: у рядку стану ви побачите маленьку піктограму VoLTE. Під час здійснення дзвінка ви також побачите на екрані маленьку піктограму HD.
 • Xioami: у рядку стану ви побачите маленьку піктограму VoLTE. Під час здійснення дзвінка ви також побачите на екрані маленьку піктограму HD.
 • Huawei: ви можете побачити HD після з’єднання виклику. На деяких моделях ви побачите маленький значок VoLTE у рядку стану.
 • Якщо ви вже користуєтеся VoLTE, ви зможете здійснювати та відповідати на виклики навіть тоді, коли в телефон відключені мобільні дані.
 • Для дзвінків VoLTE не використовується мобільний інтернет і не витрачаються мегабайти. Вони тарифікуються за умовами вашого тарифного плану як звичайні голосові дзвінки. Якщо передавання даних на вашому телефоні вимкнено, ви все ще можете здійснювати та приймати виклики VoLTE.

На цей момент послуга працюватиме під час дзвінків на номери Київстар в Україні. Але згодом вам стануть доступні дзвінки на номери інших операторів та у роумінгу з використанням технології. Наразі ж ви зможете телефонувати на такі номери, але телефон автоматично перемикатиметься на 2G/3G мережу.

SIM для другого телефона несумісна з технологією.

Всюди, де є покриття 4G від Київстар.

Розмови з використанням VoLTE тарифікуються як звичайні дзвінки за умовами вашого тарифу. Мегабайти мобільного інтернету не зніматимуться.

Для того, щоб відчути всі переваги чіткого звучання VoLTE, обидва абоненти КС мають використовувати технологію.