м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар надав безкоштовний інтернет для Helsi.me та буде інформувати про пункти вакцинації від Covid-19

   25.06.2021

   Національний телеком-оператор та компанія «Хелсі ЮА» підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого планують розвивати інноваційні напрямки у сфері цифрових медичних сервісів, а також інформувати населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19 у різних містах України.

   Helsi.me - це сучасна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів. Наразі вона об’єднує понад 49 000 лікарів, 24 млн пацієнтів і 1300 клінік у різних містах України. З мобільним додатком Helsi.me жителі України можуть замовляти медичні послуги в різних спеціалістів, записуватись на очні та дистанційні консультації у державних та приватних медичних закладах, отримувати інструкції щодо прийому ліків, тощо.

   Завдяки мобільному оператору Київстар цифрові медичні послуги, що надаються у рамках електронної системи Helsi.me, стануть більш доступними для населення. Так, оператор не буде списувати з рахунків абонентів пакетні мегабайти при завантаженні і користування мобільним додатком та сайтом Helsi.me.

   Важливим напрямком співпраці мобільного оператора і Хелсі ЮА є інформування населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19 у різних містах України.  SMS інформування розпочнеться вже найближчими днями.  Абонентам потрібно буде лише перейти за посиланням в SMS і обрати зручне місце і доступний час для отримання безкоштовного щеплення. Інформація про те, де абоненти можуть зробити щеплення, також буде вказана на ресурсах Helsi.me.

   Надалі обидві компанії планують розвивати багато інших проєктів медичного напрямку, про які буде повідомлено додатково.

   Мобільний додаток Helsi.me доступний для завантаження на Play Market та App Store.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші.

   Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23  роки  працює в Україні та визнаний  найдорожчим брендом і найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка по компанію-партнера «Хелсі.ЮА»:

   Helsi.me — це сервіс запису на медичні послуги і безпечного зберігання медичних даних. Сервіс дозволяє пацієнтам швидко і зручно записуватись на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію і замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі Міністерства охорони здоров’я і впорядкувати роботу клінік. Через сайт і додаток  Helsi.me щомісяця записуються на прийом понад 2,5 млн пацієнтів. Системою користуються понад 1300 установ охорони здоров’я і 49 000 лікарів по всій Україні. Додаткова інформація: https://helsi.me/