м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Акція: Захистіть свій телефон – виграйте ще один у подарунок

   21.09.2016
   З 21 вересня по 31 жовтня 2016 року підключіть пакет «Річний» послуги «Мобільна безпека» та виграйте новенький смартфон!

   Як взяти участь

   1. Підключіть пакет «Річний» послуги «Мобільна безпека» зручним для вас способом:
   • на сайті послуги http://www.mysafety.ua/ , https://www.mb.kyivstar.ua;
   • через SMS з текстом «4» на короткий номер 6911;
   • за номером 6911 (безкоштовно для абонентів Київстар).
  • Готово! Ваш мобільний телефон захищено.
  • Очікуйте на розіграш смартфонів.
  • Одразу після підключення пакету «Річний» послуги «Мобільна безпека» ваш номер автоматично потрапить до списку учасників розіграшу.

   Зверніть увагу! Взяти участь у розіграші можуть як нові користувачі послуги, так і дійсні: якщо ви користуєтесь іншим пакетом послуги, змініть його на пакет «Річний».

   Розіграш смартфонів відбудеться серед усіх абонентів, які візьмуть участь у акції включно до 31 жовтня 2016 року (до 23:59:59). Переможців акції буде обрано 19 листопада 2016 року випадковим чином. Трьом щасливчикам, які виграють нові смартфони, особисто зателефонує наш представник.

   Як це працює

   Нагадаємо, що на відміну від функцій «Find my phone» у смартфонах з ОС iOS або аналогічних в Android та Windows Phone, послуга «Мобільна безпека» передбачає грошову винагороду за повернення вашого телефону, а також доставку втраченого пристрою кур’єром.

   З «Мобільною безпекою» успішні випадки повернення складають один до двох, на противагу звичайній ситуації, коли ймовірність повернути свій телефон, на жаль, наближена до нуля.

   Акція діє по всій Україні, за винятком АР Крим, територій на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та на території населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.