м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «3 місяці Київстар ТБ у подарунок» при купівлі смартфона чи планшета у мережі магазинів MOYO

   12.07.2022

   З 13 липня до 12 серпня Київстар разом із мережею магазинів MOYO проводить спільну промо-акцію «3 місяці Київстар ТБ у подарунок». Кожен, хто придбає акційні моделі смартфонів або планшетів, отримає доступ до платформи Київстар ТБ —«Київстар ТБ Преміум HD» на 3 місяці.

   У промо із MOYO можуть взяти участь абоненти всіх мобільних операторів. Після завершення 3 місяців доступу абонентам Київстар буде автоматично підключено тариф Сімейний вартістю 150 грн/міс. У абонентів інших мобільних операторів після завершенні періоду промо-доступу послуга автоматично відключиться, проте її можна буде самостійно підключити та оплачувати з банківського рахунку.

   Як отримати промокод на Київстар ТБ?

   Придбати акційні планшети чи смартфони у мережі магазинів MOYO

   «3 місяці Київстар ТБ у подарунок»

   3 місяці означає дев’яносто днів з моменту активації доступу.

   Який доступ надає пaкeт «Київстар ТБ Преміум HD»?

   Це 300+ телеканалів та 20 000 фільмів, серіалів і шоу.

   Термін активації промокоду

   Не пізніше 31.08.2022 року.

   Як активувати промокод?

   • Зайти в додаток Київстар ТБ під номером будь-якого мобільного оператора України.
   • В розділі Профіль користувача послуги знайти поле «Ввести промокод».
   • Ввести промокод, ознайомитись з умовами надання ознайомчого доступу на екрані вводу промо-коду та натиснути кнопку «Активувати».

   Чи потрібно платити за мегабайти у додатку Київстар ТБ?

   Мегабайти не знімаються, якщо ви користуєтеся мобільним інтернетом Київстар в мережі 2G/3G/4G. Для абонентів інших мобільних операторів трафік сплачується за умовами їх тарифів.

   На яких пристроях можна дивитися /активувати промокод?

   Один обліковий запис Київстар ТБ - це доступ до платформи на п’яти пристроях. Київстар ТБ можна переглядати:

   • на комп’ютері, увійшовши на сайт https://tv.kyivstar.ua;
   • на мобільному телефоні, завантаживши додаток у Play Market, AppStore чи App Gallery;
   • на телевізорі з операційною системою Smart TV чи Android TV, завантаживши додаток у маркеті;
   • на звичайному телевізорі, після підключення до нього медіаплеєра з операційною системою Android TV і завантаження додатку Київстар ТБ.

   Детальна інформація про умови або зміни умов пропозиції, перелік магазинів, акційних смартфонів та планшетів — у продавців магазинів-партнерів, за посиланням або за номером 0 800 300 466 (безкоштовно з номерів усіх телеком-операторів України).

   Київстар ТБ — спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм, і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв — зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів. Станом на вересень 2021 року платформа налічувала близько 300 телеканалів та VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів та серіалів тривалістю понад 80 тис. годин.