м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар можуть заощадити на купівлі ліків у мережі Аптек 911

   15.06.2022

   Від початку війни в Україні, Київстар щоденно докладає зусиль до допомоги абонентам не лише власними послугами, благодійністю, а й співпрацює з партнерами. Наразі компанія разом із мережею Аптек 911, надає абонентам знижки до 7% на онлайн замовлення.

   Завдяки акції абоненти можуть заощадити при купівлі ліків, косметичних препаратів та товарів для дітей і мам на сайті партнера. Для цього достатньо користуватися мобільним додатком Мій Київстар або завантажити його на свій смартфон та авторизуватися. Одразу на головному екрані додатка абоненти зможуть отримати промокод на знижку, який потім можна використати при купівлі обраних препаратів мережі аптек.

   Промокод на знижку можна отримати з 15 червня по 30 червня включно. Звертаємо увагу, що вартість товару може змінюватись у період проведення акції, розрахункова сума знижки, яку можна отримати, може відрізнятись.

   Нагадаємо, що Мій Київстар — це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення або відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії, отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити Мій Київстар можна за посиланням.