store iconМагазини
Оновлення IT-систем Київстар

2 жовтня ми завершили найважливішу частину оновлень наших IT-систем. Вони проводилися для поліпшення безпеки мережі та підвищення якості послуг. Зараз ми проводимо остаточні налаштування, щоб нова система працювала якнайкраще. Це потребуватиме певного часу. Сервіси, які під час оновлення були тимчасово недоступними, знову працюють. Втім, під час налаштування системи можливі поодинокі складнощі з деякими сервісами.

Чому це важливо

ks-logo

Збільшуємо надійність телеком-інфраструктури

safety icon

Покращуємо захист систем

devices icon

Підвищуємо якість надання послуг

Які послуги працюватимуть під час оновлень

b2b-bss img

У цей час в абонентів Київстар працюватимуть всі основні послуги зв’язку:

  • мобільний та фіксований інтернет (в т.ч. Персональний Інтернет);
  • дзвінки в мережі, а також на номери інших операторів і на популярні напрямки за кордоном;
  • послуги у роумінгу в більшості країн світу;
  • міська телефонія.

Що може бути недоступним під час оновлень

Що зміниться після оновлення

1. Роумінг

2. Роумінг як вдома

3. Терміни підключення послуг і оплата

4. Послуги, що закриваються

5. Мій Київстар

6. Рахунки у форматі XML

Роумінг

Стандартні тарифи роумінгу

SMS із пакетів послуг для більшості популярних країн (1 та 2 тарифних зон) можна надсилати на номери країни перебування та в Україну.

Вихідні дзвінки та SMS в інші країни (окрім країни перебування та України) тарифікуються залежно від країни отримувача дзвінка.

Деталі про тарифні зони та вартість послуг тут.

Окрема вартість дзвінків на деякі коди країн

На деякі коди низки країн вихідні дзвінки по країні перебування коштуватимуть 50 грн/хв. Цей тариф не залежить від підключеного пакета чи послуги. Повний перелік кодів тут.

Простий роумінг та Комфортний роумінг для IoT

Бонуси пакетів можна буде використовувати і на дзвінки в роумінгу (за стандартними тарифами).

SMS за спеціальним тарифом можна надсилати на українські номери та номери країни перебування.

Суперсила Роумінг

Відтепер абоненти зможуть користуватися покращеними умовами Суперсили Роумінг. Раніше в ній було доступно лише 500 Мб інтернету. Тепер користувачі будуть отримувати 50 бонусів (1 бонус дорівнює 1 грн), які зможуть використати на свій розсуд — на інтернет, розмови або SMS. При цьому у більшості популярних країн (країни 1 та 2 роумінгових зон) будуть діяти спеціальні тарифи: 0,1 або 0,2 грн за мегабайт, 1 або 2 грн за хвилину розмови, 1 або 2 грн за SMS.

Роумінг як вдома

Умови тепер залежатимуть від вашого тарифу. При цьому Роумінг як вдома, як і раніше, діятиме без доплат у 30 країнах.

У тарифах Smart, Smart+, Smart Max, ВАШ Старт, ВАШ Вибір, ВАШ Оптимум, ВАШ Комфорт, LOVE UA.Бізнес у роумінгу діятиме обсяг послуг, включений у тариф. Використати його можна як в Україні, так і в 30 країнах. Послуги з тарифу діятимуть за кордоном, якщо за номером не підключено додатковий пакет роумінгу, наприклад, Ідеальний роумінг.

У тарифах 3G Бізнес VIP Преміум, Бізнес Офіс Premium, Smart Business, Smart Premium, Smart Business+, Smart Max+, ВАШ Преміум+ для роумінгу щомісяця нараховуватиметься 15 ГБ, 500 хв дзвінків на українські номери та номери країни перебування, 50 SMS на українські номери та номери країни перебування. Діє безлім на вхідні дзвінки.

У тарифах Smart Регіон, Простий, ВАШ Регіон для роумінгу щомісяця надаватиметься 5000 МБ, 100 хв дзвінків на українські номери та номери країни перебування. Діє безлім на вхідні дзвінки.

У тарифах ВАШ Безлім, ВАШ Преміум, ВАШ Максимум для роумінгу щомісяця надаватиметься 15 ГБ, безлім дзвінки на Київстар, 500 хв на інші українські номери та номери країни перебування. Діє безлім на вхідні дзвінки.

Терміни підключення послуг і оплата

Плата за додаткові послуги при підключенні

При підключенні додаткових послуг та пакетів плата за них буде зніматися відразу. У тому числі якщо підключення відбувається в останній день місяця.

Пакети хвилин

Плата за користування будь-яким пакетом хвилин на інші мережі зніматиметься в повному обсязі за місяць. Перший раз плата буде знята при підключенні, далі — щомісяця першого числа.

SIM для другого телефона, SIM для планшета

Плата буде зніматися в повному обсязі за місяць. Перший раз — одразу після підключення послуги, далі — 1-го числа кожного місяця.

Послуги, що закриваються

  • Центр управління М2М. Радимо надалі користуватися платформою Центр керування IoT.
  • Послуга «SMS-розсилка», яка здійснюється через вебверсію Мій Київстар. Радимо надалі користуватися розсилками повідомлень на платформі ADWISOR.
  • Пакет SIP Business+ у тарифі Smart Business+.
  • Пакети «Smart Conference FMC GSM 1500», «Voice bulk FMC GSM 1500» у Віртуальній мобільній АТС.

Мій Київстар

Вебверсія Мій Київстар буде доступна лише координаторам. Вона працюватиме з оновленим інтерфейсом, проте як і раніше в ній можна буде перевірити інформацію про особові рахунки та номери телефонів організації, витрати за номерами телефонів тощо.

Інструкція для користувача Кабінету координатора.

А абоненти зможуть звично користуватися додатком Мій Київстар.

Рахунки у форматі XML

Змінюється структура рахунків XML. У новому форматі рахунки надходитимуть з листопада 2022 року. Корпоративні клієнти отримають інструкцію на електронну адресу, щоб налаштувати програмне забезпечення та обробляти рахунки у новому форматі XML.

У системі Мій Київстар надалі не буде можливості завантажити рахунки у форматі XML.

Найчастіше запитують