м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розповідає чим небезпечна втрата телефона та як захистити свої дані

   04.03.2022

   Щодня фіксуються випадки викрадення телефонів та, відповідно, телефонних номерів. До чого це може призвести:

   • Злочинці отримують інформацію про контакти та персональні дані абонента та використовують їх у свої шахрайських цілях;
   • Із номера абонента може проводитись дезінформаційна кампанія щодо перебігу подій у країні.

   Київстар закликає при втраті телефона відразу повідомити про це оператора та заблокувати картку. Проте, пам’ятайте, навіть заблокувавши картку, доступ до месенджерів за попереднім номером лишається відкритим, а отже загарбник може продовжувати спілкування від імені абонента.

   Захистити свій номер на випадок викрадення телефону можна:

   1. Встановивши індивідуальний ПІН-код на SIM-карту.

   2. Захистивши телефон паролем, ПІН-кодом.

   Важливо: перед встановленням паролю на SIM-карту потрібно знати код розблокування оператора за замовчуванням (зазвичай це комбінація 1111). Це важливо, адже якщо пароль ввести неправильно тричі, SIM-карта заблокується. Код оператора можна знайти на пакуванні зі стартового пакету.

   В разі вилучення телефону якомога швидше надайте цю інформацію оператору за номерами 466 (всередині мережі Київстар) або 0800-300-466 з інших номерів.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що обслуговує 26,3 млн абонентів мобільного зв’язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій. Мережа 4G Київстар доступна на території з 90% населення. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 24 роки працює в Україні, і є № 1 платником податків у галузі зв’язку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua