• 39 519 607,22 грн

  Зібрали разом з благодійниками

 • 69 об’єктів

  Отримали фінансування завдяки програмі

 • 20 000 000 грн

  Київстар виділив на допомогу дітям з опіками

Напрямки допомоги

Фонд самостійно закуповує все необхідне для лікарень, тому ви можете бути певні, що кошти використовуються за призначенням.

 • Допомога дітям з опіками

  Допомога дітям з опіками

  Щороку в Україні понад 12 тисяч малюків отримують опіки, з них 25–40 дітей гинуть внаслідок опіків, несумісних із життям. Опіки є другою найбільш поширеною причиною травмування дітей у всьому світі.

  23 443 832,63 грн зібрано
 • Допомога онкохворим дітям

  Допомога онкохворим дітям

  Щороку в понад тисячі дітей в Україні діагностують онкологічні захворювання. У світі понад 70% дітей виліковуються. В Україні — лише 41,4% (згідно зі статистикою ВООЗ).

  8 251 834,03 грн зібрано
 • Допомога дітям із хворобами серця

  Допомога дітям із хворобами серця

  Щорічно в Україні народжується близько 5,5 тисяч дітей із вродженими вадами серця, з яких 30-40% мають критичний стан від перших днів життя.

  7 823 940,56 грн зібрано

Перекажіть кошти вже зараз

Щоб зробити благодійний переказ через SMS, виберіть один із напрямів для допомоги та заповніть форму

Вам надійде SMS, у відповідь на яке потрібно вказати суму переказу 2, 5, 10, 15 чи 20 грн, щоб підключити регулярний переказ. Після підключення вибрана сума зніматиметься з кожного поповнення рахунку від 40 грн. Послуга доступна лише для абонентів передплачено зв’язку. Вам надійде SMS, у відповідь на яке потрібно вказати суму переказу від 1 до 3000 грн. Послуга доступна лише для абонентів передплачено зв’язку.

Всі перекази

Щоб переказати з банківської карти перейдіть за посиланнямПереказати з картки

Перекажіть кошти вже зараз

Реалізовані проєкти

Найчастіше запитують
 • Що таке Дитяча надія?

  Дитяча надія — це благодійна ініціатива, яка допомагає дітям в Україні боротися з поширеними хворобами: серцевими й онкологічними захворюваннями та важкими опіками.

  Ініціативу було засновано у 2018 році, коли Київстар і платформа dobro.ua від Міжнародного Благодійного Фонду Українська Біржа Благодійності (МБФ УББ) почали співпрацювати задля забезпечення онко- та кардіовідділеннь в українських лікарнях життєво необхідним обладнанням, яке може сприяти найшвидшому одужанню маленьких пацієнтів.

  У 2023 році піклування поширилося й на дітей з опіками.

  Зібрані в рамках ініціативи Дитяча надія кошти йдуть на забезпечення дитячих онкологічних і кардіологічних диспансерів по всій Україні, а також на потреби опікового відділення Національного реабілітаційного центру «Незламні», відкритого на базі Першого медоб'єднання Львова. Ці заклади отримують сучасне медичне обладнання, медичні витратні матеріали, інструменти, а також оперативний ремонт наявного обладнання.

  За час існування ініціативи SMS-пожертви абонентів Київстару вже допомогли придбати обладнання для понад десятка дитячих кардіо- та онковідділень у п'яти регіонах України — Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові. А весною 2023 року Київстар виділяє 10 млн грн на підтримку дітей з опіками й закликає своїх абонентів долучитися до цієї ініціативи.

  Проєкт здійснюється у партнерстві з платформою dobro.ua від БО МБФ УББ, яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконало знає їхні реальні потреби. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не оподатковуються. 100 % пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту.

 • Де я можу слідкувати за сумами збору для проєкту?
  Суми збору вказані в кожному проєкті.
 • Скільки коштує благодійний переказ через SMS?
  Вартість благодійного переказу — 0 грн.
 • Де можна переглянути звіти витрачених коштів?
  Переглянути інформацію можна в розділі «Звіти та документи», обравши відповідний напрямок та проєкт.
 • Детально про придбане обладнання

  7 травня 2019 року до відділення променевої діагностики було передано блок безперебійного живлення та лінійний датчик до УЗД-апарату HD11XE, за допомогою якого проводяться доопераційні обстеження м'яких тканин кінцівок дітей, постопераційний контроль встановлених ендопротезів та детекція метастазів в лімфатичні вузли. Обладнання вже працює, аби лікувати маленьких українців. Детальніше за посиланням.

  30 травня 2019 року у клініко-діагностичну лабораторію Одеської обласної дитячої клінічної лікарні було передано напівавтоматичний біохімічний аналізатор Mindray ВА88-А та Термостат СТ100-С, які дозволять більш ефективно проводити біохімічні обстеження у дітей, хворих на онкологію. Обладнання вже працює, аби рятувати маленьких українців. Детальніше за посиланням.

