Суперсила від «Сільпо»

Отримуйте у 15 разів більше балів на «Власний Рахунок» впродовж 14 днів, коли купуєте улюблений товар у супермаркетах «Сільпо». Акція діє з 15.03.2023 до 15.06.2023.

NO_DATA

Як отримувати більше балів

NO_DATA

Встановити додаток «Сільпо» та зареєструватися

NO_DATA

Бути учасником програми «Власний Рахунок»

NO_DATA

Вибрати улюблений товар до трьох разів за період акції

Як підключити

NO_DATA

Активуйте зручним способом

NO_DATA

Очікуйте на SMS

Ми надішлемо вам персональне посилання.

NO_DATA

Відкрийте додаток «Сільпо»

Перейдіть за персональним посиланням з SMS у додаток «Сільпо», щоб автоматично активувати Суперсилу.

NO_DATA

Отримуйте у 15 разів більше балів

Вибирайте улюблений товар, відсканувавши штрих-код або додавши з розділу Вибране, і купуйте його досхочу з додатковими балами протягом двох тижнів.

Найчастіше запитують

Перейдіть у додаток «Сільпо» за персональним посиланням з SMS та відскануйте штрих-код товару в магазині або додайте товар з Вибраного.

Щоб додати товар у Вибране, просто поставте серденько біля нього у додатку у будь-якому розділі. Найбільше товарів ви знайдете у розділі Доставка.

Переглянути улюблений товар можна у розділі Персональні пропозиції. Вибрати улюблений товар можна тричі впродовж терміну дії акції.

Усі абоненти передплати і Все разом крім тарифів SIM для пристроїв, Змінна SIM та Smart SIM.

Суперсилу можна підключити без жодних доплат.

Щоб отримувати додаткові бали, вам потрібно зареєструватися у програмі «Власний Рахунок» та встановити додаток «Сільпо».

Так. Суперсила від «Сільпо» — це акційна пропозиція, яка триває до 15 червня 2023 року. Тому ви можете без перешкод користуватися Суперсилою вашого тарифу та Суперсилою від «Сільпо».

Один раз впродовж терміну дії акції.

Улюбленим товаром може бути будь-що крім вагових, тютюнових та алкогольних виробів.

За одним вибраним товаром можна отримати до 2000 балів. За трьома вибраними впродовж акції товарами можна отримати до 6000 балів.

Активувати Суперсилу можна з 15.03.2023 до 15.06.2023 включно. Використати персональне посилання ви можете до 15.07.2023. Щойно ви це зробите, у вас буде 14 днів, щоб купувати улюблений товар та отримувати за нього додаткові бали.

Детальніше про акцію

Будь ласка, зверніть увагу. Умови використання та термін дії балів визначається згідно з офіційними умовами програми лояльності «Власний Рахунок»