Разом ми зможемо допомогти дітям подолати хвороби!
Соціальна відповідальність уже протягом 20 років є невід’ємною складовою діяльності Київстар. За цей час багато людей, які потребували допомоги, змогли її отримати. У листопаді 2017 року Київстар започаткував соціальну ініціативу Sharity. Це платформа, на якій знаходяться всі проекти, яким ми допомагаємо – і всі небайдужі можуть легко до них долучитися. Наш наступний проект у рамках Sharity - «Дитяча надія». Його мета – допомога дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями.


Разом із нашими абонентами ми збираємо кошти для того, щоб забезпечити дитячі онкологічні та кардіологічні диспансери сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, інструментами, а також можливістю оперативно ремонтувати існуюче обладнання. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень. Проект здійснюється у партнерстві з МБФ Українська Біржа Благодійності (УББ), яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконально знає їх реальні потреби.


Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проекту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали лікарням, тому ви можете бути упевненими, що кошти будуть використані за призначенням. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на сайті МБФ УББ тут.

Допомога онкохворим дітям

В Україні, за даними МОЗ, понад 1 млн населення має онкологічні захворювання. Щороку більше у тисячі дітей в Україні діагностують онкологічні захворювання. У світовій практиці понад 70% дітей із таким діагнозом виліковуються, а в Україні, нажаль, цей показник становить 41,4% (згідно зі статистикою ВООЗ).

Щонайменше 50% випадків захворюваності на «рак» можна попередити. Питання профілактики (програм, які спонукають людей проходити профілактичні обстеження, розпізнавати рак на початкових стадіях), онконастороженості хворих та лікарів первинної ланки, лікування передракових станів - це одне із пріоритетних завдань, яким повинно бути приділено значно більше уваги. Провести профілактику набагато простіше, економніше, ніж витрачати значні ресурси на лікування.

Допомога дітям з хворобами серця

Через хвороби серця в Україні щодня вмирає троє новонароджених.

Щорічно в Україні народжується близько 5,5 тисяч дітей із вродженими вадами серця, з яких 30-40% мають критичний стан із перших днів життя. Фахівці стверджують, що 90% цих дітей можна врятувати, надавши їм екстрену допомогу кардіохірургів.

Лікарів, які займаються дитячою кардіологією в Україні, не багато, та в світі їх всього близько сотні. Це лікарі, які перетворили діагноз «вада серця» зі смертельного вироку на хворобу, що піддається оперативному лікуванню і одужанню. І цим лікарям потрібна наша допомога, адже їм доводиться робити найскладніші операції на обладнанні, яке вже застаріло.

Як це працює?
  1. Оберіть напрямокОберіть один з двох напрямків для переказу коштів.
  2. Оберіть регіонОберіть регіон для переказу коштів.
  3. Введіть свій номерТа натисніть продовжити. У відповідь вам надійде SMS.
  4. Відправте у відповідь SMSЗ бажаною сумою переказу.
Зробіть переказ прямо зараз

Для переказу коштів на благодійність заповніть форму нижче

або

Вам надійде SMS з інформацією, у відповідь на яке потрібно вказати суму переказу від 1 до 3000 грн

Послуга доступна лише для абонентів передплачено зв’язку.

Хто пожертвував


Для скасування підписки потрібно відправити слово «СТОП» на короткий номер підписки.

 
Переказ коштів з мобільного доступний лише для абонентів передплаченого зв’язку Київстар. Для здійснення переказу банківською картою перейдіть на сайт партнера
Перевести з картки

Дякуємо!

Щось пішло не так, будь ласка, спробуйте ще раз

Детальніше

Згорнути