м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   ДФС визнала Київстар одним з найбільших платників податків в Україні

   19.07.2016

   За даними, які оприлюднила ДФС, Київстар сплачує до бюджету України найбільші суми податків серед компаній галузі зв’язку, і зайняв 18-е місце у загальному рейтингу найбільших платників податків України

   За 1-й квартал 2016 року Київстар перерахував до державного бюджету податків та зборів на суму 926,8 млн грн. При цьому, відповідно до даних фіскального відомства, приріст сплачених Київстар податків у порівнянні з 1 кварталом 2015 склав 101%.

   У своєму рейтингу ДФС включила Київстар в ТОП-20 найбільших платників податків України. Серед підприємств галузі зв’язку — Київстар на першому місці за обсягами перерахувань до державного бюджету.

   У 2015 році Київстар перерахував до бюджету України 6,5 млрд грн, а також інвестував у розвиток інфраструктури та нових технологій зв’язку понад 3,5 млрд грн. Згідно з підрахунком компанії, кошти, сплачені Київстар до бюджету в 2015 році, можуть забезпечити виплату 43 млн пенсій, забезпечення лікарень медикаментами протягом 2-х років, будівництво 162 нових сільських шкіл.

   «Нам приємно, що ДФС у черговий раз засвідчила важливість роботи компанії по наповненню бюджету країни. Київстар повністю сплачує всі податки, більш того, за 2013-2014 роки ми навіть переплатили до бюджету аванс по податку на прибуток на суму понад 1 млрд грн », — говорить Петро Чернишов, президент Київстар.

   Як лідер телеком-ринку, Київстар багато робить для допомоги суспільству та країні. У 2016 році компанія продовжила розвиток національної освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»), спрямованої на підтримку старшокласників, студентів і молодих підприємців, які хочуть поліпшити якість своїх знань у природничих науках, технологіях, інженерії.

   Київстар багато років поспіль є найбільшим платником податків серед компаній сектора IT і телекомунікацій і входить у десятку компаній, які здійснюють найбільші виплати до держбюджету України.