Як користуватися інтернетом, коли вимкнули світло?

Якщо у вашому будинку встановлене джерело безперебійного живлення

Під’єднайте ваш Wi-Fi роутер до додаткового блоку живлення. Для цього вам знадобиться спеціальний кабель USB to DC 5.5*2.5 міліметри 9V або 12V та саме джерело живлення (павербанк, зарядна станція, безперебійник та ін.). Роутери бувають 9V або 12V, тому вам знадобиться павербанк з ємністю від 10 000 mAh.

Або

  1. Під’єднайте кабель інтернету напряму до ноутбука чи комп’ютера у LAN-порт.
  2. Переконайтеся, що пристрій, який вам потрібен для доступу до інтернету, заряджений. Якщо він потребує заряду — під’єднайте і його до додаткового джерела живлення.
  3. Готово! Насолоджуйтеся інтернетом без світла.

Якщо у вашому будинку є оптоволокно

  1. Під’єднайте ONU термінал, який ви отримали при підключенні і який знаходиться у вашій квартирі/будинку, до додаткового джерела живлення.
  2. Підключіть ваш Wi-Fi роутер до додаткового блоку живлення. Для цього вам знадобиться спеціальний кабель USB to DC 5.5*2.5 міліметри 9V або 12V та саме джерело живлення (павербанк, зарядна станція, безперебійник та ін.). Роутери бувають 9V або 12V, тому вам знадобиться павербанк з ємністю від 10 000 mAh.
  3. Переконайтеся, що пристрій, який вам потрібен для доступу до інтернету, заряджений. Якщо він потребує заряду — під’єднайте і його до додаткового джерела живлення.
  4. Готово! Насолоджуйтеся інтернетом без світла. Час його роботи залежить від заряду ваших пристроїв і додаткових джерел живлення.

Якщо у вашому будинку немає джерела безперебійного живлення чи оптоволокна

  1. Якщо у вас Домашній Інтернет від Київстар, за вашою адресою немає джерела безперебійного живлення, але ви маєте власне — ви можете надати його нам в оренду. Ми підключимо його до вашого будинку, щоб у вас був інтернет, навіть коли немає світла.
  2. Якщо у вас немає власного джерела безперебійного живлення, ви можете домовитися з сусідами чи ОСББ про купівлю і попросити провайдера поставити його на обладнання.
  3. Якщо не підходить жоден із варіантів, ви можете роздати інтернет з телефону на той пристрій, з якого потрібен доступ до інтернету. Для цього ввімкніть на смартфоні режим точки доступу. Тоді інші пристрої побачать вашу мережу Wi-Fi та зможуть до неї підключатися. Для власної безпеки не забудьте поставити пароль на вашу точку доступу.