Smart Kyivstar

Ви любите читати? Ми створили для вас послугу «Магазин розумного контенту» (надалі — Послуга). Це електронна бібліотека, котра допоможе зручно та мобільно читати з вашого пристрою сучасні популярні книжки та улюблені із дитинства твори класиків української та російської літератури, у тому числі твори, що входять до шкільної програми.

У асортименті послуги твори Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Сергія Жадана, Василя Шкляра та інших сучасних українських письменників, а також вибрані твори Івана Франка, Тараса Шевченко, Лесі Українки,Михайла Коцюбинського, Льва Толстого, Миколи Гоголя, Олександра Пушкіна, Федора Достоєвського та інших знаних класиків.

Переваги послуги

 1. «Читайте скільки зможете!» — сплатіть вартість підписки на комерційні книжки один раз на тиждень і читайте та прослуховуйте весь асортимент послуги без обмежень. Жодних додаткових виплат!
 2. «Вільна класика» — читайте класику української та російської літератури безкоштовно щзавжди. Тут немає хитрощів — це маленький та посильний внесок, який компанія «Київстар» та правовласники послуги можуть зробити у справу розвитку читання в Україні.
 3. «Спробуйте безкоштовно! Чесно безкоштовно)» — перші сім днів з моменту активації послуги новим користувачем підписка на комерційні книжки надається безкоштовно. ви можете спробувати послугу не витрачаючи жодної копійки і безкоштовно відмовитись від послуги у будь-який момент! Ми нагадаємо вам про завершення безкоштовного періоду у SMS за день до початку першої тарифікації вартості підписки.
 4. «Не платіть за інтернет» — відсутня плата за передання інтернет-даних при користуванні Послугою за умови коректних налаштувань (як налаштувати з'єднання на вашому пристрої дивіться нижче).
 5. «Підтримуйте своє» — ваші 2.98 грн на тиждень дозволяють нам створювати унікальну в Україні послугу для книголюбів, підтримати українських видавців і авторів та закласти основи майбутнього українського електронного книговидання.

Налаштування послуги

Автоматична авторизація у послузі залежить від особливостей вашого абонентського обладнання. У окремих випадках вам буде необхідно авторизуватись вручну, як це описано у наступному пункті.

Реєстрація у послузі дозволяє вам у майбутньому використовувати створений обліковий запис для доступу до інших розважальних та освітніх послуг «Київстар», як, наприклад, App Club, музичний клуб та відео клуб.

Увага! Повторна активація послуги коштує 7 грн із ПДВ, без збору до ПФ. Також, якщо ви відмовились від послуги протягом дії безкоштовного періоду — повторно безкоштовний період не надається.

 1. Для активації послуги скористайтеся веб-інтерфейсом послуги або надішліть SMS на номер 2665. Мине певний час і вам надійде SMS зі сповіщенням про активацію послуги. Якщо ви активували послугу вперше — вам буде надано 7 днів безкоштовного користування Послугою аби оцінити її переваги. ви можете відмовитись від послуги у будь-який момент.
 2. Якщо для доступу до послуги ви використовуєте мобільний інтернет від «Київстар» — авторизація у послузі має відбутись автоматично. Авторизація не є вашою згодою сплачувати вартість доступу до книжок, що знаходяться у платному доступі. Навіть без підписки на платні книжки ви можете читати твори, що вже стали суспільним надбанням і люб’язно надані нашими партнерами для безкоштовного доступу до них абонентів «Київстар», що вирішили спробувати послугу.
 3. Якщо для доступу до послуги ви використовуєте Wi-Fi чи інший спосіб доступу в інтернет, відмінний від описаного у попередньому пункті — до того як почати читати книжку вам буде потрібно авторизуватись, увівши ваш абонентский номер телефону у мобільній мережі «Київстар» та пароль для користування розважальними та освітніми послугами «Київстар». Авторизація не потрібна для перегляду асортименту послуги.
 4. Якщо ви ще не зареєстровані у жодній із розважальних та освітніх послуг «Київстар» — перед авторизацією у послузі вам потрібно буде зареєструватись.
 5. Ви можете відмовитись від послуги у будь-який момент. Для відмови від послуги скористайтеся веб-інтерфейсом послуги або надішліть SMS зі словом «STOP» чи «СТОП» у будь-якому регістрі на номер 2665. Мине певний час і вам надійде SMS із підтвердженням деактивації послуги.
 6. Якщо ви активуєте послугу не вперше — вам необхідно буде сплатити вартість повторної активації послуги (7 грн із ПДВ, без збору до ПФ). Зробити це можна скориставшись веб-інтерфейсом послуги або надіславши SMS із будь-яким текстом на номер 76779. Про повторну активацію послуги ви будете сповіщені окремим SMS повідомленням.

