close
Обрати::
460 (безкоштовно) 0 800 300 460
Замовити

Домашній Iнтернет зi знижкою

Підключайте «Домашній Інтернет» на швидкості до 100 Мбіт/с всього за 10 грн/міс.

 • 100Мбіт/с
  Швидкість
 • Безмежний
  трафік
 • Wi-fi Роутер
Підключити
{{ activeInternet.price }}{{ parseInt(activePromo.additional.priceDiscount) }} {{ parseInt(activePromo.price - (activePromo.price * activePromo.discount / 100)) }}
грн/міс

10

грн/мес

Для підключення Домашнього Інтернету перевірте можливість підключення за вашою адресою

Перевірити

Додаткове обладнання

 • Wi-fi роутер зі знижкою

  • Інтернет без дротів
  • Якісний сигнал
  • Гарантійний сервіс
  Повертаємо 300 грн грн на ваш рахунок
  Детальніше
 • Роутер Про зі знижкою

  • Швидкість Wi-Fi до 1200 Мбіт/с
  • USB для принтерів
  • Стабільна робота Wi-Fi пристроїв
  Повертаємо 500 грн грн на ваш рахунок
  Детальніше
try tv

Тиждень довіри

Користуйтеся інтернетом протягом 7 днів, навіть якщо не встигли сплатити абонентну плату.

Як замовити послугу:
*461#

Підключайте зараз!

Домашній Iнтернет змінити
Ви вже користуєтесь Домашнім Інтернетом від Київстар?
Змінити тариф «Домашнього Інтернету» на інший ви зможете у системі Мій Київстар або за безкоштовним номером 460
Підключити змінити
Перевірка адреси підключення змінити
Замовлення

Акція «Власна знижка»

 

Підключіть тарифний план «Безлім 100» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за півціни. При підключенні послуги ви отримуєте фіксовану знижку -50% на персональний період, який ви дізнаєтеся при оформленні заявки на підключення. Для цього вам потрібно заповнити форму заявки.

 

Підключившись до мережі, до кінця дня поповніть рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім 100» – 155 грн/міс, і акцію буде підключено автоматично.

 

Знижка доступна тільки при новому підключенні послуги «Домашній Інтернет», за умови, що пройшло більше 6-ти місяців з моменту, коли за адресою нового підключення послуга перейшла в статус, відмінний від «підключена».

 

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

 

Будь ласка, зверніть увагу

 

 

 • Акція доступна лише новим абонентам.
 • Знижка 50% на абонплату діє протягом місяця підключення + наступних двох місяців + персонального акційного періоду. Після завершення акційного періоду сума абонплати буде стандартною (без знижки).
 • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
 • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію і абонентна плата буде стандартною. 
 • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі «Мій Київстар».

 

При підключенні на тарифний план «Безлім Промо» необхідно внести початковий платіж в розмірі 120 грн. Ця сума в подальшому буде використовуватися на щомісячну абонентську плату. Перші 12 календарних місяців абонентська плата складе 10 грн/міс. Після завершення цього періоду — 60 грн/міс. Для міст: Охтирка, Коломия, Краматорськ, Кропивницький, Лисичанськ, Маріуполь, Павлоград, Покровськ, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Сміла, Теплодар, Черкаси, Южне.

Акція «Знижка -50%»

 

Підключіть тарифний план «Безлім 300» послуги «Домашній Інтернет» і користуйтеся безлімітним інтернетом лише за півціни. Отримуйте знижку протягом трьох місяців.

 

Підключившись до мережі, до кінця дня поповніть рахунок на суму стандартної абонплати в тарифному плані «Безлім 300» – 200 грн/міс, і акцію буде підключено автоматично.

 

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

 

Будь ласка, зверніть увагу

 

 

 • Акція доступна новим абонентам лише при першому підключенні або переході на тарифний план «Безлім 300»
 • Знижка на абонплату діє протягом трьох календарних місяців.
 • За 5 днів до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
 • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 300» на інший, знижка припинить свою дію і абонплата буде стандартною.
 • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі «Мій Київстар».

Нові абоненти, які підключають послугу «Домашній Інтернет», мають до кінця другої доби від дня підключення поповнити рахунок на суму абонентної плати відповідно до вибраного тарифного плану. Якщо зазначене поповнення не відбудеться, доступ в інтернет буде призупинено до моменту поповнення рахунку.

Детальні умови тарифу «Безлім Промо»: При підключенні на тарифний план необхідно внести початковий платіж в розмірі 120 грн. Ця сума в подальшому буде використовуватись на щомісячну абонентну плату. Перші 12 календарних місяців абонентна плата становитиме 10 грн/міс. Після завершення цього періоду – 60 грн/міс.

Зняття абонплати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється до 3-го числа кожного місяця в повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» абонентна плата нараховується лише за ту кількість днів, що лишилася до кінця місяця.

Якщо в день зняття абонентної плати на рахунку недостатньо коштів, надання послуги припиняється. Щоб поновити доступ в інтернет, необхідно поповнити рахунок на суму, не меншу за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

Зміна тарифного плану здійснюється з 1-го числа наступного місяця. Плата за зміну тарифу при переході на тарифний план з аналогічною або вищої абонентською платою не стягується. При переході на тариф з меншою абонентською платою вартість заміни складатиме 30 грн, з урахуванням ПДВ.

Усі тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що має на увазі підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення розводиться з допомогою мідного кабелю Ethernet. Така схема дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і в той же час не вимагає використання модема або будь-якого іншого додаткового обладнання.

Слідкуйте за новинами на сайті.

Детальніше про умови... Згорнути

Не бажаєте гаяти час на оформлення заявки? Замовити дзвінок
assistant
Моя адреса
Мій телефон

Дякуємо! Ми зателефонуємо вам найближчим часом

Бізнесу
Допомогти?