  11 червня 2019 року у Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова було передано механічний стернотом, ультразвукові мийки, а також доукомплектовано існуючі монітори Ютас ЮМ-300 шнурами ЕКГ та шнурами пульсоксиметра. Дане обладнання дозволить безперебійно та більш ефективно проводити операції на серці у дітей, які проходять лікування у відділенні вроджених вад серця.
  Детальніше за посиланням.

  23 липня 2019 року у відділення реконструктивної хірургії з ліжками для онкологічних хворих Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні було передано операційно оглядову лампу Luvis S200 двійну, яка є універсальним джерелом світла при клінічних процедурах та надає можливість виконувати оперативні втручання та різноманітні лікувально-діагностичні процедури онкохворим дітям на більш якісному рівні. Детальніше за посиланням.

  19 серпня 2019 року до відділення гематології та інтенсивної терапії західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру було передано насос волюметричний інфузійний Infusomat fms, що дозволяє безперебійно проводити інфузійну терапію дітям, та 150 голок для проведення пункції кісткового мозку. Дане обладнання дозволить проводити лікування маленьких українців більш якісно та швидко. Детальніше за посиланням.

  20 серпня 2019 року до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "ОХМАТДИТ" було передано Електрокардіограф МІДАС 6/12 з комплектацією до нього та замінено датчик секторний 3Sc-RS в наявному ультразвуковому апараті. Дане обладнання дозволить діагностувати кардіологічні захворювання у дітей на більш якісному рівні. Детальніше за посиланням.

  25 вересня 2019 року до відділення кардіоревматології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні було передано робочу станцію «Холтера ЕКГ» та вимірювач артеріального тиску. Це обладнання вже працює, аби лікувати маленьких українців. Детальніше за посиланням.

  1 жовтня 2019 року до відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної мегадозової хіміотерапії та імунотерапії НДСЛ «ОХМАТДИТ» було передано два насоси волюметричні інфузійні «Infusomat fmS», що дозволяють безперебійно проводити інфузійну терапію дітям. Це обладнання дає можливість лікувати онкохворих дітей набагато ефективніше. Детальніше за посиланням.

  13 грудня 2019 року до відділення трансфузіології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні було передано біомедичний морозильник для плазми крові Haier та холодильник для банку крові EKN 200. Це обладнання вже працює, аби забезпечувати кров'ю та її компонентами онкохворих дітей. Детальніше за посиланням.

  27 грудня 2019 року до відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» було передано 2 інфузійні волюметричні насоси Infusomat® Compact Plus B. Braun і розхідні матеріали до них. Обладнання вже працює та дозволяє проводити інфузійну терапію дітям на більш якісному рівні. Детальніше за посиланням.

  30 січня 2020 року до Відділення дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної терапії КП «Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології і кардіохірургії» було передано Функціональне медичне ліжко Eleganza 2 та тумбу до нього. Детальніше.

  25 лютого 2020 року до Відділення нейрохірургії дитячого віку ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова Національної академії медичних наук України» було передано aпарат для електрокоагуляції Bowa ARC 250. Обладнання вже працює та дозволяє на більш якісному рівні проводити хірургічні втручання дітям з онкологічними захворюваннями. Детальніше.

  24 квітня 2020 року до педіатричного відділення КНП «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» було передано 2 монітори пацієнта Heaco G3D та Насос шприцевий інфузійний Perfusor Compuct Plus з розхідними матеріалами. Дане обладнання вже працює та дозволяє лікувати дітей з кардіологічними захворюваннями на більш якісному рівні. Детальніше.

  13 травня 2020 року ми передали робочу станцію Холтер ЕКГ та два вимірювачі артеріального тиску ВАТ 41-2 до педіатричного відділення №2 КНП «Міська дитяча клінічна лікарня №6». Обладнання вже працює для маленьких українців із захворюваннями серця. Більше за посиланням.

  21 травня 2020 року ми передали кардіологічний датчик PST 50BT для УЗД апарату Toshiba Aplio 300 до відділення функціональної діагностики КНП «Дитяча міська клінічна лікарня №3» Одеської міської ради. Обладнання вже працює та дозволяє ефективно діагностувати кардіологічні захворювання у дітей. Детальніше.

  5 червня 2020 року ми передали розхідні матеріали для інфузійних насосів BBraun до відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії КНП «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр». Це дозволить декілька місяців безперебійно проводити інфузійну терапію та хіміотерапію діткам з онкологічними захворюваннями. Детальніше.

  22 червня 2020 року до відділення інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених ДУ «Інститут серця МОЗ України» було передано 2 неонатальні пристрої для фототерапії та обігріву НО-АФ-КР 1. Обладнання вже працює та дозволяє проводити реанімаційні заходи новонародженим та недоношеним діткам після проведення хірургічних втручань. Детальніше.

  1 липня 2020 року до хірургічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру було передано шафу біологічної безпеки HR40-II-A2 (ламінарна шафа). Обладнання вже працює та допомагає проводити дослідження у дітей з онкологічними захворюваннями на більш якісному рівні. Детальніше.