Увага! У випадку повторної активації послуги разом із платою за повторну активацію з вашого особового рахунку також буде справлена вартість користування Послугою за тиждень.

Користування Послугою

Увага! Абоненти, які користуються мобільним доступом до мережі інтернет за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість інтернет-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL». Абоненти, які користуються браузерами Opera Mini та Opera Mobile сплачують вартість інтернет-трафіку згідно обраної цими абонентами тарифної моделі.

 1. Перейдіть за адресою http://m.smart.kyivstar.ua на вашому мобільному пристрої.
 2. Якщо ви не бажаєте сплачувати за передання мобільних інтернет-даних (трафік) з адреси http://m.smart.kyivstar.ua на ваш мобільний пристрій — скористайтеся сторінкою «Налаштування» та переконайтеся у тому, що на вашому пристрої зазначені вірні точки доступу (APN). Зверніть увагу на інтернет-браузер, який ви використовуєте для доступу до послуги. За умови коректного налаштування точки доступу (APN) тарифікація інтернет-трафіку послуги не має відбуватись у таких браузерах як: Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Mozilla Firefox, OVI Browser, Dolphin Browser, Nokia Series 60 Browser, Android Browser (встановлений за замовчуванням на пристрої під управлінням мобільної операційної системи Android). Також на тарифікацію інтернет-трафіку можуть впливати автоматичні оновлення операційної системи вашого телефону та робота програм, що «економлять», «прискорюють», «оптимізують» або «стискають» інтернет-трафік (наприклад: Network Speed Booster, Android Booster Free, тощо), антивірусів, VPN-клієнтів та шкідливих програм (malware та spyware).
 3. Користуючись добірками «Бестселери», «Новинки» або «Жанри» оберіть книжку, котра вас цікавить.
 4. Натисніть кнопку «Читати».
 5. Натиснувши на назву книжки ви перейдете на детальний опис цієї книжки. Зі сторінки детального опису також можна розпочати читання. Для цього натисніть «Читати».
 6. Якщо для доступу до послуги ви використовуєте мобільний інтернет від «Київстар» — система ідентифікує ваш пристрій автоматично і ви побачите обкладинку та текст книжки. В інших випадках — ознайомтесь із розділом «Налаштування послуги».
 7. Якщо ви обрали книжку, яку вже колись читали, і система успішно ідентифікувала вас — замість обкладинки ви побачите ту сторінку книги, на якій ви завершили читати цю книжку минулого разу.
 8. У будь-який момент ви можете побачити всі книжки, які колись відкривали для читання хоча б один раз, скориставшись пунктом меню «Мої книжки».

Детальні відповіді на ваші питання можна знайти, ознайомившись із правилами користування Послугою.

Вартість послуги

 1. Якщо ви вперше активували послугу — вам буде надано 7 днів безкоштовного користування Послугою аби оцінити її переваги. ви можете відмовитись від послуги у будь-який момент. Якщо ви прийняли таке рішення — ознайомтесь із розділом «Налаштування послуги».
 2. Після завершення 7 днів безкоштовного періоду вартість доступу до послуги складає 2,98 грн.
 3. У випадку, якщо на вашому особовому рахунку недостатньо коштів для сплати вартості доступу до послуги на тиждень, ви сплачуєте вартість послуги на один день, що складає 0,43 грн.
 4. У випадку відсутності на вашому особовому рахунку коштів для сплати вартості послуги на день, доступ до послуги зупиняється на цей день.
 5. Якщо система не може справити з вашого особового рахунку вартість послуги на день протягом 90 календарних днів — доступ до послуги припиняється, Послуга деактивується з переліку послуг, що надаються вам.
 6. Якщо ви активуєте послугу не вперше (раніше відключали послугу або послугу було автоматично відключено через брак коштів для оплати послуги, як це зазначено у пункті 5 вище), то необхідно буде сплатити плату за повторну активацію у розмірі 7,44 грн. Вартість доступу до послуги (2.98 грн із ПДВ та ПФ) при повторній активації справляється у день повторної активації. Отже, сума оплат у день повторної активації послуги складе 10.40 грн з ПДВ та ПФ. Далі оплата доступу до послуги справляється у звичайному порядку.
Усі тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ і збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5%.