м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар оновлює умови для абонентів деяких контрактних тарифних планів

   02.08.2019

   1 вересня 2019 року деяким абонентам з архівними контрактними тарифними планами будуть запропоновані актуальні умови з розширеною кількістю послуг. Для більшості із них – за ту ж або меншу вартість.

   Зокрема, абоненти, яких стосуються зміни:

   • отримають безлімітний мобільний інтернет замість обмеженої кількості мегабайтів;
   • зможуть користуватися фіксованим інтернетом Київстар без додаткової плати;
   • зможуть використовувати хвилини на інші номери для дзвінків на популярні напрямки за кордон*;
   • отримають доступ до популярних додатків та сервісів: Kyivstar Go TV та Київстар Футбол, Mobile ID та сервісів Microsoft.

   Зміни стосуються невеликої групи абонентів – менше 0,1% від всіх клієнтів оператора. Перелік архівних тарифних планів: Все за 350, Все для VIP, Все для VIP Extra, Абсолютний Необмежений, Безлім Gold, Безлім Platinum, Київстар 4G Premium (2018), Київстар 4G Business (2018), Київстар 4G Business VIP (2018).

   Усі абоненти, яких стосуються зміни, будуть проінформовані про деталі SMS-повідомленнями, за коротким номером 466, а також у розділі «Архів тарифів» на сайті компанії. Нагадуємо, що абоненти можуть самостійно обрати та перейти на будь-який інший актуальний тариф, якщо запропонований оператором тариф їм не підійде.

   *Дзвінки із України на номери Італії, Польщі та РФ. Саме на ці країни, за даними компанії, припадає більше 83% всіх дзвінків абонентів Київстар за кордон.