м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Акція «Оптимальна вигода»

   03.10.2016
   Отримайте вигідну пропозицію для «Домашнього ТБ» за оптимальною ціною.

   Долучайтеся до акції «Оптимальна вигода» та дивіться рейтингові українські та міжнародні телеканали, а також канали Viasat лише за 59 грн/міс.

   З 3 жовтня 2016 року до 30 вересня 2017 року оберіть пакет «Оптимальний» для вашого «Домашнього ТБ» і акція «Оптимальна вигода» активується автоматично.

   Сплачуйте за пакет «Оптимальний» лише 59 грн/міс замість 99 грн/міс. Акція діятиме також при підключенні пакету «Безлім 100 + Оптимальний».

   Акція чинна протягом 2-х місяців. Після закінчення акції абонентна плата зніматиметься за стандартними умовами пакету «Оптимальний» або «Безлім 100 + Оптимальний». Якщо ви зміните пакет на інший у період акції, знижка припинить свою дію.

   Підключитися до акції можна в усіх населених пунктах України, де є покриття послуги «Домашній Інтернет» від Київстар. Перевірте, чи є «Домашній Інтернет» у вашому будинку, та замовляйте підключення за посиланням.

   Акція діє на всій території Україні за виключенням тимчасово окупованої території та населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

   Детальні умови акції дивіться за посиланням