close
Обрати::

Пристрої та додатки

Бажаєте скористатись усіма перевагами послуги Домашнє ТБ? Ми маємо кілька простих рішень, які допоможуть вам отримати максимум яскравих вражень та комфорту.

Wi-Fi-роутер

Інтернет і телебачення в будь-якій точці вашої оселі – на кількох пристроях одразу. Замовляйте фірмовий Wi-Fi роутер та отримуйте знижку на плату за пакет послуг 20 грн/міс.

Image Wi-Fi-роутер

Додаток «Домашнє ТБ» для Smart TV

Власники Samsung Smart TV та LG Smart TV, а також телевізорів Philips, Sony, Kivi, Ergo та інших з ОС Android TV версій 6.0, 7.0, 8.0 можуть підключити послугу «Домашнє ТБ» без зайвих зусиль. Потрібно лише завантажити спеціальний додаток «Домашнє ТБ» з «Магазину додатків» на вашому телевізорі — і ви зможете переглядати улюблені фільми та канали без додаткових пристроїв.

Image Додаток «Домашнє ТБ» для Smart TV

ТB-тюнер

Відчуйте всю палітру цифрової та HD-якості. Дивіться ефірне телебачення, користуйтеся відеобібліотекою та переглядайте медіафайли з USB або SD-картки. Можна сплачувати 35 грн на місяць за технічний доступ до платформи або придбати тюнер за повну вартість:

  • ТВ-тюнер моделі iNeXT TV3 – 1250 грн
  • Решта моделей тюнерів – 1500 грн
Image ТB-тюнер

Домашнє ТБ на комп’ютері

Підключайтесь та дивіться просто – на сайті tv.kyivstar.ua, без ТВ-тюнера та зайвих налаштувань. Ефірні програми, фільми, серіали та багато іншого.

Image Домашнє ТБ на комп’ютері

Мобільний додаток

Кілька секунд – і улюблені канали разом з відеобібліотекою у вашому смартфоні або планшеті. Домашнє ТБ пасує до ваших пристроїв. Шукайте та завантажуйте додаток на GooglePlay та AppStore.

 

  • App Store
  • Google Play
Image Мобільний додаток
Бізнесу