м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар зібрали 8 мільйонів гривень для допомоги дитячим лікарням

   17.09.2021

   Збори для спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» «Дитяча надія» перетнули суму у 8 мільйонів гривень. Усі залучені кошти йдуть на забезпечення сучасним обладнанням, медичними витратними інструментами та матеріалами лікарень, де надають допомогу онкохворим та кардіохворим дітям.

   «Дитяча надія» була заснована Київстар та МБФ «Українська Біржа Благодійності» в грудні 2018 року. Основна мета проєкту - допомогти малюкам із вадами серця та онкологічними захворюваннями шляхом придбання необхідного медичного обладнання та матеріалів в дитячі лікарні. Благодійну ініціативу вдається реалізовувати завдяки SMS-повідомленням небайдужих абонентів мобільного оператора. Дитячою надією вже стали 148 тисяч абонентів Київстар, майже 18 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям. Загалом для проєкту було відправлено більш як 435 тисяч благодійних SMS, а середній розмір пожертви становить 15 гривень.

   «За час існування «Дитячої надії» наші абоненти подарували шанс на життя тисячам хворих малюків. Завдяки невеликим SMS-пожертвам вдалося зібрати понад 8 мільйонів гривень, а допомогу вже отримали 36 відділень українських лікарень. Від імені Київстар я хочу подякувати всім небайдужим абонентам, що стають справжньою дитячою надією!» зазначає Ганна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

   Завдяки всім залученим коштам, які перераховували абоненти Київстар за допомогою SMS-повідомлень, було закуплено та передано обладнання та матеріали для 15 лікарень в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові. Щороку ці медичні заклади допомагають долати хвороби близько 50 тисячам маленьких пацієнтів.

   «8 000 000 гривень – це значний та надважливий внесок абонентів Київстар у розвиток української медицини. Ми натхненні тим, що разом з оператором мобільного зв'язку створили зручний, швидкий та якісний механізм допомоги медичним закладам у різних кутках нашої країни. Дитячі лікарні отримали допомогу, яка дозволяє медикам рятувати життя малюків, покладаючись не лише на свій досвід та удачу, а й на сучасне медичне обладнання. Продовжуймо бути дитячою надією разом та дарувати малюкам шанс на  здорове й щасливе дитинство!» - зазначає Ірина Гуцал, директорка платформи dobro.ua, МБФ «Українська Біржа Благодійності».

   Нещодавно нове обладнання було передано до Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України.  Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Центру отримало новий апарат для перитонеального діалізу Baxter Claria з розхідними матеріалами. А лабораторно-діагностичне відділення лікарні відтепер користується Термостатом Heratherm IGS 180 та Клінічним рефрактометром Atago. Цей заклад допомагає близько 70% маленьких пацієнтів із вадами серця з усієї країни. Також, до Онкогематологічного відділення Дніпропетровської обласної дитячої лікарні передано розморожувач для плазми та стовбурових клітин. Цей апарат допоможе фахівцям проводити трансплантації в онкохворих малюків та дозволить впроваджувати новітні технології лікування онкологічних захворювань у дітей на якіснішому рівні.

   Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками - 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на порталі dobro.ua.

   Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про Українську Біржу Благодійності (платформа dobro.ua):

   Українська Біржа Благодійності стала платформою dobro.ua

   dobro.ua - головна платформа добрих справ в Україні.

   Перша в Україні платформа добра, фандрайзингова платформа, де ви можете швидко та ефективно залучати кошти на благодійні та соціальні проєкти будь-якого спрямування. Діяльність платформи забезпечує МБФ «Українська Біржа Благодійності» - фонд, який за 9 років роботи залучив на благодійність понад 311 000 000 грн, підтримав майже 6 000 проєктів та став лауреатом усіх національних нагород у сфері благодійності.

   dobro.ua - світ, де кожен робить добро