м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   200 мобільних телефонів повернулися до власників завдяки «Мобільній безпеці»

   20.01.2017

   Київстар надає послугу «Мобільна безпека», яка дозволяє повертати абонентам загублені телефони, а також блокувати доступ до особистої інформації. За два роки роботи послуги 200 загублених телефонів було повернуто їх власникам.

   Функціонал послуги простий і зручний. Для власників телефонів на базі iOS та Windows Phone надається спеціальний e-Sticker для установки на екрані блокування пристрою, а для користувачів Android – спеціальний додаток, який дозволяє дистанційно керувати пристроєм. Користувачі смартфонів мають можливість заблокувати пристрій, використовуючи мобільний додаток або спеціальні сервіси Apple/Windows, виводячи інформацію зі стікера на екран заблокованого пристрою.

   За допомогою послуги «Мобільна безпека» вже вдалося повернути абонентам понад 200 мобільних пристроїв – це близько 50% випадків втрати. Ще 300 користувачів сервісу отримали страхові компенсації. На сьогодні послугою «Мобільна безпека» скористалося понад 223 тисячі абонентів Київстар.

   Як показує статистика роботи послуги «Мобільна безпека», найчастіше гублять мобільні телефони абоненти в Києві та Київській області – 31% усіх випадків, 28% – у Львові та області, 10% – у Харкові, 8% – у Дніпрі, 8 % – в Одесі, 5% – у Херсоні, 5% – у Хмельницькому.

   На сьогодні в мережі Київстар смартфонами та планшетами користується понад 9 млн абонентів. Нагадаємо, що підключити послугу «Мобільна безпека», а також придбати нові смартфони за доступною ціною можна в будь-якому магазині Київстар. Варто зазначити, що при такій покупці, крім вигідної ціни, клієнти отримують гарантію обслуговування телефону, кваліфіковану консультацію, пакети нетарифікованих послуг. Так, придбавши смартфон у магазинах Київстар, клієнт отримує в подарунок щомісяця 3 000 МБ або 1 000 МБ інтернет-трафіку терміном на три місяці.

   Київстар надає сервіс «Мобільна безпека» спільно з міжнародною компанією mySafety.

   Детальніше про послугу можна дізнатися на сайті https://www.mb.kyivstar.ua/?q=ru/node.

   Довідка про mySafety

   Компанія mySafety створена в Швеції у 1997 році та займає провідну позицію на світовому ринку послуг типу Personal Assistance. Компанія спеціалізується на рішеннях захисту платіжних карт, персональних документів, ключів, мобільних пристроїв та інших предметів, використовуваних людиною в повсякденному житті. Надаючи своїм клієнтам послуги екстреного блокування загублених платіжних карт або мобільних пристроїв, mySafety запобігає подальшому зловживанню та шахрайству, а також завдяки попередньому маркуванню ефективно допомагає знайти і повернути власнику загублений паспорт, телефон, ключі або багаж. mySafety розпочала свою діяльність в Україні у 2008 році з пропозиції на ринку послуг охорони документів і ключів. Компанія дбає про понад 16 млн предметів для 7 млн клієнтів по всьому світу. Сьогодні mySafety здійснює свою діяльність на ринках 9 країн: Швеції, Норвегії, Фінляндії, Польщі, України, Сербії, Росії, Білорусі та Казахстану. Серед наших партнерів відомі у світі банки, страхові компанії, мобільні оператори, торгові мережі та авіакомпанії.

   Деталі на сайті www.mysafety.ua.