Чим 4G (LTE) кращий за 3G?

Якщо дуже коротко, різниця між 3G и 4G полягає у вищій швидкості передачі даних, новому поколінні SIM-карт, у більш стабільному інтернет-з’єднанні та високій місткості мережі.

Детальніше про переваги 4G перед 3G

4G (LTE) — це четверте покоління мобільного зв'язку. Завдяки технології пакетної передачі даних, якої не було у третього покоління, 4G надає користувачеві новий рівень швидкості та комфорту під час використання мобільного інтернету.

  • Основна відмінність 4G від 3G-інтернету — це швидкість. Максимальна швидкість передачі даних у 3G-мережі — близько 42,2 Мбіт/с. За використання стандарту 4G (LTE) цей показник збільшується в рази й може досягати 700 Мбіт/с для завантаження даних і 90 Мбіт/с для передачі. З мобільним інтернетом 4G можна спокійно дивитися відео, серіали та слухати музику онлайн, адже все вантажиться дуже швидко. Крім того, пінг зменшується до 2,5 разів.
  • 4G-мережа в порівнянні з 3G відрізняється стабільним підключенням, навіть якщо пристрій знаходиться в русі. Завдяки цьому користуватися інтернетом під час поїздок на автомобілі або в міському наземному транспорті набагато комфортніше.
  • Ще одна відмінність 3G і 4G — USIM-карти нового покоління. Чим відрізняється SIM-карта 4G від 3G? По-перше, USIM набагато краще захищені від клонування і використовують більш надійний алгоритм аутентифікації абонента в мережі, по-друге, взаємодіють з мережами різних стандартів (GSM і UMTS), по-третє, мають більше внутрішньої пам'яті.
  • І нарешті, різниця між 3G і 4G полягає в місткості мережі. Ця характеристика визначає, скільки людей можуть користуватися зв'язком одночасно в одному місці. З 4G можна спокійно запускати трансляції на фестивалі або листуватися з друзями в новорічну ніч без затримок і проблем зі з'єднанням.