м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Акцію «Власна знижка» продовжено!

   01.12.2016

   Підключайте «Домашній Інтернет» до 28 лютого 2017 року та користуйтесь інтернетом на максимальній швидкості лише за півціни.

   Спробуйте безлімітний інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с лише за півціни. Просто підключіть тарифний план «Безлім 100» до 28 лютого 2017 року, і акція «Власна знижка» активується автоматично.

   Знижка на абонплату надається лише новим абонентам послуги «Домашній Інтернет». Ви також можете отримати знижку при підключенні пакетів "Безлим 100 + Зручний", "Безлим 100 + Оптимальний", "Безлим 100 + Преміальний HD".

   Знижка на абонентну плату чинна протягом місяця підключення та наступних двох місяців, а також протягом додаткового акційного періоду, що надається індивідуально при підключенні послуги. Після закінчення акції абонентна плата зніматиметься за стандартними умовами тарифного плану «Безлім 100». Якщо ви зміните тарифний план на інший у період акції, знижка припинить свою дію.

   Акція діє в усіх населених пунктах України, де є покриття послуги «Домашній Інтернет» від Київстар. Перевірте, чи є «Домашній Інтернет» у вашому будинку, та замовляйте підключення за посиланням.

   Пропозиція доступна по всій Україні, за винятком АР Крим, територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та на території населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.