Київ
Виберіть місто

   Міський інтернет за містом

   Будь ласка, зверніть увагу. Послуга тимчасово не підключається.

    Швидкість без обмежень

    На відміну від мобільного інтернету, у тарифі Все разом 4G швидкість не залежить від кількості використаних мегабайтів.

    Жодних дротів

    Разом з послугою ви купуєте 4G-роутер від Київстар. Він працює від SIM-картки — додаткового обладнання не потрібно.

    Дві послуги

    Мобільний зв’язок та домашній 4G інтернет в одному тарифі.

    Все разом 4G
    Згорнути

    Все разом 4G: високошвидкісний бездротовий інтернет вдома та на дачі

    Підключіть послугу «Все разом 4G» від Київстар і користуйтеся безлімітним домашнім бездротовим інтернетом у 4G-покритті, а також необмеженою кількістю мегабайт мобільного інтернет-трафіку та якісним голосовим зв'язком від найбільшого телеком-оператора України. Це вигідне та зручне рішення, якщо до вас неможливо або занадто дорого провести кабельний інтернет, або з ним бувають часті перебої.

    Що потрібно для підключення бездротового домашнього Wi-Fi за допомогою 4G-роутера

    Щоб користуватися якісним безлімітним 4G-інтернетом на дачі, в офісі або в приватному будинку за містом, потрібно бути абонентом Київстар і підключити комплексну послугу Все разом 4G на сайті оператора.

    Для створення домашньої Wi-Fi мережі, до якої можна приєднати ноутбук, стаціонарний комп'ютер, телевізор та інше необхідне обладнання, вам знадобиться 4G-роутер. У нього є слот для SIM-картки, завдяки чому пристрій приймає мобільну бездротову передачу даних 4G і перетворює її на Wi-Fi сигнал. За радіусом дії Wi-Fi мережі та потужністю такі моделі не поступаються маршрутизаторам, що працюють від Ethernet-кабелю.

    Щоб підключити бездротовий домашній 4G-інтернет, потрібен комплект із двох прив'язаних до одного тарифу SIM-карток. Одна для вашого смартфона, друга — для 4G-роутера або модема. Докуповувати другу сімку не доведеться, адже ця послуга включена в тариф «Все разом 4G».

    Як підключити бездротовий інтернет у селі або на дачі

    1. Щоб купити 4G-роутер з SIM-карткою або підключити послугу, переконайтеся, що в місті або селищі за вашою адресою є 4G-покриття від провайдера. Інформація про 4G-покриття і можливість підключення послуги оновлюється 1 раз на місяць в 20-х числах.
    2. Якщо все в добре і покриття є, введіть свій номер мобільного телефону й відправте заявку на підключення послуги. Протягом години з вами зв'яжеться наш оператор, щоб обговорити деталі замовлення.
    3. Отримайте комплект SIM-карток і 4G Wi-Fi роутер. У Києві доступна кур'єрська доставка за вказаною адресою, в інших населених пунктах — «Новою Поштою». Підключіть маршрутизатор, використовуючи докладну інструкцію на коробці пристрою.
    4. Активуйте тариф «Вcе разом 4G» в системі Мій Київстар.

    Якщо за вашою адресою доступні і бездротова мережа «Все разом 4G», і кабельний Домашній Інтернет без 4G-роутера, ви можете вибрати послугу, яка підходить вам більше й користуватися нею.

    Скільки коштує провести бездротовий інтернет у приватний будинок

    Орієнтовна вартість комплексної послуги «Все разом 4G» 10 грн на добу, тобто 300 грн на місяць (ціна за 30 днів).

    У тариф входить:

    • швидкий безлімітний мобільний 4G-інтернет з одним з найширших покриттів в Україні;
    • безлімітний домашній бездротовий інтернет швидкістю 4G-технології;
    • 4G-роутер, щоб організувати домашню Wi-Fi мережу;
    • додаткова SIM-картка для вашого 4G-роутера, модема або планшета;
    • безкоштовні дзвінки всередині мережі Київстар;
    • 180 хвилин для дзвінків абонентам інших мобільних операторів і за кордон: в Польщу, Італію, Німеччину, Росію та Чехію;
    • 180 SMS на номери абонентів Київстар та інших українських операторів;
    • безлімітний інтернет-трафік для спілкування в популярних месенджерах і соціальних мережах, а також для використання деяких спеціальних додатків від Київстар.

    Щоб оплачувати весь пакет послуг, жодних додаткових дій, рахунків за домашній бездротовий інтернет, паролів і сервісів вам не знадобиться. Просто поповнюйте рахунок мобільного телефона раз на місяць на необхідну суму. Якщо на рахунку достатньо грошей, плата знімається автоматично в повному обсязі 1 числа кожного місяця.

    Популярні питання