  9 липня 2020 року до клініко-діагностичної лабораторії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні було передано мікроскоп Primo Star та мікроскоп Primo Star у комплекті з HD-камерою для проведення лабораторних досліджень у дітей з онкологічними захворюваннями. Детальніше.

  10 липня 2020 року у відділенні гематології Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні закінчився ремонт 8 інфузоматів В.Braun, що вийшли із ладу. Обладнання вже працює та допомагає безперебійно отримувати лікування онкохворим діткам. Раніше, 27 грудня 2020 року, у рамках проєкту до відділення було передано новий інфузомат та розхідні матеріали до нього. Детальніше.

  17 липня 2020 року до Онкогематологічного центру Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні було передано ультранизькотемпературний морозильник DW-86L 100J. Це обладнання надає можливість впровадити новітні технології в області аутологічної трансплантації стовбурових клітин та покращити результати лікування злоякісних пухлин у дітей Дніпропетровської області. Детальніше.

  7 серпня 2020 року до Дитячого консультативно-діагностичного центру міста Одеси було передано три комплекси моніторингу електрокардіосигналів та артеріального тиску «Кардіосенс АД», кабель для ЕКГ та кабель для ЕКГ з навантаженням фірми Shiller. Обладнання вже працює. Детальніше за посиланням.

  25 серпня 2020 року до Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова було передано Монітор пацієнта SC1200. Обладнання вже працює та допомагає лікувати новонароджених дітей на більш якісному рівні. Детальніше за посиланням.

  15 вересня 2020 року Кардіоревматологічне відділення Дніпропетровської ОДКЛ отримало комплекс моніторування ЕКГ та артеріального тиску «РИТМ 200», який дозволяє спостерігати за артеріальним тиском та виявляти порушення серцевого ритму в дітей з хворобами серця. 2 листопада обладнання ввели в експлуатацію. Детальніше за посиланням.

  30 жовтня 2020 року Відділення гематології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні отримало 6 моніторів пацієнта CMS5100, а 10 листопада — 3 шприцеві інфузійні насоси Perfusor Compact Plus виробництва BBraun. Обладнання вже працює та допомагає лікувати онкохворих дітей. Детальніше за посиланням.

  9 листопада 2020 року Відділення рентген-ендоваскулярних методів лікування вроджених та набутих вад серця Інституту Амосова отримало черезстравохідний датчик Philips S8-3t до наявного УЗД апарату. Детальніше за посиланням.

  2 грудня 2020 року до ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» було передано секторний датчик 6S-RS для наявного ультразвукового апарату в першому педіатричному відділенні, електрокардіограф МІДАС 6/12 з електродами до нього та робочу станцію Холтер ЕКГ BS6930-3 (версія S12). Обладнання вже працює та дозволяє надавати допомогу дітям на якіснішому рівні. Детальніше за посиланням.

  19 січня 2021 року до Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні було передано операційний стіл механіко-гідравлічний SU-02 для операційного блоку лікарні та насоси шприцеві BeneFusion SP1 (2 шт.) для онкогематологічного відділення. Детальніше за посиланням.

  2 лютого 2021 року було відкрито сенсорну кімнату у відділенні психологічної допомоги Національного інституту раку. На зібрані кошти закуплено і 25 січня 2021 року передано необхідні матеріали для облаштування інтерактивного простору. Кімната вже працює та сприятиме підтримці й супроводу маленьких онкопацієнтів та їх рідних на всіх етапах лікування онкологічних захворювань. Детальніше за посиланням.

  4 березня 2021 року передано три багатофункціональні медичні ліжка Nexo Comfort до відділення інтенсивної терапії та анестезіології дитячого віку Інституту нейрохірургії ім. Акад. А.П. Ромоданова. Детальніше за посиланням.

  26 квітня 2021 року передано паровий стерилізатор СП-ГК 100 та напівавтоматичний коагулометр Erba ECL-412 до клініко-діагностичної лабораторії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Детальніше за посиланням.

  20 травня 2021 року передано та введено в експлуатацію три функціональні медичні ліжка Eleganza 1 та медичний візок ТБП-02 для облаштування трансплантаційного боксу Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Детальніше за посиланням.

 • Як скасувати регулярний переказ коштів на благодійність?

  Щоб скасувати регулярний переказ коштів, надішліть слово СТОП на номер, за яким ви підписалися.

  Допомога дітям з опіками
  Вся Україна450026
  Допомога онкохворим дітям
  Вся Україна450001
  Київський регіон450002
  Львівський регіон450003
  Дніпропетровський регіон450004
  Одеський регіон450005
  Допомога дітям з хворобами серця
  Вся Україна450006
  Київський регіон450007
  Львівський регіон450008
  Дніпропетровський регіон450009
  Одеський регіон450010

  Якщо ви в роумінгу, надішліть слово СТОП на номер 450000.

Згорнути