м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запускає сімейний тариф для контрактних абонентів за 75 грн на місяць

   23.10.2018

   У новому тарифі для контрактних абонентів – «Київстар Родина» – вартістю лише 75 грн на місяць оператор пропонує вигідні умови для всієї родини, адже на один особистий рахунок можна підключити до 4 номерів.

   У цьому тарифі абоненти отримають:

   • безлім для дзвінків у мережі Київстар
   • 50 хвилин для дзвінків на всі номери в Україні, а також на номери за кордон*
   • 5000 мегабайтів для користування найшвидшим мобільним інтернетом в Україні**
   • можливість дивитися ТВ, фільми та серіали у застосунку Kyivstar Go TV без додаткової плати та без тарифікації мобільного інтернету

   Перейти на новий тариф можуть абоненти передплаченого зв'язку Київстар, які користуються послугами мобільного оператора від 3-х місяців. Вони можуть перевести до 4 номерів на уже наявний особистий рахунок абонента, який користується одним з актуальних контрактних тарифів. Для цього необхідно лише відвідати один із фірмових магазинів Київстар з паспортом.

   Тариф «Київстар Родина» входить до нової лінійки контрактних тарифних планів, серед яких також: «Київстар 4G», «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Business» та «Київстар 4G Business VIP». У новій лінійці 4G-тарифів Київстар пропонує абонентам:

   • безлімітний мобільний інтернет
   • безлім для дзвінків у мережі оператора
   • від 150 до 3000 хвилин для дзвінків на інші напрямки, у тому числі й за кордон*
   • фіксований «Домашній Інтернет» без додаткової плати
   • застосунки «Київстар Футбол» та Kyivstar Go TV без додаткової плати

   Серед інших переваг контрактної форми обслуговування: вигідний пакет послуг на місяць; можливість користуватися всіма послугами у цьому місяці, а оплачувати їх у наступному, або оплачувати абонентську плату частинами. І, звісно, значно вищий рівень захисту персональних даних абонентів, особливо якщо номер телефону використовується для онлайн-банкінгу.

   Відчути всі переваги нових тарифів для контрактних абонентів можна з якісним 4G від Київстар. Для цього потрібно лише підготувати свій гаджет та SIM-карту. Перевірити, чи підтримує смартфон та SIM-карта 4G-зв'язок, можна за допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфона; *245*4# – для перевірки SIM-карт. Замінити на USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів за вигідною ціною у фірмових магазинах та на сайті.

   *Хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку в Італії, Польщі та Росії. За даними Київстар, 83% всіх дзвінків абонентів за кордон відбуваються саме у ці країни.

   **Київстар відзначений як оператор з найшвидшим мобільним Інтернетом в середньому по країні серед мобільних операторів України. Дані отримані за результатами аналізу тестів у застосунку Speedtest® від Ookla® за другий та третій квартали 2018 року.

   Довідка про Київстар:

   Київстар — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передавання даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G та 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар — міжнародна група VEON Ltd, офіс у Нідерландах. Акції Групи перебувають у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам).

   Київстар більш ніж 20 років працює в Україні. Згідно дослідження «Вісник.Рейтинг» компанія - платник податків № 1 у галузі зв'язку та входить в ТОП-20 найбільших платників податків України. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   >По додаткову інформацію звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.