Як користуватися інтернетом, коли вимкнули світло?

Якщо у вашому будинку встановлене джерело безперебійного живлення

Під’єднайте ваш Wi-Fi роутер до додаткового блоку живлення. Для цього вам знадобиться спеціальний кабель USB to DC 5.5 9V або 12V товщиною 5,5 міліметрів, який має тригери, щоб вимірювати напругу, та сам блок живлення (павербанк, зарядна станція, безперебійник та ін.). Роутери бувають 9V або 12V, тому вам знадобиться павербанк із відповідною потужністю.

Або

  1. Під’єднайте кабель інтернету напряму до ноутбука чи комп’ютера у LAN-порт.
  2. Переконайтеся, що пристрій, який вам потрібен для доступу до інтернету, заряджений. Якщо він потребує заряду — під’єднайте і його до додаткового блоку живлення.
  3. Готово! Насолоджуйтеся інтернетом без світла.

Якщо у вашому будинку є оптоволокно

  1. Під’єднайте ONU термінал, який ви отримали при підключенні і який знаходиться у вашій квартирі/будинку, до додаткового блоку живлення.
  2. Підключіть ваш Wi-Fi роутер до додаткового блоку живлення. Для цього вам знадобиться спеціальний кабель USB to DC 5.5 9V або 12V товщиною 5,5 міліметрів, який має тригери, щоб вимірювати напругу, та сам блок живлення (павербанк, зарядна станція, безперебійник та ін.). Роутери бувають 9V або 12V, тому вам знадобиться павербанк із відповідною потужністю.
  3. Переконайтеся, що пристрій, який вам потрібен для доступу до інтернету, заряджений. Якщо він потребує заряду — під’єднайте і його до додаткового блоку живлення.
  4. Готово! Насолоджуйтеся інтернетом без світла. Час його роботи залежить від заряду ваших пристроїв і додаткових блоків живлення.

Якщо у вашому будинку немає джерела безперебійного живлення чи оптоволокна

  1. Якщо у вас Домашній Інтернет від Київстар, за вашою адресою немає джерела безперебійного живлення, але ви маєте власне — ви можете надати його нам в оренду. Ми підключимо його до вашого будинку, щоб у вас був інтернет, навіть коли немає світла.
  2. Якщо у вас немає власного джерела безперебійного живлення, ви можете домовитися з сусідами чи ОСББ про купівлю і попросити провайдера поставити його на обладнання.
  3. Якщо не підходить жоден із варіантів, ви можете роздати інтернет з телефону на той пристрій, з якого потрібен доступ до інтернету. Для цього ввімкніть на смартфоні режим точки доступу. Тоді інші пристрої побачать вашу мережу Wi-Fi та зможуть до неї підключатися. Для власної безпеки не забудьте поставити пароль на вашу точку доступу.