Київстар сьогодні

Київстар — найбільший оператор телекомунікацій України.

kyivstar-today

Наша місія та цінності

Відкриваємо нові можливості для України та змінюємо життя людей на краще.

1st.

Клієнти наша пристрасть

Слухати, вчитися та розвиватися

2nd

Інноваційність

Невпинний пошук наступного найкращого досвіду для клієнтів

3rd

Підприємницький дух

Гнучкість задля використання можливостей та перетворення потенціалу на реальність

4th

Співпраця

Працюємо в команді, вчимося на помилках, щоб успішно створювати цінність

5th

Чесність

Беззаперечно підтримуємо сумлінність і високі етичні стандарти

Київстар зараз

Найбільший оператор

Київстар — найбільший оператор телекомунікацій України, який надає послуги мобільного зв'язку та передачі даних для понад 24,4 млн клієнтів і фіксованого інтернету — більше ніж 1,1 млн абонентам станом на початок 2022 року.

Різноманітні послуги

Разом з основними телеком послугами компанія надає послуги FMC (конвергенція мобільного та фіксованого зв'язку), цифрові рішення — Big Data, індустріальний IoT, Clouds, мобільні фінансові сервіси, Open API Київстар відкритий телеком та інші. Ці продукти компанія впроваджує як самостійно, так і в партнерстві.

Лідер у сегменті OTT TV

Київстар є також одним із лідерів у сегменті OTT TV, надаючи доступ до понад 300 телевізійних каналів, та має відеобібліотеку з понад 20 000 фільмів та серіалів.

48 тисяч базових станцій

Київстар побудував найбільшу інфраструктуру зв'язку в Україні — понад 48 тисяч базових станцій. Компанія використовує власну волоконно-оптичну мережу загальною протяжністю 44 тисяч км і пропускною спроможністю понад — 2400 Гбіт/с.

Частина групи VEON

Київстар входить до складу міжнародної телеком-групи VEON. VEON Ltd компанія, що має місцерозташування в Європейській Спільноті, з Головним офісом у Нідерландах. Компанія є в лістингу на фондових біржах NASDAQ і EURONEXT. Інвестори VEON — це тисячі приватних власників акцій у країнах США, Європи та в усьому світі. VEON не має та ніколи не мав контролюючого або мажоритарного акціонера.

Якість Київстар

Декларація якості

Рівні показників якості телекомунікаційних послуг

Система управління інформаційною безпекою

25 років роботи в Україні

Вплив компанії

Київстар входить у двадцятку найбільших платників податків в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку України, забезпечивши понад 90 мільярдів гривень надходжень до держбюджету у вигляді податків та обов'язкових платежів і майже 6 мільярдів доларів США інвестицій в розвиток телеком інфраструктури України. Компанія розвиває інноваційні послуги, сприяє розвиткові телеком ринку України, керуючись своєю місією: «Змінюємо Україну та відкриваємо нові можливості для людей».

Інноваційність та розвиток

1998 року компанія першою запропонувала абонентам послугу SMS, а 2000-го — першою почала надавати доступ до мережі інтернет за технологією WAP. Також Київстар першим впровадив «пакетні» тарифні плани без плати за хвилини та скасував помегабайтну тарифікацію інтернету. Модернізація телеком ринку та розвиток в Україні нових мобільних технологій завжди у фокусі уваги Київстар. Компанія першою серед телеком операторів України повністю вдосконалила комутаційну мережу для впровадження технологій швидкісної мобільної передачі даних. Для того, щоб усі мобільні оператори могли сформувати суцільні смуги радіочастот для запуску технології 4G, Київстар добровільно віддав державі частину радіоспектру в діапазонах 1800 МГц і 900 МГц. Це дало поштовх до швидкого розвитку 4G технології зв’язку в Україні. У мережі Київстар встановлено новітнє обладнання, що підтримує стандарти зв'язку 3G, 4G (LTE) та VoLTE.

Напрями розвитку

warsupport

Підтримка абонентів під час війни

Як національна українська компанія Київстар підтримує та допомагає своїм абонентам та бізнес-клієнтам під час війни. Від початку нового етапу російської військової агресії у війні проти України компанія забезпечила безоплатними послугами зв’язку клієнтів мобільного та фіксованого зв’язку в Україні та за кордоном, доступом до новинних та освітніх ресурсів на платформі Київстар ТБ. За власною ініціативою Київстар забезпечив бонусами на мобільний зв’язок лікарів у гарячих точках воєнних дій.

charity

Сотні мільйонів на благодійність

Також щороку Київстар реалізує суспільно значущі та благодійні програми, є одним з кращих роботодавців України та компанією з найвищою репутацією на телеком ринку. Київстар приділяє значну увагу соціальній відповідальності бізнесу та активно працює в цьому напрямку з 2006 року.

З початку повномасштабного вторгнення компанія продовжує системно підтримувати державу й суспільство. Київстар підтримав ініціативу Президента України United24 по залученню коштів на відбудову України та виділив 300 мільйонів грн на відновлення цифрової інфраструктури. Також, мобільний оператор вже перерахував майже 130 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу ЗСУ, лікарням, літнім людям та постраждалим від війни. Зокрема кошти було передано до БФ Повернись живим, БФ Твоя опора, БФ Let`s help, МБФ Карітас України та МБФ Українська біржа благодійності. Детальніше про ініціативи компанії можна дізнатись в розділі Соціальна відповідальність.

Керівництво компанії

Наша команда — це професіонали в своїй справі, які віддані компанії Київстар та роблять все для комфортної співпраці та адаптації нових працівників в своїх підрозідлах

oleksandr_komarov

Олександр Комаров

Президент

tetyana_kirik

Тетяна Кирик

Директор з комплаєнс та етики

ganna_zaharash

Ганна Захараш

Директор з корпоративних зв'язків

tetyana_lukinyuk

Тетяна Лукинюк

Директор з розвитку бізнесу на масовому ринку