Переваги обслуговування за договором

З нашими контрактними тарифами ви отримаєте більше корисних послуг за вигіднішими умовами.

superhero illo
sim icon

Користуйтеся зараз — сплачуйте потім

Залишайтеся завжди на зв’язку із програмою кредитування — Кредит довіри на перші три місяці, а далі Відстрочкою платежу. Користуйтеся послугами зараз, а сплачуйте за них у наступному місяці без жодних комісій.

smartphone icon

Кілька номерів — один рахунок

У контрактних тарифах можна об'єднати до п'яти номерів на один рахунок. Так ви будете впевненими, що всі ваші близькі на зв’язку, адже на рахунку достатньо коштів.

unlim logo

Більше можливостей з безлім-тарифами

Багато часу проводите онлайн? Вибирайте тариф із безлімітним інтернетом, щоб завжди бути онлайн, коли це необхідно.

plunning img

Зручне планування витрат

Плата за тариф знімається щодня рівними частинами, завдяки чому ви можете поповнювати рахунок на скільки та коли зручно, при цьому повний пакет послуг на місяць отримуєте відразу.

support icon

Швидке обслуговування

При підключенні на умови за договором ви зможете швидше додзвонитися до оператора.

calendar icon

Відкладене контрактне підключення

Станьте контрактним абонентом Київстар тоді, коли вам зручно, а необхідний пакет документів принесіть потім.

Як стати контрактним абонентом

Якщо ви вже наш абонент передплати

Якщо ви тільки збираєтеся стати абонентом Київстар

Якщо ви вже наш абонент передплати

  • Через додаток Мій Київстар

Перейдіть у додаток Мій Київстар та виберіть тариф — з ідентифікацією через Дію чи BankID ви зможете завершити підключення не виходячи з дому.

Зверніть увагу: ідентифікація через Дію відбувається за допомогою цифрової копії паспорта громадянина України (ID-картки) або закордонного паспорта

  • У магазині

Завітайте у будь-який наш магазин з необхідними документами.

  • Якщо не маєте при собі документів

Скористайтеся послугою Відкладене контрактне підключення — підключіть тариф відразу, а необхідні документи піднесіть впродовж 30 днів.

about app

Керуйте номером через Мій Київстар

Усі наші абоненти можуть легко контролювати витрати, підключати нові послуги та поповнювати рахунок без комісії у додатку Мій Київстар.

Найчастіше запитують

При підключенні на контракт перша плата за тариф знімається відразу в повному обсязі та нараховуються хвилини, мегабайти та SMS (усе, що є в тарифі). Далі обсяг послуг буде надаватися 1-го числа щомісяця, а плата зніматиметься щодня рівними частинами впродовж календарного місяця.

Подати заявку на зміну тарифу можна будь-коли, а в останній день місяця тільки до 20:00. Невикористані хвилини, гігабайти та SMS з попереднього тарифу анулюються. Новий тариф почне діяти з 1-го числа наступного місяця.

Будь ласка, переконайтеся, що на рахунку достатньо коштів, оскільки при зміні тарифу плата знімається відразу за місяць. Якщо у вашому тарифі було підключено Домашній Інтернет, після переходу на цей тариф послуга відключиться автоматично. Переглянути умови вашого тарифу та подати заявку для переходу на новий можна у додатку Мій Київстар.

Станьте контрактним абонентом Київстар тоді, коли вам зручно або коли ви знаходитеся поруч із нашим магазином, але не маєте з собою потрібних документів.

Впродовж 30 днів з моменту активації тарифу занесіть необхідні документи у зручний для вас магазин Київстар, щоб номер не заблокувався.

Детальніше про це

Скористайтеся послугою Перенесення мобільних номерів (MNP)

Фізична особа може підключити на своє ім’я до п’яти номерів.

Зверніться до координатора організації або до магазину Київстар

Ні, це можливо зробити тільки по досягненню повноліття.