close
Обрати::

Пристрої та додатки

Бажаєте скористатись усіма перевагами послуги Домашнє ТБ? Ми маємо кілька простих рішень, які допоможуть вам отримати максимум яскравих вражень та комфорту.

Wi-Fi-роутер

Інтернет і телебачення в будь-якій точці вашої оселі – на кількох пристроях одразу. Замовляйте фірмовийWi-Fi-роутер та отримуйте знижку на абонплату протягом 15 місяців.

Image Wi-Fi-роутер

Додаток Smart TV

Власники Samsung Smart TV та LG Smart TV можуть підключити послугу "Домашнє ТБ" без зайвих зусиль. Потрібно лише завантажити спеціальний додаток "Домашнє ТБ" з "Магазину додатків" на вашому телевізорі — і ви зможете переглядати улюблені фільми та канали без додаткових присторїв

Image Додаток Smart TV

ТB-тюнер

Відчуйте всю палітру цифрової та HD-якості. Дивіться ефірне телебачення, користуйтеся відеобібліотекою та переглядайте медіафайли з USB або SD-картки. Можна сплачувати 30 грн на місяць за технічний доступ до платформи або придбати тюнер за повну вартість:

  • ТВ-тюнер моделі iNeXT TV3 – 1250 грн
  • Решта моделей тюнерів – 1500 грн
Image ТB-тюнер

Домашнє ТБ на комп’ютері

Підключайтесь та дивіться просто – на сайті tv.kyivstar.ua, без ТВ-тюнера та зайвих налаштувань. Ефірні програми, фільми, серіали та багато іншого.

Image Домашнє ТБ на комп’ютері

Мобільний додаток

Кілька секунд – і улюблені канали разом з відеобібліотекою у вашому смартфоні або планшеті. Домашнє ТБ пасує до ваших пристроїв. Шукайте та завантажуйте додаток на GooglePlay та AppStore.

 

  • App Store
  • Google Play
Image Мобільний додаток
Бізнесу
Допомогти?

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}